XHTML válido
CSS válido

Salud

O Hayat Benim 70.Bölüm Canlı 29 Kasım 2015

FOX TV'nin ilgiyle takip edilen dizisi ile izleyici karşısına çıkıyor. Efsun, Arda'yla olan evliliğini açıklayarak herkesi şaşırtır. O Hayat Benim 70. bölüm ve merak edilen detaylar haberimizde.Pastel Film yapımcılığında O Hayat Benim 70.Bölüm ekrana gelen, başrollerini Ezgi Asaroğlu, Keremcem, Ceren Moray, Oya Başar, Ahu Sungur, İclal Aydın, Didem İnselel ve Sinan Albayrak’ın paylaştığı yapımın.


Efsun, kameralar karşısında Arda’yla evlendiğini, yani Atahan'ların gelini olduğunu açıklamış, herkesi şoke etmiştir. Bu beklenmedik durum karşısında Hülya’nın çıldırmasına ramak kalmış, Mehmet O Hayat Benim 70.Bölüm izle Emir sinirden deliye dönmüştür. Kimse Arda’nın böyle bir şeyi nasıl yaptığına akıl erdirememekte, herkes bu işin içinde büyük bir düzenbazlık olduğunu düşünmektedir. İlyas’sa Efsun’un yeniden tehlikeyle dolu böyle bir oyunun.


 http://www.fulldiziizleyelimm.com/kategori/o-hayat-benim-son-bolum-izle.html --Ama ne pahasına olursa olsun kızını kurtarmak için elinden gelen her şeyi yapacaktır. Bahar da hayatının bir kez daha Efsun tarafından çalınmasına seyirci kalmayacaktır! Ama Sultan ve Efsun’un Atahan'ları O Hayat Benim izle avuçlarının içine almak için şeytanca bir planı vardır. Kısmet Mahallesi ise gün geçtikçe daha da karışmaktadır. Arda’nın Efsun’la evlendiğini öğrenen Zeynep çıkmaz bir yola doğru hızla sürüklenmektedir.Kaynak :  http://www.fulldiziizleyelimm.com/o-hayat-benim-70bolum-hd-full-29-kasim-2015-pazar.html

Evli ve Öfkeli 8.Bölüm HD 720p 29 Kasım 2015

Evli ve Öfkeli dizisi yeni bölümünde yeni maceralarla geliyor. ATV'nin sevilerek izlenen dizisi Evli ve Öfkeli'nin bu akşam Evli ve Öfkeli 8.Bölüm yayınlanan bölümünde işler karışıyor. İşte ve detaylar..Evli ve Öfkeli dizisi izleyenlerine yine iddialı bir bölüm sunuyor. ATV ekranlarının sevilen dizisi Evli ve Öfkeli'nin bu akşam yayıEngin ve Sevda’nın hiç vakit kaybetmeden evlendi.Ancak Seray buna izin vermez.Dilek burada üzülürken Sevda ve Engin hiçbir şey olmamış gibi mutlu mesut yaşayamazlar.Bu evliliğin gerçekleşmemesi için plan yaparlar.Esra ve Cihan, Dilek’in Evli ve Öfkeli 8.Bölüm izle tutuşturduğu Zeynep bebekle alışverişe çıkarlar.Bu alışveriş hem Esra ve Cihan’ı birbirine yakınlaştırır hem de Esra’nın karnındaki bebekle bağını güçlendirir.Bu arada Murat, Selin’in onu Kenan’a götüreceğini düşündüğü için onu takip etmeye başlar.


