XHTML válido
CSS válido

Salud

İnadına Aşk 1.Bölüm Tek Parça 2 Temmuz 2015

Romantik komedi dizisi İnadına Aşk ilk bölümüyle izleyicilerine "merhaba" demek için hazırlanıyor. Karadenizli bir ailenin kızı olan Defne ve Aras Teknoloji'nin yakışıklısı Yalın'ın hikayesi İnadına Aşk 1.Bölüm ekranlara geliyor.Romantik komedi tadındak iİnadına Aşk ilk bölümü izleyicilerinin karşısına bomba gibi sahneleriyle çıkacak. Açelya Topaloğlu, Can Yaman, Cem, Belevi, Nilay Duru, Bilge Şen, Selim Gürata.


İlay Erkök, Eren Vurdum, Cevahir Turan, Taner Rumeli ve Alper Saylık gibi isimlerin rol aldığı İnadına Aşk, Karadenizli bir ailenin İnadına Aşk 1.Bölüm izle kızı olan Defne ve Aras Teknoloji'nin yakışıklısı Yalın'ın yollarının kesişme hikayesini anlatıyor. İnadına Aşk 1. bölümü eğlenceli sahneleriyle 2 Temmuz Perşembe akşamı saat 21:00'de Fox'ta başlıyorİNADINA AŞK KONUSUErkekler inatçı, kadınlar inatçı, aşk hepsinden inatçı...

 http://www.fulldiziizleyelim1.org/kategori/inadina-ask-son-bolum-izle.html --


Yapımcılığını Sinegraf'ın üstlendiği, başrollerini Açelya Topaloğlu ile Can Yaman'ın paylaştığı, Türkiye'nin en önemli yönetmenlerinden İnadına Aşk izle Osman Sınav'ın ilk romantik komedi dizisi İnadına Aşk, her yaştan gencin gözdesi olacak. İnadına Aşk; içinde aşk, sevgi, nefret ve oyun dolu bir romantik komedi dizisi. Her şey Karadenizli bir ailenin kızı olan Defne'nin, Aras Teknoloji'nin yakışıklı ve çapkın patronu Yalın'ın yanında işe girmesiyle başlar.


Kaynak :  http://www.fulldiziizleyelim1.org/inadina-ask-1bolum-tek-parca-2-temmuz-2015.html

Aşk Zamanı 1.Bölüm Tek Parça 2 Temmuz 2015

Başrollerinde Yavuz Bingöl ve Deniz Uğur'un yer aldığı Aşk Zamanı ilk bölümüyle ATV ekranlarında izleyiciyle buluşacak. Aşk Zamanı 1.Bölüm Yaz sezonuna iddialı bir giriş ile normal sezonda da devam etmesi beklenen Aşk Zamanı 1.bölümüyle 2 Temmuz Perşembe 21:15'de ATV'de olacak. İşte Aşk Zamanı 1. bölüm fragmanı ve tüm detaylar.


Yeni dizileri takip etmeye çalışan izleyicilerin en merak ettiği dizilerden birisi de Yavuz Bingöl'ün oynadığı Aşk Zamanı dizisi. Aşk Zamanı 1.Bölüm izle İddialı bir yapım olan Aşk Zamanı dizisinin sadece yaz sezonunda değil normal sezonda da devam etmesi bekleniliyor. İşte Aşk Zamanı hakkında detaylar.Orhan, Türkiye'nin sayılı kabadayılarından biridir. Karısı Güliz, amansız bir hastalığın pençesine düşer ve ölüm döşeğindeyken Orhan'ı kanundışı işler yapmamaya tövbe ettirir.


