XHTML válido
CSS válido

Internacional

BOLIVIA VUELVE A LEVANTARSE

Tapa de Prensa Obrera de Argentina nro 1054

Kiralık Aşk 3.Bölüm Tek Parça 3 Temmuz 2015

Star ekranlarının renkli yaz dizisi Kiralık Aşk 3. bölümü sürpriz sahneleriyle ekranlara gelmeye hazırlanıyor. İlk iki bölümüyle büyük Kiralık Aşk 3.Bölüm beğeni toplayan dizinin yeni bölümünde gizemli kutu işleri karıştıracak. Kıskançlık krizlerinde olan Yasemin, Defne'yi yine zor bir duruma sokacak. Senaryosunu Meriç Acemi'nin yazdığı, başrollerini; Elçin Sangu, Barış Arduç, Salih Bademci ve Sinem Öztürk'ün paylaştığı Kiralık Aşk 3. bölümü eğlence .Kiralık Aşk yeni bölümünde; yaklaşan büyük moda buluşması için hazırlıklar başlamıştır. Bu büyük gün, bir anda herkes Kiralık Aşk 3.Bölüm izle için duygusal bir fırsata dönüşür. Yasemin bu özel gecede Ömer'in kalbini çalmayı planlarken, Sinan ise Yasemin'le yakınlaşmanın yollarını arar. Ömer, davete son anda Defne'yle katılmaya karar verince bütün planlar değişir. Neriman, Defne'yi gecenin yıldızı olması için hummalı bir hazırlığa sokar.

 http://www.fulldiziizleyelim1.org/kategori/kiralik-ask-son-bolum-izle.html --


Ancak bu büyük gece, finalinde çok daha büyük sürprizlere gebedir. Herkesi büyük bir şok beklemektedir.Ömer ise hala Defne'ye Kiralık Aşk Son Bölüm karşı duyduğu hislere bir türlü anlam verememektedir. Kiralık Aşk 3. bölümünde bir davete hazırlanan Ömer, gizemli bir kutuyu Defne'nin getirmesini ister. Ömer ve Defne arasındaki yakınlaşmaya engel olmak isteyen Yasemin, bu gizemli kutunun içindekini merak edince komik sahneler kaçınılmaz olur.


Kaynak :  http://www.fulldiziizleyelim1.org/kiralik-ask-3bolum-tek-parca-3-temmuz-2015.html

Sen Benimsin 3.Bölüm Full HD 3 Temmuz 2015

Sen Benimsin dizisi 3. bölümüyle izleyenlerin ekranlarına geliyor. Fox Tv'nin sevilen dizisi Sen Benimsin'in bu akşam yayınlanacak Sen Benimsin 3.Bölüm bölümünde neler olacak? İşte Sen Benimsin 3. bölümden detaylar..Sen Benimsin dizisi 3. bölümüyle izleyenlerinin ekranlarına gelmeye hazırlanıyor. Fox Tv'nin yaza özel yeni dizisi Sen Benimsin'in bu akşam yayınlanacak yeni bölümünde neler olacak? İşte Sen Benimsin 3. bölümden fragman ve detaylar..


Ejder ve Nağme düğün sonrası yepyeni bir hayata başlarlar. İkisi de çok mutludur. Mutluluklarını bozan tek şey Elvan’ın varlığıdır. Nağme Elvan’la aynı evde yaşamak istememektedir. Ejder, Elvan’ı İstanbul’a, Sen Benimsin 3.Bölüm izle kimsenin onu bulamayacağı güvenli bir yere göndermek ister. Ancak Elvan’ın abisi Beşir’in herkese zarar verecek büyük bir planı vardır. Yenilmezler ailesini zora sokacak bu plan Nağme’yi çok önemli bir kararın eşiğine getirecek, Ejder’e olan sevgisi bir kez daha sınanacaktır.