 http://www.fulldiziizleyelimm.com/kategori/evli-ve-ofkeli-son-bolum.html --


Esra, Murat’ın ondan habersiz iş çevirdiğini anlar.Seray, Sevda ve Engin’in evliliğini engellemek için kurdukları planda başrol oynarken, Macit de kendini Seray’a affettirmek için çırpınmaya devam eder.Seray’ın Evli Ve Öfkeli izle Deniz’e duyduğu korku ağır basar ve Macit’ten Deniz’i araştırmasını ister.Mine ise Gaye’nin ona bıraktığı Zeynep bebekle kalakalmıştır.Kızların da gazıyla onu Metin’e teslim etmeye karar verir ama Metin bebeğe iyi bakamaz.Mine’nin bebeği bırakacak hiçbir yeri kalmamıştır.Kaynak :  http://www.fulldiziizleyelimm.com/evli-ve-ofkeli-8bolum-hd-720p-29-kasim-2015-pazar.html

Kiraz Mevsimi 59.Bölüm FİNAL 28 Kasım 2015

FOX ekranlarında bu akşam final bölümü ile seyirciyle buluşan Kiraz Mevsimi'nde heyecan dorukta. Genç ve dinamik kadrosu ile uzun süre zirveden düşmeyen Kiraz Mevsimi 59. final bölümüyle sevenlerine Kiraz Mevsimi 59.Bölüm veda ediyor. Peki Kiraz Mevsimi finalinde neler yaşanıyor? İşte o ayrıntılar...Ekranların merakla beklenen dizisi Kiraz Mevsimi, herkesin .


Uzun süredir gündemde olan Kiraz Mevsimi dizisinin final yapacağı iddiaları, dizinin kadrosundaki bir ismin açıklamasıyla netlik kazandı!Serkan Çayoğlu ve Özge Gürel'in başrolde yer aldığı sevilen romantik Kiraz Mevsimi 59.Bölüm izle komedi dizisi "Kiraz Mevsimi" dizisi kesin olarak ekrana veda ediyor.Yapımcılığını Süreç Film'in üstlendiği, başrollerini Özge Gürel, Serkan Çayoğlu, Dağhan Külegeç, Bülent Güzgünoğlu, Avni Yalçın ve Nilperi Şahinkaya'nın .


 http://www.fulldiziizleyelimm.com/kategori/kiraz-mevsimi-son-bolum-izle.html ---


Fakat dizinin oyuncularından Neslihan Yeldan İnstagram hesabından 59. bölümde final yapacağını açıkladı. Kiraz Mevsimi, final bölümüyle bu akşam fox tv ekranlarında...Özge Gürel'in canlandırdığı inatçı güzel Öykü ile Kiraz Mevsimi izle Serkan Çayoğlu'nun hayat verdiği romantik prens Ayaz'ın aşkını gençler sevmişti. Sudan sebeplerle kavga etmelerine, arkadaşlarının onları barıştırmak için yaptığı türlü türlü oyunlara bayılıyordu seyirci ve bu da reytinglere yansıyordu haliyle.


Kaynak :  http://www.fulldiziizleyelimm.com/kiraz-mevsimi-59bolum-final-28-kasim-2015-cumartesi.html

Karagül 97.Bölüm Tek Parça 27 Kasım 2015 Cuma

Karagül 97. bölümüyle izleyenlerinin ekranlarına konuk oluyor. Fox Tv'nin sevilerek izlenen dizisi Karagül'ün bu akşam yayınlanacak bölümü yine heyecan dolu. İşte Karagül 97.yeni bölümden detaylar.. Karagül 97.Bölüm dizisi izleyicilerine yine iddialı bir bölümle geliyor. Fox Tv'nin sevilen dizisi Karagül'ün bu hafta yayınlanacak bölümü yine heyecan dolu. İşte Karagül yeni bölümden detaylar..Maya ve Ada’nın başına gelenlerden sonra, artık olanlara.Ebru, Maya’ya gerçeği söyler... Artık Maya için işin rengi değişmiş, olayları farklı bir açıdan görmeye başlamıştır. Diğer yandan katil olma duygusunu kaldıramayan Ada, intiharın eşiğine kadar gelir. Her ne Karagül 97.Bölüm izle kadar sevmiyor ve istemiyor gibi görünse de aralarındaki kardeşlik bağının gücü, Baran ve Ada’yı yeniden bir araya getirir. Baran, Ada’yı uçurumun kıyısından alabilecek mi?