 http://www.fulldiziizleyelim1.org/kategori/ask-zamani-son-bolum-izle.html --


Orhan'a şart koşarlar: İstanbul'u terk edecek, bir daha ne bu şehre ne de eski işine geri dönecektir. Orhan, bu şartları kabul eder. Aşk Zamanı izle Orhan'la vedalaşmayan tek bir kişi vardır: O da ezeli rakibi olan Yahya... Orhan, Ege'de huzurlu bir kasaba bulur... Kızlarını da yanına alarak, bu güzelim Ege kasabasında, karısına söz verdiği gibi yeni bir hayata yelken açar. Acaba bu huzurlu kasaba, onun gibi eski bir kabadayıyı bağrına basacak mıdır? Belediye Başkanı Reyhan, Orhan kasabaya geldiğinde çok rahatsız olur.Kaynak :  http://www.fulldiziizleyelim1.org/ask-zamani-1bolum-tek-parca-2-temmuz-2015.html

Güneşin Kızları 3.Bölüm Tek Parça Full izle

Kanal D'nin büyük ilgi gören dizisi Güneşin Kızları bu akşam 3. bölüm ile izleyici karşısına çıkıyor. Ali'nin yeni hamlesi Selin'e büyük bir şok yaşatırken Haluk ilk kez farklı bir yüzünü gösteriyor. Güneşin Kızları 3.Bölüm ve tüm detaylar haberimizde.Reytinglerde başarılı bir grafik çizen Güneşin Kızları bu hafta 3. bölümü ile ekrana geliyor.Güneşin Kızları yeni bölüm ve tüm detaylar haberimizde..Güneşin Kızları 3. Bölüm de: Ali'den Selin'e beklenmedik Ali’nin yaşadığı Güneşin Kızları 3.Bölüm izle öfke krizinin sebebinin Selin olması, aileye bomba gibi düşer. Rana bu fırsatı kaçırmaz ve Haluk’a iki ailenin bir araya gelmesinin daha büyük problemlere yol açacağını söyler. Ancak Haluk ile Güneş artık evlenmiştir. Bunu duyan Rana’nın kolay vazgeçmeye hiç niyeti yoktur.


 http://www.fulldiziizleyelim1.org/kategori/gunesin-kizlari-son-bolum-izle.html --Güneş, Selin’in Ali’ye söylediklerinden ötürü hayal kırıklığı yaşar. Haluk ve Güneş, Selin ve Ali’yi konuşmak için karşılarına alır. Güneşin Kızları izle Selin, Ali’den özür diler. Ali ise yaşanan tatsızlıkları arkalarında bırakmak için heveslidir. Güneş ve Haluk’un gözünde problem çözülmüştür ama gerçek çok farklıdır.Annesinin başına getirdiklerinden ötürü vicdan azabı duyan Nazlı ise, değişmeye karar verir. Peri’nin de yardımıyla Nazlı, sosyal ve uyumlu biri olmayı deneyecektir. Kendi uyum sürecine Savaş’ı da dahil etmeye karar veren Nazlı, Savaş’ı Ali’nin partisine davet eder.


Kaynak :  http://www.fulldiziizleyelim1.org/gunesin-kizlari-3bolum-tek-parca-2-temmuz-2015.html

Aşk Zamanı 1.Bölüm HD 1080p 2 Temmuz 2015

Aşk Zamanı 1. bölüm fragmanı yayınlandı. Atv'nin yeni yaz dizisi olan Aşk Zamanı bu hafta ekranlara gelecek. Aşk Zamanı 1.Bölüm Merakla beklenen dizi de Kabadayılık’tan emekli bir “baba” ve kızlarının komik, aşk dolu hikayesi yer alıyor. İzleyiciyle buluşacak olan yeni dizinin ilk fragmanı ve diğer tüm detayları haberimizde...Aşk Zamanı 1. bölüm fragmanı yayınlandı. Atv'nin yeni dizisi olan Aşk Zamanı izleyici tarafından merakla bekleniyor. Aşk Zamanı 1.Bölüm izle Kabadayılık'tan emekli bir "baba" ve kızlarının komik, aşk dolu hikayesi perşembe akşamı sizlerle...AŞK ZAMANI 1. BÖLÜM Orhan Yanar, yeraltı dünyasına korku salan ünlü bir kabadayı olmasına rağmen kızlarına söz geçiremez.


