XHTML válido
CSS válido

Salud

Kalbim Egede Kaldı 6.Bölüm 29 Temmuz 2015

Kalbim Ege'de Kaldı yine ekrana kilitleyecek. Çarşamba akşamlarının vazgeçilmez dizisi Kalbim Ege'de Kaldı bu akşam 6. bölüm ile izleyici karşısına çıkacak. Zeliş Yaman'la gidecek mi? Kalbim Ege'de Kaldı yeni Kalbim Egede Aldı 6.Bölüm fragmanı ve ayrıntıları sizler için derledik.Kalbim Ege'de Kaldı 6. bölümde Mustafa Zeliş'in peşinde Mustafa, Zeliş’in Yaman’la çekip gitmesine engel olabilecek mi?Zeliş ve Mustafa, köylüden kurtulalım derken öyle bir durum yaratırlar ki artık aşkları köylünün gözünde tescillenmiş olur. İlke ise ayıldığında içindekileri kusar ve bunları en olmayacak insan duyar. Diğer yandan Kalbim Egede Aldı 6.Bölüm izle Cabbar’ın eve dönme çabaları devam ederken başına daha büyük dertler açılacak, işin içine Kürük Ali ve Gıpgıp Osman da girince paçayı kurtarması epey zor olacaktır.


 http://www.fulldiziizleyelim1.org/kategori/kalbim-egede-kaldi-son-bolum.html --Hem İlke’den hem de köylülerden kurtulan Mustafa ve Zeliş birlikte iyi vakit geçirirler. Ancak Zeliş, İlke’nin yokluğunda Yaman’a daha da yakınlaşır. Mustafa ise neden yaptığını kendisi bile bilmeden Zeliş’in peşine Kalbim Egede Kaldı izle düşer ve onu kaybetmekten çok korkar. Zeliş, Yaman’ın İlke’ye olan duygularını öğrenmiş ve karaları bağlamıştır. Mustafa, Zeliş’le Yaman’ın arasını yapmak için yeniden kolları sıvar ve İlke’yi Yaman’dan uzaklaştırmak için plan yapar.Kaynak :  http://www.fulldiziizleyelim1.org/kalbim-egede-kaldi-6bolum-29-temmuz-2015.html

Çilek Kokusu 6.Bölüm Tek Parça 29 Temmuz 2015

Çilek Kokusu yepyeni bir bölüm ile ekrana gelmeye hazırlanıyor. Merakla beklenen Çilek Kokusu 6. Bölüm 1. fragmanın ardından Çilek Kokusu 6.Bölüm 2. yeni fragmanda izleyiciyle buluştu. Dizinin yeni bölümünde, Aslı’yı kötü bir sürpriz beklemektedir. Nefes kesen sahneleriyle gündemden hiç düşmeyen Çilek Kokusu yeni bölümü ile 29 Temmuz Çarşamba Çilek Kokusu 6. yeni bölüm 2. fragmanı.Başrollerini Demet Özdemir ve Yusuf Çim'in paylaştığı Çilek Kokusu yeni bölümünde Aslı, Burak ile aynı evde yaşadığını öğreniyor.Yapımını Gold Film ‘in, senaristliğini Aslı Zengin ve yönetmenliğini Filiz Gülmez Pakman’nın Çilek Kokusu 6.Bölüm izle yaptığı, kadrosunda Demet Özdemir,Yusuf Çim, Ekin Mert Daymaz, Mahir Günşiray, Mine Tugay, Murat Başoğlu ve Laçin Ceylan gibi başarılı oyuncuların olduğu, Çilek Kokusu yeni bölüm için heyecan dorukta.


 http://www.fulldiziizleyelim1.org/kategori/cilek-kokusu-son-bolum-izle.html ---


Yayınlandığı ilk günden bu yana ilgi odağı olan Çilek Kokusu 6. bölüm fragmanı izleyicilerini fazla bekletmeden yayınlandı. Hayallerinin ve aşkının peşinden koşan Aslı ve çapkın Burak'ın rastlantısal şekilde kesişen Çilek Kokusu izle yollarını anlatan Çilek Kokusu yeni bölümünde; daha önce Bodrum'da Aslı'ya kök söktüren Burak, bu kez kendi evinde oyununu oynayacak. Tam Burak'tan kurtulduğunu düşünmüşken, bir şok daha yaşayan Aslı adeta çıldıracak.Kaynak :  http://www.fulldiziizleyelim1.org/cilek-kokusu-6bolum-tek-parca-29-temmuz-2015.html

Beş Kardeş 12.Bölüm 28 Temmuz 2015

Beş Kardeş dizisi yepyeni bir bölümle daha izleyenlerinin ekranlarına gelmeye hazırlanıyor. Kanal D'nin sevilerek izlenen dizisi Beş Kardeş'in bu akşam yayınlanacak yeni bölümünde neler olacak? İşte Beş Kardeş 12.Bölüm detaylar..
Beş Kardeş'te kardeşler toz dumanBeş Kardeş dizisi yeni bölümüyle izleyicilerinin karşısında. Kanal D'nin gündem yaratan dizisi Beş Kardeş yeniden ekranlara konuk oluyor.İşte Beş Kardeş dizisi yeni bölümden detaylar..Başeğmez Kardeşler ortalığı fena karıştırıyor!Sait, Canan ile nikah kıydıktan hemen sonra Mukadder ve Hakkı, kardeşlerin evine yerleşir. Mukadder'in torun baskısından Beş Kardeş 12.Bölüm izle bunalan Sait, Canan ve Melike'yi de alıp balayına kaçar. Sevdikleri kadınlara kendilerini ispat etmek isteyen kardeşler, Sait'in yokluğunda ortalığı toz duman edecektir. Sait, döndüğünde kardeşlerinin sebep olduğu büyük yıkımı tamir edebilecek midir?“Beş Kardeş” güçlü kadrosu ve sürükleyici hikayesi ile her Salı saat 22.30'da Kanal D’de ….


 http://www.fulldiziizleyelim1.org/kategori/adi-mutluluk-son-bolum-izle.html --


Sakın Kaçırmayın!Dizinin yeni bölümünde; Nazım, "Halkın Öfkesi" adlı gazetesinde çalışmak üzere stajyer arayacak. Gazetecilik bölümünde okuyan Zeynep, Nazım'ın ilanına başvurduğu sırada Aziz ile tanışacak. Adı Mutluluk izle Aziz'in aşık olduğu Zeynep'in hayatı hiç ummadığı bir şekilde değişecek.İzleyenleri yine kahkahaya boğacak olan bölümde; Sait, Nazım, Turgut, Orhan ve Aziz sevdikleri kadınlara açılmak için kendilerine has yöntemlerle planlar yapacak.Beş Kardeş'in aşkla olan imtihanının ekrana geleceği bölüm 21 Temmuz Salı günü saat 22.30'da Kanal D'de ekrana gelecek.