 http://www.fulldiziizleyelimm.com/kategori/karagul-son-bolum-izle.html --


Kendal, Kenan’ın hazırladığı tuzağa doğru son hız gitmektedir. Kaderin kavuşmalarına bir türlü izin vermediği Oğuz ve Narin, hayattan alabilecekleri kadarını almak için yeniden bir araya gelirler... Narin ihtiyacı olan tek teselliyi, Oğuz’un omuzunda bulurken, Sibel’in yaşadığını ve yerini Karagül izle öğrenen Özlem, Sibel ve Kasım’ı Kendal’a söyleyecek mi? Rüstem ve Kendal’ın zorla aklına soktuğu Melek’i takıntı haline getiren Merdan, Melek ve Sabri’nin aşkına gözleri ile şahit olur.Kaynak :  http://www.fulldiziizleyelimm.com/karagul-97bolum-tek-parca-27-kasim-2015-cuma.html

Kiralık Aşk 23.Bölüm Tek Parça 27 Kasım 2015

Kiralık Aşk 23. bölüm fragmanları ile büyük merak uyandırdı. Bu akşam yeni bölümü ile ekrana gelecek olan Kiralık Aşk'ta Defne ve Ömer'in aklı karışıyor. Defne'lerde yapılan düğün ise her şeyi sıfırlayacak mı? Kiralık Aşk 23.Bölüm fragmanları ve ayrıntılar haberimizde. Kiralık Aşk 23. bölümde sürpriz düğün Başrollerini Elçin Sangu, Barış Arduç, Salih Bademci, Sinem Öztürk.Levent Ülgen ve Nergis Kumbasar’ın paylaştığı “Kiralık Aşk” dün akşam ekrana gelen yeni bölümüyle bu hafta da tüm kategorilerde günün en çok izlenen yapımı oldu.Ömer’in aklı karmakarışık; Kiralık Aşk 23.Bölüm izle bir yanda aşk bir yanda yalanlar.Defneler’de düğün var. Fakat Defne’nin aklı Ömer’de. Aşkı için yaptığı seçim Ömer’le arasını bozdu. Defne çıkmazlarda. Acaba bu işi nasıl toparlayacak?


 http://www.fulldiziizleyelimm.com/kategori/kiralik-ask-son-bolum-izle.html --


Yasemin Sude’nin yaptıklarını anlatacak mı? Yayın Günü: 27 Kasım Cuma KİRALIK AŞK 23. BÖLÜM FRAGMANIKİRALIK AŞK SON BÖLÜMDE NELER OLDU?Deniz, Defne’ye nasıl bir teklif yapacak? Defne kabul Kiralık Aşk Son Bölüm edecek mi? Peki ya Ömer’in tepkisi ne olacak?Sude, Helen’i buldu, harekete geçiyor. Defne, evlenme teklifine nihayet cevap veriyor.Kaynak :  http://www.fulldiziizleyelimm.com/kiralik-ask-23bolum-tek-parca-27-kasim-2015-cuma.html

İnadına Aşk 22.Bölüm Tek Parça 26 Kasım 2015

Osman Sınav'ın yönetmenliğini yaptığı FOX'un romantik komedi dizisi İnadına Aşk yeni bölümü ile bu akşam ekrana geliyor. Nefes kesen sahneleriyle gündemden hiç düşmeyen İnadına Aşk 22.Bölüm izleyiciyle buluşuyor. Heyecanın dorukta olduğu İnadına Aşk yeni bölüm ve tüm ayrıntıları haberimizde...FOX ekranlarının merakla beklenen komedi dizisi İnadına Aşk 22. yeni bölümü izleyiciyle buluşuyor. Her hafta yeni bir maceranın yaşandı.