 http://www.fulldiziizleyelim1.org/kategori/ask-zamani-son-bolum-izle.html ---


Çok sevdiği eşi Güliz'in ölümünden sonra kızlarına karşı kontrolü tamamen kaybetmiştir.Bunun üzerine Orhan, Aşk Zamanı izle kızlarını daha kolay zapt edebileceği küçük bir kasabaya taşınmaya karar verir. Oysa bilmez ki; ne yaparsa yapsın eğer zamanı gelmişse, aşka engel olmaya onun bile gücü yetmez. Orhan ve kızlarını bu küçük kasabada yepyeni bir hayat beklemektedir.Kaynak :  http://www.fulldiziizleyelim1.org/ask-zamani-1bolum-2-temmuz-2015.html

İnadına Aşk 1.Bölüm 2 Temmuz 2015

Yaz sezonunun başlamasıyla yeni diziler de izleyici karşısına çıkmaya devam ediyor. Bu dizilerden biri de FOX TV'de İnadına Aşk 1.Bölüm yayınlanacak olan iddialı dizi İnadına Aşk olacak. İlk bölümüyle 2 Temmuz Perşembe günü ekrana gelecek olan dizi izleyiciler tarafından merakla bekleniliyor. 'İnatçı aşk' sloganıyla çıkacak dizinin başrollerinde Açelya Topaloğlu ve Can Yaman oynuyor.Fox TV'nin iddialı yapımlarından İnadına Aşk dizisi ilk bölümüyle ekrana gelecek. 2 Temmuz Perşembe günü İnadına Aşk 1.Bölüm izle yayınlanacak olan İnadına Aşk dizisinin hikayesi dizi severler tarafından beğenildi ve dizinin ilk bölümü merakla beklenilmeye başladı. Başrollerinde Açelya Topaloğlu ve Can Yaman'ın oynadığı İnadına Aşk dizisinin yapımcılığını Osman Sınav yaparken dizinin yönetmen koltuğunda Osman Sınav- Yusuf Ömer Sınav ikilisi oturuyor.


 http://www.fulldiziizleyelim1.org/kategori/inadina-ask-son-bolum-izle.html --


Yapımcılığını Sinegraf’ın üstlendiği, başrollerini Açelya Topaloğlu ile Can Yaman’ın paylaştığı, Türkiye’nin en önemli İnadına Aşk izle yönetmenlerinden Osman Sınav’ın ilk romantik komedi dizisi İnadına Aşk, her yaştan gencin gözdesi olacak.İnadına Aşk; içinde aşk, sevgi, nefret ve oyun dolu bir romantik komedi dizisi. Her şey Karadenizli bir ailenin kızı olan Defne’nin, Aras Teknoloji’nin yakışıklı ve çapkın patronu Yalın’ın yanında işe girmesiyle başlar.Kaynak :  http://www.fulldiziizleyelim1.org/inadina-ask-1bolum-2-temmuz-2015.html

Güneşin Kızları 3.Bölüm HD 2 Temmuz 2015

Ekranlara gelecek olan Güneşin Kızları dizisini seyirci merakla bekliyor. Emre Kınay'ın rol aldığı Güneşin Kızları 3.Bölüm ile izleyici karşısına çıkacak. 2 Temmuz Perşembe saat 20:00'de Kanal D'de yayılnacak olan Güneşin Kızları dizisinin 3.bölümünde neler olacak? Tüm detaylar haberimizde.Ali’nin yaşadığı öfke krizinin sebebinin Selin olması, aileye bomba gibi düşer.Rana bu fırsatı kaçırmaz ve Haluk’a iki ailenin bir araya gelmesinin daha büyük problemlere yol açacağını söyler. Ancak Güneşin Kızları 3.Bölüm izle Haluk ile Güneş artık evlenmiştir. Bunu duyan Rana’nın kolay vazgeçmeye hiç niyeti yoktur.Güneş, Selin’in Ali’ye söylediklerinden ötürü hayal kırıklığı yaşar. Haluk ve Güneş, Selin ve Ali’yi konuşmak için karşılarına alır. Selin, Ali’den özür diler.


 http://www.fulldiziizleyelim1.org/kategori/gunesin-kizlari-son-bolum-izle.html ---