Kaynak :  http://www.fulldiziizleyelim1.org/bes-kardes-12bolum-28-temmuz-2015.html

Adı Mutluluk 6.Bölüm Tek Parça 21 Temmuz 2015

İstanbul'a hayallerinin peşinden gitmek için yola çıkan iki gencin hayat serüvenini ele alan dizi Adı Mutluluk bu akşam yepyeni bir Adı Mutluluk 6.Bölüm bölüm ile ekrana geliyor. Merakla beklenen Adı Mutluluk 6. yeni bölümde neler yaşanıyor? Bir anda büyük bir kavganın içinde bulan Batu bakın neler yapıyor. İşte o şoke eden kavga sahnesi ve detayları...FOX ekranlarının merakla beklenen dizisi Adı Mutluluk dizisi heyecan dolu yeni bölümü ile bu akşam izleyiciyle buluşuyor.

Nefes kesen sahneleriyle büyük ilgiyle takip edilen Adı Mutluluk 6. yeni bölümde heyecan dorukta. Dizinin yeni bölümünde İzmir'e doğru yola çıkan Batu yine bir kavgaya karışıyor. Peki bu durumda Kumsal ne Adı Mutluluk 6.Bölüm izle yapıyor? İşte o ayrıntılar...Adı Mutluluk son bölümünde, Kumsal çıldırmak üzeredir. Batu ile Sera'nın öpüşmesine tanık olmuştur. Eren'in burs komitesine söylediği yalan ortaya çıkmıştır. Babası yurt odasının kapısına dayanmıştır. Gonca'nın yardımıyla bütün problemlerini sürpriz bir şekilde çözmeye çalışır. Dolunay, öz ailesinin izlerini sürer.


 http://www.fulldiziizleyelim1.org/kategori/adi-mutluluk-son-bolum-izle.html --Onlarla ilgili gerçekleri öğrenince şok olur. Sera, Batu'yu öpmesinin anlık bir şey olduğunu savunur. Bu düşünceden vazgeçmek için büyük bir parti düzenler. Batu, tesadüfen o partide garson olarak Adı Mutluluk izle yer alır. Dolunay ile Kumsal'ın büyük kavgası ortalığı darmadağın eder. Eren kendi kabuğuna çekilir. Kendine sürpriz bir arkadaş bulur. Batu'nun annesi İstanbul'a gelmeye karar verir. Batu, annesini karşılamak için hazırlıklara başlar. Beklenmedik bir aksilik her şeyi altüst eder. Rıfat ise kızı Kumsal'ı İzmir'e döndürmek için yepyeni bir yola başvurur.

Kaynak :  http://www.fulldiziizleyelim1.org/adi-mutluluk-6bolum-tek-parca-21-temmuz-2015.html

Tatlı Küçük Yalancılar 4.Bölüm Full izle

Tatlı Küçük Yalancılar dizisi izleyicilerini ekranlara kilitlemeye devam ediyor. Star Tv'nin yaza özel dizisi bu akşam yayınlanacak Tatlı Küçük Yalancılar yeni bölümüyle izleyenlerinin karşısına çıkıyor. Star Tv'nin Tatlı Küçük Yalancılar 4.Bölüm sevilerek izlenen dizisi Tatlı Küçük Yalancılar'ın yeni bölümünde neler olacak? İşte Tatlı Küçük Yalancılar yeni bölümden detaylar..
Selin, hiç beklemediği bir anda karşısına çıkan Toprak’tan, Açelya’nın kaybolduğu geceye dair yeni detaylar öğrenir. Toprak’ın anlattıkları gerçek midir yoksa yalan mı? Selin bu soruya, yüreğinden geçen cevabı verir ve Tatlı Küçük Yalancılar 4.Bölüm izle Toprak’a inanmayı seçer. Ancak verdiği karar, kendisini de tehlikeye atmasına sebep olacaktır. Toprak’ın aleyhinde ortaya çıkan delil ve kayıplara karışmış olması, Eren’i de harekete geçirir.


 http://www.fulldiziizleyelim1.org/kategori/tatli-kucuk-yalancilar-izle.html --A.’nın ördüğü ağ giderek daha ciddi bir boyut kazanmaktadır. Eren, Toprak’ı bulmaya çalışırken, A’dan aldığı mesajla, öğrenmek Tatlı Küçük Yalancılar izle istemeyeceği bir sırrın ortağı haline gelir. Kendisini sevimsiz bir ikilemin içinde bulur. Şimdi sadece Aslı’yla ilişkisi değil, okuldaki görevi de tehlikededir. Birilerini korumak ve işlerin daha kötü bir hal almasını engellemek için, kendini zor duruma düşürmek ve yine Aslı’yı üzmek zorundadır.Kaynak :  http://www.fulldiziizleyelim1.org/tatli-kucuk-yalancilar-4bolum-tek-parca-27-temmuz-2015.html

Kırgın Çiçekler 5.Bölüm Tek Parça Full izle

Atv ekranının ilgiyle takip edilen dizisi Kırgın Çiçekler bu akşam 5. bölümü ile ekrana gelecek. Kader ailesini bulmak için Kırgın Çiçekler 5.Bölüm arkadaşlarından vazgeçmeyi göze alıyor. Kader'i nasıl bir son bekliyor? İşte Kırgın Çiçekler yeni bölüm detayları..Kırgın Çiçekler 5. bölümde yollar ayrılıyorKader, ailesini bulmak için arkadaşlarını satabilecek kadar gözünü karartır.