Başrollerini Açelya Topoğlu, Can Yaman, Nilay Duru ve Eren Vurdem'in paylaştığı İnadın Aşk yeni bölüm tüm detayları ve yeni gelişmeleri haberimizden takip edebilirsiniz... İnadına Aşk 22.Bölüm izle Yalın'ı otel odasının kapısında bulan Defne bir kez daha paçayı kurtardığını zanneder ama yanılır. Yalın bir kere şüphelenmiştir ve gerçekleri anlaması uzun sürmez. Hem annesinin geri dönmesiyle hem de Defne'nin ona yalan söylediği gerçeğiyle sarsılan Yalın, bu sefer herkesi en az kendisi kadar sarsmaya kararlıdır.


 http://www.fulldiziizleyelimm.com/kategori/inadina-ask-son-bolum-izle.html --Yeşim ise abisinin aksine annesini bulunca sevinçten çılgına dönmüştür ve kendini tüm anneli hayallerini gerçekleştirmeye adar. Bu hayallerden bir tanesi de annesiyle birlikte evlenince oturacağı evi seçmektir. İnadına Aşk izle Oysa ev konusunda Çınar'ın da Yeşim için bir sürprizi vardır. Gül krizini Çınar'ın karakolluk olmasıyla geçiştiren Leyla- Toprak çifti,Adem'in Habibe aşkı yüzünden bu sefer kapıya adaklık horoz bırakmasıyla şaşkına döner.Kaynak :  http://www.fulldiziizleyelimm.com/inadina-ask-22bolum-tek-parca-26-kasim-2015-persembe.html

Kurtlar Vadisi Pusu 273.Bölüm Tek Parça izle

Kanal D’nin reyting rekortmeni dizisi Kurtlar Vadisi Pusu bu akşam da çok konuşulan bir bölümle ekrana geliyor. Merakla beklenen Kurtlar Vadisi Pusu 273.Bölüm günler öncesinden izleyiciyle buluşuyor. Heyecanın dorukta olduğu Kurtlar Vadisi Pusu yeni bölümünde bomba kimin elinde patlıyor? İşte o ayrıntılar...Pana Film’in yapımcılığını üstlendiği ve başrollerinde Necati Şaşmaz, Cahit Kayaoğlu, Defne Samyeli, Erhan Ufak ve Ertan Saban’ın yer aldığı.


Kurtlar Vadisi Pusu yeni bölümü için heyecan dorukta. Bu akşam 273. bölümüyle izleyici karşısına çıkan Kurtlar Vadisi Pusu’da Polat Alemdar’ın düşmanlarına karşı amansız mücadelesi devam ediyor… Kurtlar Vadisi Pusu 273.Bölüm izle Geçtiğimiz haftanın finalinde Gölge’nin Polat Alemdar’a kurduğu canlı bomba tuzağına tanık olmuş; Zeynep’in, Polat’ı tuzaktan kurtarmak için yaptığı hamleyi heyecanla izlemiştik. Şimdi herkesin merak ettiği soru şu…


 http://www.fulldiziizleyelimm.com/kategori/kurtlar-vadisi-pusu-izle.html --Polat Alemdar, basın toplantısına canlı bomba sokup içeride bulunan herkesi havaya uçurmaya karar veren Gölge’nin kirli planını boşa çıkarmak için nasıl bir yöntem kullanacak?Gölge ise Polat Alemdar’a Kurtlar Vadisi Pusu izle yardım eden Zeynep’e olan öfkesini onu ölümle tehdit ederek gösteriyor… Böylece aynı amaç için mücadele eden ikilinin arası Polat nedeniyle açılıyor…


Kaynak :  http://www.fulldiziizleyelimm.com/kurtlar-vadisi-pusu-273bolum-tek-parca-26-kasim-2015-persembe.html