Ali ise yaşanan tatsızlıkları arkalarında bırakmak için heveslidir. Güneş ve Haluk’un gözünde problem çözülmüştür ama Güneşin Kızları izle gerçek çok farklıdır.Annesinin başına getirdiklerinden ötürü vicdan azabı duyan Nazlı ise, değişmeye karar verir. Peri’nin de yardımıyla Nazlı, sosyal ve uyumlu biri olmayı deneyecektir. Kendi uyum sürecine Savaş’ı da dahil etmeye karar veren Nazlı, Savaş’ı Ali’nin partisine davet eder. Nazlı, partiye Haluk’un Güneş’e hediye ettiği kelebekli kolyeyi takarak gider.


Kaynak :  http://www.fulldiziizleyelim1.org/gunesin-kizlari-3bolum-2-temmuz-2015.html

Kalbim Egede Kaldı 2.Bölüm Tek Parça Full HD

Bir tarafta erkek Fatma Zeliş, diğer tarafta kadınların gözbebeği Mustafa, İstanbul’un renkli dünyasında bir araya gelirler.Ancak Kalbim Egede Kaldı 2.Bölüm bu karşılaşma ikisi için de tam bir kabusa dönüşecektir. Bir araya gelmeleri asla mümkün olmayan ikili, yollarını tamamen ayırır. Ta ki en kıymetlileri Iraz Nene’den gelen acıklı mektuba kadar...irbirinden habersiz köye dönen ikili, kendilerini akıl almaz bir oyunun içinde bulur.Mustafa, Kürük Ali ile Emine’nin 28 yaşındaki oğludur. Ailenin tek erkek çocuğudur. Mustafa serseri ruhlu, hayta, çapkın ve fena halde Kalbim Egede Kaldı 2.Bölüm izle yakışıklı bir adamdır. Mustafa'nın en iyi bildiği şey kadınlardır. Çevresinde aşk doktoru diye nam salmışlığı bile vardır. Zeki bir adamdır Mustafa ama Kitap okumaz, film seyretmez, politikadan anlamaz ve haliyle biraz cahildir. Nasıl ki Mustafa Zeliş'i bambaşka bir kadın haline getirecek, o da Zeliş sayesinde değişecek, sürdürdüğü hayatın manasızlığının farkına varacak, adam olmaya karar verecektir.


 http://www.fulldiziizleyelim1.org/kategori/kalbim-egede-kaldi-izle.html ---Zeliş, Gıpgıp Osman'la Hatice'nin 25 yaşındaki kızıdır. Zeliş gözlüklü, pek alımlı olmayan, sarsak, biraz da erkek gibi bir kızdır. Kalbim Egede Kaldı izle Son derece zekidir, zehir gibi cin fikirlidir ve çok çalışkandır. Kadın-erkek ilişkilerinde hiç başarılı değildir. Zeliş, umutsuz bir şekilde patronu Yaman Eryaman'a aşıktır. Aksi ve inatçıdır. Son derece şefkatli ve iyi bir kız olmasına karşın, empati yeteneğinden yoksundur. Kibirlidir, aptal insanlara tahammül edemez. Kıt zekalarıyla alay eder.Kaynak :  http://www.fulldiziizleyelim1.org/kalbim-egede-kaldi-2bolum-tek-parca-1-temmuz-2015.html