Kader'in kendilerini sattığını öğrenen Songül de aralarındaki bütün kardeşlik köprülerini atar. Ailesini bulmak için acıklı bir yolculuğa çıkan Kader'e hiç beklemediği biri; Cemre yoldaşlık eder... Ve bu arada denizden Kırgın Çiçekler 5.Bölüm izle çıkan bir ceset tüm dengeleri bozar. Mesude kocasının başına gelenlerden sorumlu gördüğü Eylül'ü kolundan tutup karakola sürüklemek için okula gelir... Ne kızlar ne de Serkan Mesude'nin öfkesinin önünde duramayacaktır.


 http://www.fulldiziizleyelim1.org/kategori/kirgin-cicekler-son-bolum.html ---Eylül'e yardım etmeye çalışan Feride ve Toprak ise, cevabını bilmedikleri sorular karşısında çaresizdir... Eylül hastanede Kırgın Çiçekler Son Bölüm doğum yapan annesinin başındadır. Feride onu yalnız bırakmaz. Feride'nin Kemal'i araması için üstelemesiyle kızcağızın sinirleri boşalır. Feride, Eylül'ün tepkisinden şüphelenir. Ne kadar sıkıştırsa da Eylül olanları anlatmaz. Ancak Feride işin peşini bırakmayacaktır.Diğer tarafta kızlar yazıyı kimin yazdığını bulmaya çalışmaktadır.Kaynak :  http://www.fulldiziizleyelim1.org/kirgin-cicekler-5bolum-tek-parca-27-temmuz-2015.html

Sen Benimsin 6.Bölüm Tek Parça 26 Temmuz 2015

Sen Benimsin dizisi yepyeni bir bölümle daha izleyenlerinin ekranlarına geliyor. Fox Tv'nin yaza özel dizisi Sen Benimsin'in Sen Benimsin 6.Bölüm yayınlanan yeni bölümünde neler oluyor? İşte Sen Benimsin yeni bölüm ve detaylar..Sen Benimsin 6. bölümde heyecan dorukta!Sen Benimsin dizisi yeni bölümüyle izleyenlerinin ekranlarına geliyor.Fox Tv'nin beğenilerek izlenen dizisi Sen Benimsin'in bu akşam yayınlanan bölümünde neler oluyor? İşte Sen Benimsin yeni bölüm ve detaylar..Sen Benimsin 5. bölümde neler olmuştu:Şimal iflas ettiklerini Sen Benimsin 6.Bölüm izle açıklamış, çiftliktekiler bu durumdan nasıl kurtulacaklarını kara kara düşünmeye başlamıştır. İstanbul’a gitme planlarını açıklamak üzere çiftliğe gelen Nağme ve Ejder de ne yapacaklarını bilmez haldedir.

 http://www.fulldiziizleyelim1.org/kategori/sen-benimsin-son-bolum-izle.html --


Ejder, ailesini böyle bir durumda bırakıp gidebilecek midir? Ya Nağme… Yenilmezler Çiftliği’nde bir gün daha kalmaya nasıl tahammül edecektir? Bir kez daha Ejder’in yanında olmayı seçer Nağme. Bursa’da kalır. Sen Benimsin izle Ancak bunun bir bedeli, Nağme’nin Ejder’den bir isteği vardır. Aşkı ile doğruları arasında seçim yapması gereken bu defa Ejder olacaktır.Şimal’se ne yapıp edip Bereket’in güvenini ve desteğini arkasına alan Ejder’den önce şirketi ve aileyi kurtarmalıdır.


Kaynak :  http://www.fulldiziizleyelim1.org/sen-benimsin-6bolum-tek-parca-26-temmuz-2015.html

Yazın Öyküsü 4.Bölüm Tek Parça 26 Temmuz 2015

Yaz'ın Öyküsü 4. bölümde heyecan dorukta. Bu hafta Umut'un zor bir karar vermesi gerekiyor. Yaz ise büyük Yazın Öyküsü 4.Bölüm bir tehlike içinde! Sonunda, beklediği fırsatı elde eden Yaz, anne ve babası ile ilk kez baş başa kalıyor. Kıskançlık krizine giren Ferhat ise Yaz ve Umut'un hayatını büyük bir tehlikeye atıyor! Ferhat, Yaz'a silah çekiyor. Yaz’ın Öyküsü yeni bölüm ve detaylar haberimizde..Yaz’ın Öyküsü 4. bölümünde Ferhat namluyu Yaz’a doğrultuyor26 Temmuz akşamı ekrana gelecek Yaz’ın Öyküsü 4. bölüm Yaz’ın önceki bölümde getirdiği şart nedeniyle büyük bir değişimin başlangıcı oluyor. Yazın Öyküsü 4.Bölüm izle Umut’un Tunç ile ilişkisini yeniden değerlendirmesi gerekiyor.Bunun dışında Yaz yeni bölümde Ferhat’ı bırakacak ve her şeyi bitirecek ama Ferhat’ın ise Yaz’ı büırakmaya niyeti yok ki Yaz’ı yeni bölümde büyük bir tehlike bekliyor.

 http://www.fulldiziizleyelim1.org/kategori/yazin-oykusu-son-bolum-izle.html --


Ferhat eline silah alacak!Yaz’ın, açıklaması herkesin üzerinde büyük bir şok etkisi yaratırken, kızlarının kararı karşısında Yazın Öyküsü izle Umut ve Mert, ne diyeceklerini bilemezler. Ferhat’ın Ege ve Yaz’ın arkadaşlığına verdiği tepki, Ekim’inde bazı gerçeklerle yüz yüze gelmesine sebep olur.Ekim'le arası açılan Yaz, çareyi annesine gitmekte bulur. Bu sırada Mert’in de orada olması ve Yaz’ın hastalanması, genç kızın ailesi ile birlikte vakit geçirmesini sağlar.