Diriliş 35.Bölüm Tek Parça 25 Kasım 2015 izle

TRT 1 ekranının efsane dizisi Diriliş Ertuğrul bu akşam 35. bölüm ile izleyici karşısına çıkıyor. Ertuğrul sürgünde... Obada işler daha da karışıyor. Diriliş Ertuğrul yeni bölüm ve detayları haberimizde. Diriliş 35.Bölüm proje tasarımını Mehmet Bozdağ'ın üstlendiği, senaryosunu Mehmet Bozdağ, Atilla Engin ve Zeynep Aslı Peker'in yazdığı ve yönetmenliğini Metin Günay'ın yaptığı Diriliş Ertuğrul yeni bölüm ve detaylar haberimizde..Ertuğrul’un vazifelerinin elinden alınması ve alplikten çıkarılması Kayıları ve Kayı Alpleri’ni büyük bir şaşkınlık içinde bırakmıştır. Bütün bu yaşananlarla birlikte Hayme Ana’nın Ertuğrul’u sürgün etmesi Diriliş 35.Bölüm izle obadaki krizi daha da büyütmüştür. Hayme Ana bir yandan beylik yükümlülükleri diğer yandan ise analık duyguları arasında kalmıştır. Ertuğrul’u yaralı eliyle sürgün ettiğine pişman olsa da elinden artık bir şey gelmemektedir.


 http://www.fulldiziizleyelimm.com/kategori/dirilis-ertugrul-son-bolum-izle.html --


Ertuğrul ise en küçük bir tereddüt göstermeden, mücadelesine Alp’leri Doğan, Turgut ve Deli Demir ile devam edecektir.Diğer yandan Kayılar’la Dodurgalılar arasında yaşanan gerilim bütün sıcaklığıyla devam etmektedir Diriliş izle Obada yaşanan tek gerilim bu değildir. Aytolun’un Korkut Bey’e verdiği ilacı öğrenen Selcan şimdi ne yapacaktır? Obaya gelen Acem tüccarın planı nedir?Kaynak :  http://www.fulldiziizleyelimm.com/dirilis-35bolum-tek-parca-25-kasim-2015-carsamba.html

Poyraz Karayel 33.Bölüm Tek Parça HD izle

Kanal D'nin heyecan dolu dizisi Poyraz Karayel yarın akşam 33. bölümü ile ekrana gelecek. Sema'nın düğünü terk etmesiyle Poyraz Karayel 33.Bölüm yıkılan Sefer ne yapacak merak konusu. Sema gerçekleri anlatacak mı? Poyraz'ı ise kimin kaçırdığı merak konusu. Poyraz Karayel 33. bölüm fragmanları ve ayrıntılar haberimizde.Zorla bayıltılıp kaçırılan Poyraz, anlam veremediği tuhaf bir yerde uyanır.Neden oraya getirildiğini anlayınca kendini yeni bir çıkmazın içinde bulur. Sema düğünü terk etmiştir. Ayşegül ona destek olmaya çalışsa da diğer herkes çok tepkilidir. Ama asıl merak edilen Sefer’in ne yapacağıdır. Poyraz Karayel 33.Bölüm izle Sema’nın karşısına çıkan Sefer kimsenin beklemediği şekilde davranır. Ama Sema’nın söyledikleri onun canını bir kat daha yakar... Despina’nın hastanesinin açılışı gerçekleşir.


 http://www.fulldiziizleyelimm.com/kategori/poyraz-karayel-son-bolum-hd-izle.html --Açılışa gelen İsmail Karayel’in tavırları Ayşegül’ü çıldırtır. Sonunda Poyraz’a söylemeden kendi başına bir işe kalkışır ve İsmail Karayel’in Adil Topal olduğu gerçeğini gidip savcıya anlatır. Fakat yaptığı bu ihbar hayatını Poyraz Karayel izle tehlikeye sokacak birçok olayın başlangıcı olur...Poyraz’ın Adil Topal’la ilgili itirafı Poyraz ve Ayşegül’ün arasına bir bomba gibi düşer. Bu ağır gerçekle nasıl başa çıkacaklardır?Kaynak :  http://www.fulldiziizleyelimm.com/poyraz-karayel-33bolum-tek-parca-25-kasim-2015-carsamba.html