Çilek Kokusu 2.Bölüm Tek Parça 1 Temmuz 2015

Star TV'nin heyecanla izlenen yeni dizisi Çilek Kokusu'nda heyecan dorukta! Nefes kesen yeni bölümü ile Çilek Kokusu dizisinde Çilek Kokusu 2.Bölüm bu akşam neler yaşanıyor?. Çilek Kokusu 2. yeni bölüm ve detaylar haberimizde..Yaz sezonuna bomba gibi bir bölümle giriş yapan heyecan dorukta!.. Her şey çok güzel giderken Aslı’nın karşısına Burak bu sefer de çalıştığı yerde çıkar hem de patronu olarak. Bu karşılaşma onların başına nasıl bir macera açacaktır?Çilek Kokusu yeni bölümde neler oluyor? Ayrıntılar ve yeni gelişmeler haberimizde...Yapımını Gold Film‘in, senaristliğini Aslı Zengin'in, yönetmenliğini Filiz Gülmez Pakman’nın yaptığı, kadrosunda Çilek Kokusu 2.Bölüm izle Demet Özdemir, Yusuf Çim, Mert Ekin Daymaz, Mahir Günşiray, Mine Tugay, Murat Başoğlu ve Laçin Ceylan gibi başarılı oyuncuların olduğu, hayatlarını rengarenk yaşayan insanların hikayesi Çilek Kokusu yepyeni bir bölüm ile ekrana gelmeye hazırlanıyor.


 http://www.fulldiziizleyelim1.org/kategori/cilek-kokusu-son-bolum-izle.html ---Aslı ve Gonca, Burak’ın otelinde çalışmaya başlıyor.Bardan ele ele kaçan Burak ve Aslı ertesi gün gazetelere manşet olur. Bu olay Çağla’yı ve Çilek Kokusu izle Selda’yı fazlasıyla sinirlendirir. Bunun üzerine Burak, yanındaki kızın yine Volkan’ın kız arkadaşı olduğunu söyler. Ama bu sefer Çağla’nın sessiz kalmaya niyeti yoktur Bodrum’a, Burak’ın yanına gitmeye karar verir.Bu arada Aslı ve Gonca kendilerini bekleyen büyük sürprizden habersiz otelde çalışmaya başlamıştır.Kaynak :  http://www.fulldiziizleyelim1.org/cilek-kokusu-2bolum-tek-parca-1-temmuz-2015.html

Kalbim Egede Kaldı 2.Bölüm 1 Temmuz 2015

Mustafa, Kürük Ali ile Emine’nin 28 yaşındaki oğludur. Ailenin tek erkek çocuğudur. Mustafa serseri ruhlu, hayta, çapkın ve fena halde Kalbim Egede Kaldı 2.Bölüm yakışıklı bir adamdır. Mustafa'nın en iyi bildiği şey kadınlardır. Çevresinde aşk doktoru diye nam salmışlığı bile vardır. Zeki bir adamdır Mustafa ama kitap okumaz, film seyretmez, politikadan anlamaz ve haliyle biraz cahildir. Nasıl ki Mustafa Zeliş'i bambaşka bir kadın haline getirecek, o da Zeliş sayesinde değişecek.


Zeliş, Gıpgıp Osman'la Hatice'nin 25 yaşındaki kızıdır. Zeliş gözlüklü, pek alımlı olmayan, sarsak, biraz da erkek gibi bir kızdır. Kalbim Egede Kaldı 2.Bölüm izle Son derece zekidir, zehir gibi cin fikirlidir ve çok çalışkandır. Kadın-erkek ilişkilerinde hiç başarılı değildir. Zeliş, umutsuz bir şekilde patronu Yaman Eryaman'a aşıktır. Aksi ve inatçıdır. Son derece şefkatli ve iyi bir kız olmasına karşın, empati yeteneğinden yoksundur. Kibirlidir, aptal insanlara tahammül edemez. Kıt zekalarıyla alay eder.


 http://www.fulldiziizleyelim1.org/kategori/kalbim-egede-kaldi-izle.html ---


Mustafa Kürük nasıl "yanlış" adamsa, Yaman Eryaman da o denli "doğru" adamdır. Zeki, yakışıklı, zengin, dürüst, cömert, Kalbim Egede Kaldı izle kibar... Zeliş ve kainattaki tüm kızlar için asil bir şövalyedir Yaman. Entelektüeldir de Yaman, görgülüdür, bilgilidir. Zeliş'in kalbini de bu özellikleriyle kazanmıştır. Fakat Mustafa bütün yanlış adamlığına rağmen, Yaman'da olmayan bir şeyeKaynak :  http://www.fulldiziizleyelim1.org/kalbim-egede-kaldi-2bolum-1-temmuz-2015.html