Kaynak :  http://www.fulldiziizleyelim1.org/yazin-oykusu-4bolum-tek-parca-26-temmuz-2015.html

İlişki Durumu Karışık 4.Bölüm Tek Parça izle

İlişki Durumu Karışık'ta dedenin büyük operasyonu başlıyor! İlişki Durumu Karışık 4. yeni bölümüyle bu akşam saat ekrana geliyor. Merakla beklenen İlişki Durumu Karışık dizisinin 4. yeni bölüm detaylar İlişki Durumu Karışık 4.Bölüm haberimizde bulabilirsiniz...Show TV’nin yaz ekranına damgasını vuracak projelerden birisi olan “İlişki Durumu: Karışık”; Aşk, kıskançlık, gurur, dostluk ve yanlış anlamaların el ele gideceği bir aşk oyunu hikayesi.Dizide neşe, duygusallık ve heyecan da hiç eksik olmuyor. Dizinin yeni bölümünde, Dede Ayşegül ve Can'ın evliliğinden İlişki Durumu Karışık 4.Bölüm izle şüpheleniyor ve İlişki Durumu Karışık 4. yeni bölümde çiftin yanlarına taşınmasını istiyor! Can ve Ayşegül ne yapacak?Yapımcılığını MF Yapım-Faruk Bayhan’ın üstlendiği “İlişki Durumu: Karışık” dizisinin güçlü oyuncu kadrosunda.


 http://www.fulldiziizleyelim1.org/kategori/iliski-durumu-karisik-izle.html --Bülent İşbilen’in yönettiği dizinin senaryosunu ise Banu Kiremitçi Bozkurt kaleme alıyor.Ayşegül ve Can evliliklerini İlişki Durumu Karışık izle daha inandırıcı hale getirmek için birbirlerini daha iyi tanımaya karar verirler ve ‘çocukluklarına inerler’. Ayşegül, Tekin Ailesi’ne akşam yemeğine gider ve gelin olarak ilk ciddi sınavını verir. Elif yurtdışına gitme planlarından Murat’a bahseder ve beklemediği bir tepki alır.


Kaynak :  http://www.fulldiziizleyelim1.org/iliski-durumu-karisik-4bolum-tek-parca-25-temmuz-2015.html

Kiralık Aşk 6.Bölüm Tek Parça 24 Temmuz 2015

GönderYazdırYorum YazKiralık Aşk yeni bölümüyle ekrana kilitliyor! - İzle
Başrollerini Elçin Sangu, Barış Arduç, Salih Bademci, Kiralık Aşk 6.Bölüm Sinem Öztürk, Levent Ülgen ve Nergis Kumbasar’ın paylaştığı Kiralık Aşk dizisi yepyeni bir bölüm ile ekrana geliyor. Merakla beklenen heyecan dorukta..Bu hafta Ömer’in doğum günü var. Doğum günü kutlamayı sevmeyen Ömer’e, Defne bu defa kendince, Neriman’dan bağımsız bir sürpriz yapmak istiyor.Fakat Ömer de zor adam, ne yapılır ki? Bu arada Ömer, Defne ve Sinan’ın yakınlığından rahatsız olmaya başlıyor. Sinan’da Defne’nin bilekliğini görmek, Ömer’e hiç iyi gelmiyor. Peki Neriman ne yapacak Ömer’in doğum Kiralık Aşk 6.Bölüm izle günü için? Defne’yi ne türlü hazırlayacak, bu fırsatı nasıl değerlendirecek? Peki ya Yasemin neden istifa etmedi? Neriman’ı asıl çıldırtan bu. Yasemin, hiç beklenmedik bir gol atıyor Neriman’a…


 http://www.fulldiziizleyelim1.org/kategori/kiralik-ask-son-bolum-izle.html --


Defne,Ömer’i kıskanıyor. Yasemin, ortalığı yine çok fena karıştırıyor. Defne, İtalyan misafirlerle geçirdikleri akşamdan Kiralık Aşk izle sonra kendini Ömer’e daha yakın hisseder. her şeye rağmen kendisine inanıp, iyi davrandığı için ona teşekkür etmek için en sevdiği yemeği yapmaya karar verir: Pazı sarması! Elinde hediyesiyle Ömer’in evine geldiğinde ise onu çok nahoş bir sürpriz bekler: Ömer’le romantik bir gece geçiren Yasemin…Kaynak :  http://www.fulldiziizleyelim1.org/kiralik-ask-6bolum-tek-parca-24-temmuz-2015.html

İnadına Aşk 4.Bölüm Tek Parça 23 Temmuz 2015

FOX TV'nin yaza özel yeni dizisi İnadına Aşk yeni bölümde heyecan dorukta. Eğlenceli sahnelerin yaşandığı İnadına Aşk 4.Bölüm neler yaşanıyor? Nefes kesen son bölümün ardından İnadına Aşk dizisi bu hafta dikkat çekici sahneleriyle yine gündeme bomba gibi düşüyor..kranların fırtına gibi başlayan dizisi İnadına aşk dizisi yepyeni bir bölüm ile bu hafta kaldığı yerden devam ediyor.Yapımcılığını Sinegraf’ın üstlendiği, başrollerini Açelya Topaloğlu ile Can Yaman’ın paylaştığı İnadına Aşk dizisi merakla beklenen yeni bölümde heyecan dorukta!İnadına Aşk son bölümünde yine bol koşturmaca İnadına Aşk 4.Bölüm izle vardı. Bir önceki bölümde Damla'ya inat işe giren Defne ile hissettiği duygulara anlam veremeyen Yalın, dizinin son bölümünde plazanın içinde çocuklar gibi koşturdu.


 http://www.fulldiziizleyelim1.org/kategori/inadina-ask-son-bolum-izle.html --İnadına Aşk son bölümünün en eğlenceli anları ise bu sahneler oldu. Başrollerinde Açelya Topaloğlu, Can Yaman, Nilay Duru, Eren Vurdem, Cevahir Turan'ın rol aldığı İnadına Aşk dizisinin 3. bölümünde Çınar ve İnadına Aşk izle Yeşim arasında da kıskançlık rüzgarları esti. Deniz ile Ezgi arasında ilginç bir an yaşandı. Ezgi, Deniz'e mani olmak için onun gözünü korkutmaya çalıştı.Defne, çok zeki, çok inatçı ve çok geveze bir laz kızıdır.Kaynak :  http://www.fulldiziizleyelim1.org/inadina-ask-4bolum-tek-parca-23-temmuz-2015.html