 http://www.fulldiziizleyelim1.org/kategori/sen-benimsin-son-bolum-izle.html --


Elvan’ın varlığı Ejder ve Nağme’yi ayırmıştır. Nağme Elvan’ın hayatını kurtarıp eve getirmekle büyük bir hata yaptığını anlar. Sen Benimsin izle Bereket Nağme’nin çekip gitmesi için Elvan’a gelin muamelesi yapar. Elvan da Bereket’le işbirliğine girerek Nağme’nin beynini yalanlarla doldurur. Herkes Nağme ve Ejder’i ayırmaya çalışsa da yine aşk kazanır. İkisi de birbirlerinden vazgeçemeyeceklerini anlarlar. Ejder bir düğün yapıp evlendiğini herkese ilan etmek ister.Kaynak :  http://www.fulldiziizleyelim1.org/sen-benimsin-3bolum-3-temmuz-2015.html

Kiralık Aşk 3.Bölüm HD 3 Temmuz 2015

Star Tv'nin yeni dizisi Kiralık Aşk bu akşam 3. bölüm ile izleyici karşısına çıkacak. Reytinglerde büyük bir başarı yakalayan Kiralık Aşk 3.Bölüm fenomen olma yolunda ilerliyor. Peki Kiralık Aşk yeni bölümde neler olacak? İşte merak edilen detaylar..Star Tv ekranının yeni yaz dizilerinden birisi olan Kiralık Aşk 3. bölümü ile seyirci karşısına çıkmaya hazırlanıyor.İlk iki bölümü ile reyting sıralamasında büyük bir başarı yakalayan dizi fenomen olma yolunda ilerliyor. Peki yeni bölümde Kiralık Aşk 3.Bölüm izle neler olacak? İşte 3. bölüm fragmanı ve ilk ayrıntılar..Yaklaşan büyük moda buluşması için hazırlıklar başlamıştır. Bu büyük gün, bir anda herkes için duygusal bir fırsata dönüşür. Yasemin bu özel gecede Ömer’in kalbini çalmayı planlarken, Sinan ise Yasemin’le yakınlaşmanın yollarını arar.


 http://www.fulldiziizleyelim1.org/kategori/kiralik-ask-son-bolum-izle.html --


Ömer, davete son anda Defne’yle katılmaya karar verince bütün planlar değişir.KİRALIK AŞK 3. YENİ BÖLÜM FRAGMANI Neriman, Kiralık Aşk izle Defne’yi gecenin yıldızı olması için hummalı bir hazırlığa sokar. Ancak bu büyük gece, finalinde çok daha büyük sürprizlere gebedir. Herkesi büyük bir şok beklemektedir.Kiralık Aşk, heyecan ve eğlenceli dolu yepyeni bölümüyle Cuma akşamı Star’da!Kaynak :  http://www.fulldiziizleyelim1.org/kiralik-ask-3bolum-3-temmuz-2015.html

İnadına Aşk 1.Bölüm Tek Parça 2 Temmuz 2015

Romantik komedi dizisi İnadına Aşk ilk bölümüyle izleyicilerine "merhaba" demek için hazırlanıyor. Karadenizli bir ailenin kızı olan Defne ve Aras Teknoloji'nin yakışıklısı Yalın'ın hikayesi İnadına Aşk 1.Bölüm ekranlara geliyor.Romantik komedi tadındak iİnadına Aşk ilk bölümü izleyicilerinin karşısına bomba gibi sahneleriyle çıkacak. Açelya Topaloğlu, Can Yaman, Cem, Belevi, Nilay Duru, Bilge Şen, Selim Gürata.


İlay Erkök, Eren Vurdum, Cevahir Turan, Taner Rumeli ve Alper Saylık gibi isimlerin rol aldığı İnadına Aşk, Karadenizli bir ailenin İnadına Aşk 1.Bölüm izle kızı olan Defne ve Aras Teknoloji'nin yakışıklısı Yalın'ın yollarının kesişme hikayesini anlatıyor. İnadına Aşk 1. bölümü eğlenceli sahneleriyle 2 Temmuz Perşembe akşamı saat 21:00'de Fox'ta başlıyorİNADINA AŞK KONUSUErkekler inatçı, kadınlar inatçı, aşk hepsinden inatçı...