Çilek Kokusu 2.Bölüm HD 1 Temmuz 2015

Romantik komedi tadındaki Çilek Kokusu yeni bölümü izleyicilerinin karşısına bomba gibi sahneleriyle Çilek Kokusu 2.Bölüm çıkmaya hazırlanıyor. Demet Özdemir, Yusuf Çim, Mert Ekin Daymaz, Mahir Günşiray, Mine Tugay, Murat Başoğlu ve Laçin Ceylan gibi başarılı oyuncuların olduğu Çilek Kokusu, ilan-ı aşk sahneleriyle yine çok eğlendirecek. İki zıt karakter; hayallerinin peşinden gide Aslı ve baba parasıyla hava atanYapımını Gold Film'in, senaristliğini Aslı Zengin yönetmenliğini Filiz Gülmez Pakman'ın yaptığı Çilek Kokusu yeni bölümünde Çilek Kokusu 2.Bölüm izle Burak ve Aslı yeni bir oyun içinde bulacaklar kendilerini. Burak, Aslı'dan kuzeninin sevgilisi rolünüyapmasını isteyecek. Aslı bu isteği ilk duyduğunda oldukça ters bir tepki verse de o kuzenin Vo lkan olduğunu öğrenince yelkenlerini suya indirecek. Pastanede çalışan ve tek hayali pastacı olmak olan Aslı ve ülkenin şımarık.


 http://www.fulldiziizleyelim1.org/kategori/cilek-kokusu-son-bolum-izle.html --


Çilek Kokusu; ileride çok ünlü bir pastacı olmayı düşleyen genç bir kız ile her gününü hovardaca harcayan ve farklı Çilek Kokusu izle kızlarla gününü gün eden zengin bir erkeğin ilişkisini anlatıyor. İkili arasındaki ilişki, aşk ve nefret gibi derin konuların işleneceği dizi, izleyiciyi sıkmadan, söz konusu kavramları romantik komedi tadında ekranlara taşıyacak., şımarık Burak'ın aşkını anlatan, renkli insanların hikayesi Çilek Kokusu 2. bölümü nefes kesecek sahneleriyle bu akşam saat 20:30'da Star Tv'de yayınlanacak.


Kaynak :  http://www.fulldiziizleyelim1.org/cilek-kokusu-2bolum-1-temmuz-2015.html

Beş Kardeş 8.Bölüm Tek Parça 30 Haziran 2015

Beş Kardeş'in; aile yadigarı kayıp bir yüzüğün peşine düşeceği yeni bölümde Sürel, canlandıracağı pavyon şarkıcısı "Yeşim Yahşi" Beş Kardeş 8.Bölüm karakteriyle izleyiciyi çok şaşırtacak.Dizide ses sanatçısını canlandıran Hare Sürel kendi sesiyle de unutulmaz bir performans sergileyecek. Bir döneme damga vuran "Sürünüyorum" adlı şarkı Hare Sürel'in yorumuyla ekrana gelecek.Serkan keskin, Nihal Yalçın, Nadir Sarıbacak, Tansu Biçer, Osman Sonant, Fatih Artman ve Ayşen Gruda'nın rol aldığı Beş Kardeş 8.Bölüm izle 30 Haziran Salı günü yeni saati 22.30'da Kanal D'de ekrana gelecek.Beş Kardeş dizisi yepyeni bir bölümle daha izleyicilerinin karşısına çıkmaya hazırlanıyor. Kanal D'nin sevilerek izlenen dizisi Beş Kardeş'in bu hafta yayınlanacak bölümünde kahkaha ve neşe bir arada. İşte Beş Kardeş 8. bölümden fragman ve detaylar..


 http://www.fulldiziizleyelim1.org/kategori/adi-mutluluk-son-bolum-izle.html --


Sait, kardeşi Aziz’in hapisten çıkması için gerekli olan parayı Canan’ın ödediğini duyar ve kızar. Bu parayı gurur meselesi yapar ve geri Adı Mutluluk izle ödeyeceğini söyler. Kardeşler son çare olarak rahmetli annelerinden kalan çok değerli yüzüğü kutusundan çıkarırlar. Yüzükle ilgili bir karar veremeden yüzük kaybolur. Yüzük için birbirlerinden şüphelenirler ve komik bir takip başlar.Kaynak :  http://www.fulldiziizleyelim1.org/bes-kardes-8bolum-tek-parca-30-haziran-2015.html