Güneşin Kızları 6.Bölüm Tek Parça Full izle

Başrollerini Emre Kınay ve Evrim Alasya'nın paylaştığı Güneşın Kızları yepyeni bir bölüm ile bu akşam Kanal D'de. 3 kız çocuğunu Güneşin Kızları 6.Bölüm büyüten ve aşktan tamamen umudunu kesen Güneş, beyaz atlı prensini, 35 yaşında bulur ve aşık olur. İstanbullu işadamı Haluk Mertoğlu’nun evlilik teklifini kabul eden Güneş için hayat yeni başlamıştır ancak olayların ardı arkası kesilmez.Her bölümü ile ayrı bir heyecan katan Güneşın Kızları yeni bölümünde sürpriz gelişmeler yaşanıyor..Survivor 2013'te adını duyuran ve daha sonra çeşitli projelerde yer alan, bu sıralar Kanal D ekranlarında Güneşin Kızları 6.Bölüm izle yayınlanan Magazin D programının sunuculuğunu üstlenen Fatmagül Fakı, Güneşin Kızları dizisinin oyuncu kadrosuna katıldı.Kanal D ekranlarında yayınlandığı ilk günden beri büyük ilgi gören Güneşın Kızları merakla beklenen yeni bölüm fragmanı yayınlandı.


 http://www.fulldiziizleyelim1.org/kategori/gunesin-kizlari-son-bolum.html ---Nefes kesen son bölümün ardından Güneşın Kızları 6. bölüm için heyecan dorukta. İşte Güneşın Kızları 6. bölüm fragmanı Güneşin Kızları izle ve özeti...Güneşin Kızları 6. Bölüm de: Haluk'tan sürpriz itiraf!Haluk’un bilgisayarında babasını gören Nazlı, kimse kendisine inanmasa da olayın peşine düşmeye karar verir. Güneş, Nazlı’nın kendi kendisini kandırdığını düşünmektedir.Kaynak :  http://www.fulldiziizleyelim1.org/gunesin-kizlari-6bolum-tek-parca-23-temmuz-2015.html

Kalbim Egede Kaldı 5.Bölüm HD 22 Temmuz 2015

Kalbim Ege'de Kaldı dizisi yepyeni bir bölümle daha izleyenlerinin ekranlarına geliyor. Kanal D ekranlarının sevilerek izlenen Kalbim Egede Kaldı 5.Bölüm dizisi Kalbim Ege'de Kaldı'nın bu hafta yayınlanan yeni bölümünde neler oluyor? İşte Kalbim Ege'de Kaldı yeni bölüm ve detaylar..Kalbim Ege'de Kaldı 5. bölümde neler oluyor?Kanal D'nin eğlenceli dizisi Kalbim Ege'de Kaldı 5. bölümde heyecan dorukta.Son bölümü ile herkesi ekrana kilitleyen dizinin yeni bölümünde neler oluyor merak konusu. Kalbim Ege'de Kaldı 5. bölüm ve ayrıntılar Kalbim Egede Kaldı 5.Bölüm izle haberimizde.Son bölümde neler oldu: Mustafa ve Zeliş, Herkesi Evliliklerine İnandırmaya Çalıştı.Mustafa, Zeliş’e herkesin gözlerinin önünde ilan-ı aşk etmiştir ama muhtarın onları ayırmaktan kolay kolay vaz geçeceği yoktur.


 http://www.fulldiziizleyelim1.org/kategori/kalbim-egede-kaldi-son-bolum.html ---Muhtar, Mustafa ve Zeliş’in formaliteden evli olduğunu herkese kanıtlamak için yeni planlar yaparken, Iraz Nene de Mustafa ve Kalbim Egede Kaldı izle Zeliş’e yeni bir şart koşar; bir hafta içinde bütün köylüyü birbirlerini sevdiklerine ikna edeceklerdir. Aksi halde Iraz Nene, Mustafa ve Zeliş’e mirastan zırnık koklatmayacaktır.Ancak Mustafa ve Zeliş bütün köye birbirlerini sevdiklerini kanıtlamaya çalışırken tek engelleri muhtar değildir. Yaman’da Zeliş’e karşı gözle görülür bir değişim vardır.Kaynak :  http://www.fulldiziizleyelim1.org/kalbim-egede-kaldi-5bolum-22-temmuz-2015.html

Beş Kardeş 11.Bölüm Full 720p 21 Temmuz 2015

Beş Kardeş dizisi yeni bölümüyle izleyenlerinin ekranlarına çıkmaya hazırlanıyor. Kanal D'nin başarılı dizisi Beş Kardeş'in bu hafta yayınlanacak bölümünde neler olacak? İşte Beş Kardeş 11. bölümden detaylar.. Beş Kardeş 11.Bölüm neler olacak?Beş Kardeş dizisi yeni bölümüyle izleyicilerinin ekranlarına gelmeye hazırlanıyor.Öte yandan Başeğmez Kardeşler'in yıllardır bilmedikleri ablaları aniden ortaya çıkıyor! Beş Kardeş yeni bölümüyle Salı 22:30'da Kanal D'de!Kanal D'nin sevilerek izlenen dizisi Beş Kardeş'in bu hafta yayınlanacak bölümünde neler olacak? İşte Beş Kardeş yeni bölümden Beş Kardeş 11.Bölüm izle fragman ve detaylar..Sait, sonunda Canan'ın parmağına yüzüğü takıyor mu? Beş Kardeş heyecan dolu yeni bölümüyle Salı 22:30'da Kanal D'de!Beş Kardeş 10. bölümde neler olmuştu:Beş Kardeş 10.Bölüm ÖzetiBaşeğmez Kardeşler’in Hiç Bilmedikleri..