 http://www.fulldiziizleyelim1.org/kategori/inadina-ask-son-bolum-izle.html --


Yapımcılığını Sinegraf'ın üstlendiği, başrollerini Açelya Topaloğlu ile Can Yaman'ın paylaştığı, Türkiye'nin en önemli yönetmenlerinden İnadına Aşk izle Osman Sınav'ın ilk romantik komedi dizisi İnadına Aşk, her yaştan gencin gözdesi olacak. İnadına Aşk; içinde aşk, sevgi, nefret ve oyun dolu bir romantik komedi dizisi. Her şey Karadenizli bir ailenin kızı olan Defne'nin, Aras Teknoloji'nin yakışıklı ve çapkın patronu Yalın'ın yanında işe girmesiyle başlar.


Kaynak :  http://www.fulldiziizleyelim1.org/inadina-ask-1bolum-tek-parca-2-temmuz-2015.html

Aşk Zamanı 1.Bölüm Tek Parça 2 Temmuz 2015

Başrollerinde Yavuz Bingöl ve Deniz Uğur'un yer aldığı Aşk Zamanı ilk bölümüyle ATV ekranlarında izleyiciyle buluşacak. Aşk Zamanı 1.Bölüm Yaz sezonuna iddialı bir giriş ile normal sezonda da devam etmesi beklenen Aşk Zamanı 1.bölümüyle 2 Temmuz Perşembe 21:15'de ATV'de olacak. İşte Aşk Zamanı 1. bölüm fragmanı ve tüm detaylar.


Yeni dizileri takip etmeye çalışan izleyicilerin en merak ettiği dizilerden birisi de Yavuz Bingöl'ün oynadığı Aşk Zamanı dizisi. Aşk Zamanı 1.Bölüm izle İddialı bir yapım olan Aşk Zamanı dizisinin sadece yaz sezonunda değil normal sezonda da devam etmesi bekleniliyor. İşte Aşk Zamanı hakkında detaylar.Orhan, Türkiye'nin sayılı kabadayılarından biridir. Karısı Güliz, amansız bir hastalığın pençesine düşer ve ölüm döşeğindeyken Orhan'ı kanundışı işler yapmamaya tövbe ettirir.


 http://www.fulldiziizleyelim1.org/kategori/ask-zamani-son-bolum-izle.html --


Orhan'a şart koşarlar: İstanbul'u terk edecek, bir daha ne bu şehre ne de eski işine geri dönecektir. Orhan, bu şartları kabul eder. Aşk Zamanı izle Orhan'la vedalaşmayan tek bir kişi vardır: O da ezeli rakibi olan Yahya... Orhan, Ege'de huzurlu bir kasaba bulur... Kızlarını da yanına alarak, bu güzelim Ege kasabasında, karısına söz verdiği gibi yeni bir hayata yelken açar. Acaba bu huzurlu kasaba, onun gibi eski bir kabadayıyı bağrına basacak mıdır? Belediye Başkanı Reyhan, Orhan kasabaya geldiğinde çok rahatsız olur.Kaynak :  http://www.fulldiziizleyelim1.org/ask-zamani-1bolum-tek-parca-2-temmuz-2015.html

Güneşin Kızları 3.Bölüm Tek Parça Full izle

Kanal D'nin büyük ilgi gören dizisi Güneşin Kızları bu akşam 3. bölüm ile izleyici karşısına çıkıyor. Ali'nin yeni hamlesi Selin'e büyük bir şok yaşatırken Haluk ilk kez farklı bir yüzünü gösteriyor. Güneşin Kızları 3.Bölüm ve tüm detaylar haberimizde.Reytinglerde başarılı bir grafik çizen Güneşin Kızları bu hafta 3. bölümü ile ekrana geliyor.Güneşin Kızları yeni bölüm ve tüm detaylar haberimizde..Güneşin Kızları 3. Bölüm de: Ali'den Selin'e beklenmedik Ali’nin yaşadığı Güneşin Kızları 3.Bölüm izle öfke krizinin sebebinin Selin olması, aileye bomba gibi düşer. Rana bu fırsatı kaçırmaz ve Haluk’a iki ailenin bir araya gelmesinin daha büyük problemlere yol açacağını söyler. Ancak Haluk ile Güneş artık evlenmiştir. Bunu duyan Rana’nın kolay vazgeçmeye hiç niyeti yoktur.