Adı Mutluluk 2.Bölüm Tek Parça Full HD izle

Kumsal, kurtulduğunu sandığı Batu'yu karşısında kelepçeli bir şekilde görünce şok olur. Onu polise teslim etmek için var gücüyle çalışır. Adı Mutluluk 2.Bölüm Batu ise şikayetini geri alması için Kumsal'ı ikna etmenin yollarını arar. Eren ve kardeşi Sera, Kumsal'a İstanbul'a alışması için yardımcı olurlar. Dolunay bu durumdan hiç hoşnut değildir. Kumsal'ı İzmir'e döndürmek için planlar kurmaya başlar.ünde kendini kandırılmış hisseden Kumsal, Batu'yu karşısında görünce üniversiteyi birbirine katacak. Batu ve Kumsal'ın koşturmaca Adı Mutluluk 2.Bölüm izle sahneleri, eğlenceli sahneleri ekrana taşıyacak. Batu, Kumsal'a gerçekleri anlatmaya çalışsa da kendini aklaması hiç kolay olmayacak. Kumsal Batu'yla ilgili duygularıyla yüzleşmekten kaçarken, yeni tanıştığı diğer isim Eren ile olan arkadaşlığı hayatını daha zorlaştıracak. Adı Mutluluk yeni bölümünde Eren'in 2 yıldır birlikte olduğu sevgilisi Dolunay, Kumsal'ı açık açık tehdit edecek.


 http://www.fulldiziizleyelim1.org/kategori/adi-mutluluk-son-bolum-izle.html ---


Adı Mutluluk; İzmir'de, yaşayan farklı karakter de, kültür de iki insanın, İstanbul'a, gitmek için can atan iki insanın hikayesini anlatıyor. Adı Mutluluk izle Batu ve Kumsal'ın rastlantısal tanışmaları, ikilinin yeni bir hayata başlamasına neden olur. Zenginlik içinde büyüyen Kumsal ve annesinden başka kimsesi olmayan Batu'nun hayallerini ele alan Adı Mutluluk, İzmir'de başlayan İstanbul'da devam eden bir aşkın kimi zaman duygusal kimi zamansa renkli anlarını anlatıyor.


Kaynak :  http://www.fulldiziizleyelim1.org/adi-mutluluk-2bolum-tek-parca-30-haziran-2015.html

Beş Kardeş 8.Bölüm HD 720p 30 Haziran 2015

Beş parmağın beşi bir olur mu? Olmaz. Bu beş kardeşin de biri, bir diğerine en ufak bir şekilde benzemiyor. Sait, Nazım, Turgut, Beş Kardeş 8.Bölüm Orhan ve Aziz. Bu şahsına münhasır beş kişiyi ayrılmaz biçimde bağlayan tek bir şey var: "Sarsılmaz bir aile" olmaları. Beş kardeşten müteşekkil bu aile, eski bir mahallede,dededen kalma ahşap birkonakta bir arada yaşıyorlar.Kardeşlerin en büyüğü, Sait, depremde anne ve babalarını kaybettiklerinden beri ailenin babası gibi. Tüm kardeşleri, her türlü zorluğa rağmen Beş Kardeş 8.Bölüm izle bir arada tutmayı başarmış. Mahalledeki balıkçısından kazandıklarıyla onları yedirmiş, içirmiş, okutmuş yıllardır. Her başları sıkıştığında yanlarında bitmiş, her tökezlediklerinde elini uzatmış, her adımlarında korumuş kollamış sahip çıkmış.