 http://www.fulldiziizleyelim1.org/kategori/bes-kardes-son-bolum-izle.html --Bir Ablaları Ortaya Çıkıyor.Canan, Sait'in odasında tesadüfen bulduğu mektuplarla büyük bir sırrı açığa çıkarır. Başeğmez Beş Kardeş izle Kardeşlerin hiç bilmedikleri bir ablaları vardır. Sait ve kardeşleri, eski mektuplardan kayıp ablanın izini sürecekler ve hiç beklemedikleri bir sürprizle arşılaşacaklardır.“Beş Kardeş” güçlü kadrosu ve sürükleyici hikayesi ile her Salı saat 22.30’da Kanal D’de… Sakın Kaçırmayın!Sait, Canan'ı istemeye gidiyor.Kaynak :  http://www.fulldiziizleyelim1.org/bes-kardes-11bolum-21-temmuz-2015.html

Adı Mutluluk 5.Bölüm 21 Temmuz 2015

Adı Mutluluk 5. bölüm bu akşam Batu için oldukça zor geçiyor. Merakla beklenen Adı Mutluluk dizisinin yeni bölümde yer alan Adı Mutluluk 5.Bölüm sahnelere göre sahilde Sera ile Batu'nun beraber bir bankta oturduğunu gören Kumsal şok geçiriyor. Bir aşk üçgeni içerisinde devam eden Adı Mutluluk dizisinde Kumsal, Batu'yu kıskanıyor.İşte yeni bölüm ve detaylar...Adı Mutluluk 5. bölümünde Kumsal, Batu'yu kıskanıyor!İki fragman ile izleyicinin karşısına çıkan Adı Mutluluk dizisi yeni Adı Mutluluk 5.Bölüm izle bölümde heyecan dorukta. Kumsal ile Batu’nun ilişkisi için dönüm noktası olan Adı Mutluluk 5. bölümü bu akşam ekrana geliyor. Adı Mutluluk 5. bölümde Batu, kalbi kırılan Kumsal'ın gönlünü almaya çalışıyor. İşte Adı Mutluluk 5. yeni bölüm ve özeti...

 http://www.fulldiziizleyelim1.org/kategori/adi-mutluluk-son-bolum-izle.html --


Hatırlanacağı gibi Adı Mutluluk son bölümde Sera, duygularına daha fazla gem vuramamış ve dizinin finalinde Batu’yu öpmüştü. Üstelik bu Kumsal bu öpücüğe şahit olmuştu. Adı Mutluluk 5. bölümde de Kumsal’ın Adı Mutluluk izle bu olaya tepkisini göreceğiz.Sera ile Batu’yu dudak dudağa görmek Kumsal’ı çok sarsacak. Kumsal’ın bu olayı bu kadar sorun etmesi Batu’dan hoşlandığını fark etmesine yol açacak mı? Dizinin bu bölümünde Batu, Sra’ya onu asla sevgili gözüyle bakmadığını söyleyip Kumsal’ın gönlünü alıp onun güvenini yeniden kazanmaya çalışacak. Bakalım Kumsal, Batu’yu effedecek mi?Kaynak :  http://www.fulldiziizleyelim1.org/adi-mutluluk-5bolum-21-temmuz-2015.html

Tatlı Küçük Yalancılar 3.Bölüm Tek Parça izle

Selin’e bir türlü ulaşamayan Hande, Aslı ve Ebru paniğe kapılırlar. A’dan gelen mesaj da korkularını iyice arttırır. Tatlı Küçük Yalancılar 3.Bölüm Bir an önce Selin’i bulmak için harekete geçerler. Ancak Selin’i değil, sadece telefonunu bulabilirler. Yerdeki kan izleri de kızların endişelerini haklı çıkartır gibidir. Eren’in yönlendirmesiyle önce Selin’in ailesi sonra da Komiser Vecip olaya dahil olur.


Dört bir yanda aranan Toprak, kapana kısılmıştır. Bundan sonra atacağı her adımın onu karanlığa biraz daha yaklaştıracağını bilmektedir artık. Korkularından kaçmak için de tek bir çözüm gelmektedir aklına. Aslı, Tatlı Küçük Yalancılar 3.Bölüm izle yaşadıkları yorucu gecenin sonunda Eren’e sığınır. Ancak onu koruyabilmek adına fazlaca soru soran Eren, Aslı’nın yine canını acıtır. Aslı, unutmak istediği suçuyla, vicdanıyla yüzleşmesine sebep olduğu için öfkeyle ayrılır Eren’in yanından.

 http://www.fulldiziizleyelim1.org/kategori/tatli-kucuk-yalancilar-izle.html --


Kızlar bir yandan Selin’in başına gelenin şokunu üzerlerinden atmaya çalışırken bir yandan da gizli düşmanlarının kim Tatlı Küçük Yalancılar izle olabileceğiyle ilgili yeni şüphelere kapılırlar. Sürekli etraflarında dolanan, adını bile bilmedikleri genç bir adam dikkatlerini çeker. Onun kim olduğunu öğrenmelidirler. Bu konuda, adım adım Hande’nin hayatının bir parçası olmaya başlayan Barış’tan yardım alacaklardır.Kaynak :  http://www.fulldiziizleyelim1.org/tatli-kucuk-yalancilar-3bolum-tek-parca-20-temmuz-2015.html

Kırgın Çiçekler 4.Bölüm Tek Parça Full izle

Ekranların yaz sezonuna damga vuran dizisi Kırgın Çiçekler yine bomba gibi bir bölüm ile izleyicinin karışısına çıkmaya hazırlanıyor. Kırgın Çiçekler 4.Bölüm Merakla beklenen Kırgın Çiçekler 4. bölüm fragmanı nefes kesti. Heyecanın bir an olsun eksik olmadığı dizi Kırgın Çiçekler'de bu akşam neler olacak? Ayrıntılar haberimizde..Atv'de bu akşam ekrana gelecek olan Kırgın Çiçekler 4. bölümde bahçedeki kan izlerini temizlemeyi unutan kızların başı daha büyük belaya girecek.