 http://www.fulldiziizleyelim1.org/kategori/gunesin-kizlari-son-bolum-izle.html --Güneş, Selin’in Ali’ye söylediklerinden ötürü hayal kırıklığı yaşar. Haluk ve Güneş, Selin ve Ali’yi konuşmak için karşılarına alır. Güneşin Kızları izle Selin, Ali’den özür diler. Ali ise yaşanan tatsızlıkları arkalarında bırakmak için heveslidir. Güneş ve Haluk’un gözünde problem çözülmüştür ama gerçek çok farklıdır.Annesinin başına getirdiklerinden ötürü vicdan azabı duyan Nazlı ise, değişmeye karar verir. Peri’nin de yardımıyla Nazlı, sosyal ve uyumlu biri olmayı deneyecektir. Kendi uyum sürecine Savaş’ı da dahil etmeye karar veren Nazlı, Savaş’ı Ali’nin partisine davet eder.


Kaynak :  http://www.fulldiziizleyelim1.org/gunesin-kizlari-3bolum-tek-parca-2-temmuz-2015.html

Aşk Zamanı 1.Bölüm HD 1080p 2 Temmuz 2015

Aşk Zamanı 1. bölüm fragmanı yayınlandı. Atv'nin yeni yaz dizisi olan Aşk Zamanı bu hafta ekranlara gelecek. Aşk Zamanı 1.Bölüm Merakla beklenen dizi de Kabadayılık’tan emekli bir “baba” ve kızlarının komik, aşk dolu hikayesi yer alıyor. İzleyiciyle buluşacak olan yeni dizinin ilk fragmanı ve diğer tüm detayları haberimizde...Aşk Zamanı 1. bölüm fragmanı yayınlandı. Atv'nin yeni dizisi olan Aşk Zamanı izleyici tarafından merakla bekleniyor. Aşk Zamanı 1.Bölüm izle Kabadayılık'tan emekli bir "baba" ve kızlarının komik, aşk dolu hikayesi perşembe akşamı sizlerle...AŞK ZAMANI 1. BÖLÜM Orhan Yanar, yeraltı dünyasına korku salan ünlü bir kabadayı olmasına rağmen kızlarına söz geçiremez.


 http://www.fulldiziizleyelim1.org/kategori/ask-zamani-son-bolum-izle.html ---


Çok sevdiği eşi Güliz'in ölümünden sonra kızlarına karşı kontrolü tamamen kaybetmiştir.Bunun üzerine Orhan, Aşk Zamanı izle kızlarını daha kolay zapt edebileceği küçük bir kasabaya taşınmaya karar verir. Oysa bilmez ki; ne yaparsa yapsın eğer zamanı gelmişse, aşka engel olmaya onun bile gücü yetmez. Orhan ve kızlarını bu küçük kasabada yepyeni bir hayat beklemektedir.Kaynak :  http://www.fulldiziizleyelim1.org/ask-zamani-1bolum-2-temmuz-2015.html

İnadına Aşk 1.Bölüm 2 Temmuz 2015

Yaz sezonunun başlamasıyla yeni diziler de izleyici karşısına çıkmaya devam ediyor. Bu dizilerden biri de FOX TV'de İnadına Aşk 1.Bölüm yayınlanacak olan iddialı dizi İnadına Aşk olacak. İlk bölümüyle 2 Temmuz Perşembe günü ekrana gelecek olan dizi izleyiciler tarafından merakla bekleniliyor. 'İnatçı aşk' sloganıyla çıkacak dizinin başrollerinde Açelya Topaloğlu ve Can Yaman oynuyor.Fox TV'nin iddialı yapımlarından İnadına Aşk dizisi ilk bölümüyle ekrana gelecek. 2 Temmuz Perşembe günü İnadına Aşk 1.Bölüm izle yayınlanacak olan İnadına Aşk dizisinin hikayesi dizi severler tarafından beğenildi ve dizinin ilk bölümü merakla beklenilmeye başladı. Başrollerinde Açelya Topaloğlu ve Can Yaman'ın oynadığı İnadına Aşk dizisinin yapımcılığını Osman Sınav yaparken dizinin yönetmen koltuğunda Osman Sınav- Yusuf Ömer Sınav ikilisi oturuyor.