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 12.Bölüm izle

Ekranların fenomen dizisi haline gelen Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz, kadrosuna yeni bir oyuncu katıldı. Heyecan dolu sahneleri ile merakla beklenen Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 12.Bölüm bu akşam izleyiciyle buluşacak. Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz yeni bölümünde ölümcül kazadan sonra neler yaşanacak büyük bir merak konusu. İşte o ayrıntılar...Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz 12. yeni bölüm için heyecan dorukta Atv ekranlarında yayınlandığı her hafta büyük ses getiren ve ekranlara damga vuran Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz'ın Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 12.Bölüm izle bu hafta ekrana gelecek bölümünde Hızır'a aşık olan iki kadın Meryem ve Nazlı'nın geçirdiği kazadan sonra yaşanacaklar büyük merak konusu. Özellikle Meryem'in kazayı bilerek yaptığı ortaya çıkacak olursa, Hızır'ın tepkisi merak ediliyor.


 http://www.fulldiziizleyelimm.com/kategori/eskiya-dunyaya-hukumdar-olmaz-izle.html --Aksiyon, aşk ve güç mücadelesi ile örülü olan senaryosuyla yüksek reytingler alan Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz yeni bölüm için heyecan dorukta.Başrollerinde Oktay Kaynarca, Kenan Çoban, Deniz Çakır, Müjde Uzman, Yunus Emre Yıldırımer, Ozan Akbaba gibi isimler yer aldığı Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz izle bölümüyle bu akşam saat 20.00'de Atv'de!Ekranların merakla beklenen dizisi Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz 12. yeni bölüm için heyecan dorukta.Kaynak :  http://www.fulldiziizleyelimm.com/eskiya-dunyaya-hukumdar-olmaz-12bolum-tek-parca-24-kasim-2015-sali.html

Kırgın Çiçekler 22.Bölüm Tek Parça HD izle

Banu tarafından terk edilen Kader, kızların desteğiyle kendini toplamaya çalışır. Hayata tekrar tutunmak istese de içindeki acıyla Kırgın Çiçekler 22.Bölüm baş edemez ve kimseye haber vermeden gizlice yurttan kaçar. Arkadaşlarının yokluğunu fark eden kızlar, Feride ve Toprak ile beraber her yerde Kader'i aramaya başlar.Gökhan, ansızın aciz bir halde hasta olduğunu söyleyerek eve gelen Necmi ile tekrar bir arada yaşamak zorunda kalır.Mesude bebeğine baktıracak kimseyi bulamayınca Eylül'ü arar. Kemal'in evde olmayacağını söyleyerek Kırgın Çiçekler 22.Bölüm izle gündüz bebeğe bakması için Eylül'ü eve çağırır. İstemeyerek de olsa kabul eden Eylül eve gittiğinde Kemal'in tuzağına düşer. Burak'ın tekrar okula dönüşü ise sınıfta şok etkisi yaratır.


 http://www.fulldiziizleyelimm.com/kategori/kirgin-cicekler-son-bolum.html --


Herkes tarafından nefretle karşılanan Burak intikam planları kurmaya başlar...Banu'nun intihar girişimi herkesi şok ederken. Songül Kırgın Çiçekler Son Bölüm ve Eylül'ün başına gelenler herkesi altüst eder. Kırgın Çiçekler 22. bölüm fragmanında yaşananlar herkesi merak içerisinde bıraktı. Kırgın Çiçekler 22. bölüm ile 23 Kasım Pazartesi akşamı ATV'de..Kaynak :  http://www.fulldiziizleyelimm.com/kirgin-cicekler-22bolum-tek-parca-23-kasim-2015-pazartesi.html
<< 50 / 50