Son bölümüyle nefesleri kesen Kırgın Çiçekler 4. bölümüyle izleyicilerinin karşısına çıkmaya hazırlanıyor. Yine izleyicileri ekran başına kilitleyecek dizinin bu bölümünde Kemal'in ölümünün ardından okulun Kırgın Çiçekler 4.Bölüm izle bahçesindeki kanları temizlemeyi unutan kızlar, köşeye sıkışacak. Yetimhanede yolları kesişen; Eylül, Kader, Meral, Songül ve Cemre'nin yollarının kesişme.


 http://www.fulldiziizleyelim1.org/kategori/kirgin-cicekler-son-bolum.html ---Kırgın Çiçekler yeni bölümünde;Eylül hastanede doğum yapan annesinin başındadır. Feride onu yalnız bırakmaz. Feride'nin Kemal'i araması için üstelemesiyle kızcağızın sinirleri boşalır. Feride, Eylül'ün tepkisinden Kırgın Çiçekler izle şüphelenir. Ne kadar sıkıştırsa da Eylül olanları anlatmaz. Ancak Feride işin peşini bırakmayacaktır. Diğer tarafta kızlar yazıyı kimin yazdığını bulmaya çalışmaktadır. Meral birşey sakladıklarından şüphelenmiş, her hareketlerini izlemektedir.Kaynak :  http://www.fulldiziizleyelim1.org/kirgin-cicekler-4bolum-tek-parca-20-temmuz-2015.html

Sen Benimsin 5.Bölüm Tek Parça 19 Temmuz 2015

Şimal iflas ettiklerini açıklamış, çiftliktekiler bu durumdan nasıl kurtulacaklarını kara kara düşünmeye başlamıştır. İstanbul’a gitme Sen Benimsin 5.Bölüm planlarını açıklamak üzere çiftliğe gelen Nağme ve Ejder de ne yapacaklarını bilmez haldedir. Ejder, ailesini böyle bir durumda bırakıp gidebilecek midir? Ya Nağme… Yenilmezler Çiftliği’nde bir gün daha kalmaya nasıl tahammül edecektir?Bir kez daha Ejder’in yanında olmayı seçer Nağme. Bursa’da kalır.Ancak bunun bir bedeli, Nağme’nin Ejder’den bir isteği vardır. Aşkı ile doğruları arasında seçim yapması gereken bu defa Ejder olacaktır. Şimal’se ne yapıp edip Bereket’in güvenini ve desteğini arkasına Sen Benimsin 5.Bölüm izle alan Ejder’den önce şirketi ve aileyi kurtarmalıdır. Bu uğurda karanlık işlere girişmesi gerekse bile yapmalıdır bunu.Nağme, Ejder’in Elvan’a imam nikâhı kıymasına izin vermiştir. Nikâh kıyılacak, namusu temizlenen.


 http://www.fulldiziizleyelim1.org/kategori/sen-benimsin-son-bolum-izle.html --


Fakat Nağme buna nasıl tahammül edecek, tamamen göstermelik de olsa, kıyılacak bu nikâhtan sonra orada, o çiftlikte mutlu Sen Benimsin izle olabilecek midir? Elvan dediğini yapmış, Ejder’in karısı olmuştur sonunda; sevinç içindedir. Nikâh kıyıldıktan sonra çiftlikte Nağme’yi bulamayan Ejder endişelenir. Yoksa Nağme çekip gitmiş midir? Onu bulmalı, bir delilik yapmasına engel olmalıdır. Bu sırada Beşir, Defne’yi bırakmış, genç kız perişan halde çiftliğe gelmiştir.


Kaynak :  http://www.fulldiziizleyelim1.org/sen-benimsin-5bolum-tek-parca-19-temmuz-2015.html

Yazın Öyküsü 3.Bölüm Tek Parça 19 Temmuz 2015

Babasına duyduğu hayal kırıklığı ve yurtta yaşadığı olaylar Yaz’ı iyice deliye çevirir. Söylediklerinden pişman olan Mert ise kızının Yazın Öyküsü 3.Bölüm gönlünü almak için harekete geçer. Yaz ile ilgili Tunç’un desteği ve sürpriz teklifi Umut’u çok mutlu eder. Ancak velayet davası ve işindeki sıkıntılar büyüyerek devam etmektedir. Doğu’nun mirasını Yaz’a bırakmasını kontrol altına almak isteyen Nevra ise torununu etkilemek için planlarına başlar.

Yetiştirme yurdunda büyüyen ve en büyük motivasyonu özgürleşip, kendi ayakları üzerinde durmak olan Yaz’ın bu hayali, yurtta da sorun çıkarması yüzünden erkene alınır. Tam da işlerin sarpa sardığı bir Yazın Öyküsü 3.Bölüm izle anda gerçekleşir. Bir anda kendilerini köşeye sıkışmış bulan Yaz ve Ekim; Caner ve Ferhat’la yurt dışına, Almanya’ya kaçma planlarını harekete geçirmeye başlarlar.


 http://www.fulldiziizleyelim1.org/kategori/yazin-oykusu-son-bolum-izle.html ---


Umut Erpek’i canlı yayında arayan bir hemşire, Umut’a 18 yıl önce ölü doğduğu kızının aslında hayatta olduğunu ve adı Yaz olan bu kızın, çocuk esirgemeye verildiğini söyler. Geçmişte doğum sırasında kaybettiği kızının Yazın Öyküsü izle peşine düşen Umut, henüz 18 yaşındayken Mert’le yaşadığı tek gecelik birliktelikten olan kızının, Mert’in babası Doğu tarafından ölü gösterildiğini öğrenir. Bu süreçte yıllarca nefretini diri tuttuğu, geçmişte kendisini hamileyken.Kaynak :  http://www.fulldiziizleyelim1.org/yazin-oykusu-3bolum-tek-parca-19-temmuz-2015.html