 http://www.fulldiziizleyelim1.org/kategori/inadina-ask-son-bolum-izle.html --


Yapımcılığını Sinegraf’ın üstlendiği, başrollerini Açelya Topaloğlu ile Can Yaman’ın paylaştığı, Türkiye’nin en önemli İnadına Aşk izle yönetmenlerinden Osman Sınav’ın ilk romantik komedi dizisi İnadına Aşk, her yaştan gencin gözdesi olacak.İnadına Aşk; içinde aşk, sevgi, nefret ve oyun dolu bir romantik komedi dizisi. Her şey Karadenizli bir ailenin kızı olan Defne’nin, Aras Teknoloji’nin yakışıklı ve çapkın patronu Yalın’ın yanında işe girmesiyle başlar.Kaynak :  http://www.fulldiziizleyelim1.org/inadina-ask-1bolum-2-temmuz-2015.html

Güneşin Kızları 3.Bölüm HD 2 Temmuz 2015

Ekranlara gelecek olan Güneşin Kızları dizisini seyirci merakla bekliyor. Emre Kınay'ın rol aldığı Güneşin Kızları 3.Bölüm ile izleyici karşısına çıkacak. 2 Temmuz Perşembe saat 20:00'de Kanal D'de yayılnacak olan Güneşin Kızları dizisinin 3.bölümünde neler olacak? Tüm detaylar haberimizde.Ali’nin yaşadığı öfke krizinin sebebinin Selin olması, aileye bomba gibi düşer.Rana bu fırsatı kaçırmaz ve Haluk’a iki ailenin bir araya gelmesinin daha büyük problemlere yol açacağını söyler. Ancak Güneşin Kızları 3.Bölüm izle Haluk ile Güneş artık evlenmiştir. Bunu duyan Rana’nın kolay vazgeçmeye hiç niyeti yoktur.Güneş, Selin’in Ali’ye söylediklerinden ötürü hayal kırıklığı yaşar. Haluk ve Güneş, Selin ve Ali’yi konuşmak için karşılarına alır. Selin, Ali’den özür diler.


 http://www.fulldiziizleyelim1.org/kategori/gunesin-kizlari-son-bolum-izle.html ---


Ali ise yaşanan tatsızlıkları arkalarında bırakmak için heveslidir. Güneş ve Haluk’un gözünde problem çözülmüştür ama Güneşin Kızları izle gerçek çok farklıdır.Annesinin başına getirdiklerinden ötürü vicdan azabı duyan Nazlı ise, değişmeye karar verir. Peri’nin de yardımıyla Nazlı, sosyal ve uyumlu biri olmayı deneyecektir. Kendi uyum sürecine Savaş’ı da dahil etmeye karar veren Nazlı, Savaş’ı Ali’nin partisine davet eder. Nazlı, partiye Haluk’un Güneş’e hediye ettiği kelebekli kolyeyi takarak gider.


Kaynak :  http://www.fulldiziizleyelim1.org/gunesin-kizlari-3bolum-2-temmuz-2015.html

Kalbim Egede Kaldı 2.Bölüm Tek Parça Full HD

Bir tarafta erkek Fatma Zeliş, diğer tarafta kadınların gözbebeği Mustafa, İstanbul’un renkli dünyasında bir araya gelirler.Ancak Kalbim Egede Kaldı 2.Bölüm bu karşılaşma ikisi için de tam bir kabusa dönüşecektir. Bir araya gelmeleri asla mümkün olmayan ikili, yollarını tamamen ayırır. Ta ki en kıymetlileri Iraz Nene’den gelen acıklı mektuba kadar...irbirinden habersiz köye dönen ikili, kendilerini akıl almaz bir oyunun içinde bulur.Mustafa, Kürük Ali ile Emine’nin 28 yaşındaki oğludur. Ailenin tek erkek çocuğudur. Mustafa serseri ruhlu, hayta, çapkın ve fena halde Kalbim Egede Kaldı 2.Bölüm izle yakışıklı bir adamdır. Mustafa'nın en iyi bildiği şey kadınlardır. Çevresinde aşk doktoru diye nam salmışlığı bile vardır. Zeki bir adamdır Mustafa ama Kitap okumaz, film seyretmez, politikadan anlamaz ve haliyle biraz cahildir. Nasıl ki Mustafa Zeliş'i bambaşka bir kadın haline getirecek, o da Zeliş sayesinde değişecek, sürdürdüğü hayatın manasızlığının farkına varacak, adam olmaya karar verecektir.


 http://www.fulldiziizleyelim1.org/kategori/kalbim-egede-kaldi-izle.html ---Zeliş, Gıpgıp Osman'la Hatice'nin 25 yaşındaki kızıdır. Zeliş gözlüklü, pek alımlı olmayan, sarsak, biraz da erkek gibi bir kızdır. Kalbim Egede Kaldı izle Son derece zekidir, zehir gibi cin fikirlidir ve çok çalışkandır. Kadın-erkek ilişkilerinde hiç başarılı değildir. Zeliş, umutsuz bir şekilde patronu Yaman Eryaman'a aşıktır. Aksi ve inatçıdır. Son derece şefkatli ve iyi bir kız olmasına karşın, empati yeteneğinden yoksundur. Kibirlidir, aptal insanlara tahammül edemez. Kıt zekalarıyla alay eder.Kaynak :  http://www.fulldiziizleyelim1.org/kalbim-egede-kaldi-2bolum-tek-parca-1-temmuz-2015.html

Çilek Kokusu 2.Bölüm Tek Parça 1 Temmuz 2015

Star TV'nin heyecanla izlenen yeni dizisi Çilek Kokusu'nda heyecan dorukta! Nefes kesen yeni bölümü ile Çilek Kokusu dizisinde Çilek Kokusu 2.Bölüm bu akşam neler yaşanıyor?. Çilek Kokusu 2. yeni bölüm ve detaylar haberimizde..Yaz sezonuna bomba gibi bir bölümle giriş yapan heyecan dorukta!.. Her şey çok güzel giderken Aslı’nın karşısına Burak bu sefer de çalıştığı yerde çıkar hem de patronu olarak. Bu karşılaşma onların başına nasıl bir macera açacaktır?Çilek Kokusu yeni bölümde neler oluyor? Ayrıntılar ve yeni gelişmeler haberimizde...Yapımını Gold Film‘in, senaristliğini Aslı Zengin'in, yönetmenliğini Filiz Gülmez Pakman’nın yaptığı, kadrosunda Çilek Kokusu 2.Bölüm izle Demet Özdemir, Yusuf Çim, Mert Ekin Daymaz, Mahir Günşiray, Mine Tugay, Murat Başoğlu ve Laçin Ceylan gibi başarılı oyuncuların olduğu, hayatlarını rengarenk yaşayan insanların hikayesi Çilek Kokusu yepyeni bir bölüm ile ekrana gelmeye hazırlanıyor.


 http://www.fulldiziizleyelim1.org/kategori/cilek-kokusu-son-bolum-izle.html ---Aslı ve Gonca, Burak’ın otelinde çalışmaya başlıyor.Bardan ele ele kaçan Burak ve Aslı ertesi gün gazetelere manşet olur. Bu olay Çağla’yı ve Çilek Kokusu izle Selda’yı fazlasıyla sinirlendirir. Bunun üzerine Burak, yanındaki kızın yine Volkan’ın kız arkadaşı olduğunu söyler. Ama bu sefer Çağla’nın sessiz kalmaya niyeti yoktur Bodrum’a, Burak’ın yanına gitmeye karar verir.Bu arada Aslı ve Gonca kendilerini bekleyen büyük sürprizden habersiz otelde çalışmaya başlamıştır.Kaynak :  http://www.fulldiziizleyelim1.org/cilek-kokusu-2bolum-tek-parca-1-temmuz-2015.html
<< 265 / 265