İlişki Durumu Karışık 3.Bölüm Tek Parça HD

Kağıt üzerinde iyi bir fikir gibi görünen bu anlaşma, iki taraf için de beklenmedik sonuçlar doğuracaktır. Kendisini Can Tekin’in İlişki Durumu Karışık 3.Bölüm hayatının tam ortasında bulan Ayşegül, ünlü oyuncunun ailesiyle de tanışır. Ne var ki bu tanışma da pek planladığı gibi geçmeyecektir.Başrollerinde Seren Şirince,Berk Oktay,Pamir Pekin,Eda Ece'nin rol aldığı dizide Özellikle Can’ın annesi Mediha ile aralarındaki buzlar eriyecek gibi değildir.Evde kendi halinde hikaye yazmakta olan Ayşegül, arkadaşlarının yaptığı sürprizle kendini Yunanistan’da tatilde bulur. Arkadaşlarının İlişki Durumu Karışık 3.Bölüm izle finanse ettikleri bu tatilde tesadüfen ünlü dizi oyuncusu Can Tekin’le tanışan Ayşegül, kısa sürede işlerin hiç de sandığı gibi olmadığını anlar. Arkadaşlarının ona hazırladıkları asıl ‘sürpriz’ başkadır.


 http://www.fulldiziizleyelim1.org/kategori/iliski-durumu-karisik-izle.html ---


Sürprizler bununla da bitmez, Ayşegül’ün hayatı, tekrar karşısına çıkan Can’la birlikte tamamen değişecektir.Dizi de Can, Elif’e İlişki Durumu Karışık izle yıllardır aşk duymaktadır. Elif ise Murat’ a âşıktır. Can’ın kendisine her ne kadar âşık olduğunu bilse de karşılık vermemeye kararlıdır. Diğer yandan Murat ise Elif’i kız kardeşinden farklı görmemektedir. Çocukluklarından beri arkadaş olarak yaşamlarını sürdüren bu üçlü, sonunda ise çıkmaz bir aşkın içerisine de saplamış olacaklar.Kaynak :  http://www.fulldiziizleyelim1.org/iliski-durumu-karisik-3bolum-tek-parca-18-temmuz-2015.html

Kiralık Aşk 5.Bölüm Tek Parça 17 Temmuz 2015

Star Tv'de bu akşam Kiralık Aşk 5. bölüm ile seyirci karşısına çıkıyor. Cuma günlerinin vazgeçilmezi haline gelen Kiralık Aşk dizisinde Defne'nin Kiralık Aşk 5.Bölüm kıskançlıkları bölüme damga vuruyor. İşte Kiralık Aşk yeni bölüm ve ipuçları..Kiralık Aşk 5. bölüm ile ekrana kilitliyor!Defne,Ömer’i kıskanıyor.Yasemin, ortalığı yine çok fena karıştırıyor.Defne, İtalyan misafirlerle geçirdikleri akşamdan sonra kendini Ömer’e daha yakın Kiralık Aşk 5.Bölüm izle hisseder. her şeye rağmen kendisine inanıp, iyi davrandığı için ona teşekkür etmek için en sevdiği yemeği yapmaya karar verir: Pazı sarması! Elinde hediyesiyle Ömer’in evine geldiğinde ise onu çok nahoş bir sürpriz bekler: Ömer’le romantik bir gece geçiren Yasemin…


 http://www.fulldiziizleyelim1.org/kategori/kiralik-ask-son-bolum-izle.html ---


Defne neye uğradığını şaşırır ve Ömer’i basbayağı kıskandığını fark eder. Hem de ne kıskanmak! KİRALIK AŞK YENİ BÖLÜM İZLEMEK İÇİN TIKLAYINIZSinan da diğer yanda, Ömer ve Yasemin arasında geçen bu Kiralık Aşk izle romantik geceyi öğrenir ve yıkılır. Acaba bu kader birliği Sinan ve Defne’yi yakınlaştıracak mıdır?Ömer ve Defne’nin baş başa kalıp yüzleşebilecek mi?Neriman- Yasemin savaşında kazanan kim olacak? Kiralık Aşk heyecan dolu bir bölümle Cuma akşamı Star’da.


Kaynak :  http://www.fulldiziizleyelim1.org/kiralik-ask-5bolum-tek-parca-17-temmuz-2015.html

İnadına Aşk 3.Bölüm Tek Parça 16 Temmuz 2015

İnadına Aşk dizisi yepyeni bir bölümle izleyicilerle buluşuyor. Fox Tv'nin ilgiyle izlenen dizisi İnadına Aşk'ın bu akşam yayınlanan İnadına Aşk 3.Bölüm bölümünde neler oluyor? İşte İnadına Aşk yeni bölüm ve detaylar..İnadına Aşk 3. bölümde neler oluyor?İnadına Aşk dizisi yepyeni bir bölümle izleyenlerinin ekranlarına geliyor.Fox Tv ekranlarının sevilerek izlenen dizisi İnadına Aşk'ın bu hafta yayınlanan bölümünde neler oluyor? İşte İnadına Aşk yeni bölüm ve detaylar..İnadına Aşk 2. bölümünde neler olmuştu?Laz kızı Defne, İnadına Aşk 3.Bölüm izle Aras Teknoloji'de bilgisayar mühendisi olarak işe başlayacaktır. Defne'nin maço abisi Çınar, kardeşinin kıyafetini açık bulur ve ona zorla dedesinin mevlidi için aldığı pantolonu giydirir. http://www.fulldiziizleyelim1.org/kategori/inadina-ask-son-bolum-izle.html ---Defne şirketin otoparkında üstünü değiştirirken Aras Teknoloji'nin güçlü patronu Yalın'a yakalanır. Ancak Yalın'ın güvenlik olduğunu İnadına Aşk izle zanneder. Defne şirket için çok önemli teknik bir sorunu çözer ama aynı anda Yalın'ın kim olduğunu öğrenir.Kendisine böyle bir oyun oynanmasını hazmedemediği için istifa eder. Yalın özür dilemek için peşinden koşar.Defne otoparkta tekrar üstünü değiştirirken önce Yalın'a, sonra Yalın'la birlikte abisi Çınar'a yakalanır.Kaynak :  http://www.fulldiziizleyelim1.org/inadina-ask-3bolum-tek-parca-16-temmuz-2015.html
<< 44 / 44