 http://www.fulldiziizleyelim1.org/kategori/adi-mutluluk-son-bolum-izle.html ---Duygusal gazeteci Nazım, mahallenin imamı Turgut, şarkıcılık hayalleri kuran bodyguard Orhan, at yarışı tutkunu havai Aziz. Adı Mutluluk Son Bölüm Şimdi artık koca koca adamlar olsalar da, kaç yaşına gelirlerse gelsinler, hepsi Sait'in çocuğu gibi ve hiçbiri, Sait'ten veya birbirlerinden ayrı bir yaşam sürmeyi hayal bile etmiyor. Ta ki, Sait bir gün kendi adına bir kararla çıkagelene kadar. Bu koca adamlar büyürken kendi de yaşlanmakta olan Sait, artık bir yuva kurmayı düşünmeye başlar ve kardeşlere evleneceğini açıklar.Kaynak :  http://www.fulldiziizleyelim1.org/bes-kardes-8bolum-30-haziran-2015.html

Adı Mutluluk 2.Bölüm HD 30 Haziran 2015

İlk bölümüyle dizi severlerin beğenisini toplayan Adı Mutluluk, ikinci bölümüyle 30 Haziran Salı günü ekrana gelecek. Adı Mutluluk 2.Bölüm fragmanları ise yayınlandı. Adı Mutluluk dizisinin 2.bölümü için 2 fragman yayınlayan Fox TV, izleyicilerin meraklı bekleyişini sürdürmesini sağladı.Adı Mutluluk yeni bölümünde Eren'in 2 yıldır birlikte olduğu sevgilisi Dolunay, Kumsal'ı açık açık tehdit edecek.


Adı Mutluluk 2. bölümünde kendini kandırılmış hisseden Kumsal, Batu'yu karşısında görünce üniversiteyi birbirine katacak. Batu ve Kumsal'ın koşturmaca sahneleri, eğlenceli sahneleri ekrana taşıyacak. Adı Mutluluk 2.Bölüm izle Batu, Kumsal'a gerçekleri anlatmaya çalışsa da kendini aklaması hiç kolay olmayacak. Kumsal Batu'yla ilgili duygularıyla yüzleşmekten kaçarken, yeni tanıştığı diğer isim Eren ile olan arkadaşlığı hayatını daha zorlaştıracak.


 http://www.fulldiziizleyelim1.org/kategori/adi-mutluluk-son-bolum-izle.html --


Adı Mutluluk; İzmir'de, yaşayan farklı karakter de, kültür de iki insanın, İstanbul'a, gitmek için can atan iki insanın Adı Mutluluk izle hikayesini anlatıyor. Batu ve Kumsal'ın rastlantısal tanışmaları, ikilinin yeni bir hayata başlamasına neden olur. Zenginlik içinde büyüyen Kumsal ve annesinden başka kimsesi olmayan Batu'nun hayallerini ele alan Adı Mutluluk, İzmir'de başlayan İstanbul'da devam eden bir aşkın kimi zaman duygusal kimi zamansa renkli anlarını anlatıyor.


Kaynak :  http://www.fulldiziizleyelim1.org/adi-mutluluk-2bolum-30-haziran-2015.html

Kırgın Çiçekler 1.Bölüm HD Full 720p izle

ATV ekranı yaz dönemi dizi kuşağını bugün başlatıyor. Sürprizlerle dolu hikayesi ile herkesi ekrana kilitleyen Kırgın Çiçekler 1.Bölüm heyecan dorukta. Etkileyici hikayesi ve oyuncu kadrosu ile Kırgın Çiçekler dizisi yeni bölüm ve detayları haberimizde.Yapımcılığını NTC Medya Mehmet Yiğit ALP üstleniyor, yönetmenliğini ise Serkan Birinci yapıyor. dizinin senaryosunu Gül Abus Semerci ve Yelda Eroğlu'nun kaleme alıyor.Eylül 16'sında bir kız. Bir gecekonduda annesi Mesude, kız kardeşi Büşra ve üvey babası Kemal'le birlikte yaşıyor. Eylül, Kemal'in tacizine Kırgın Çiçekler 1.Bölüm izle uğruyor. Durumu annesine anlatıyor. Annesi düşünüp taşınıp bir çözüm buluyor, Eylül'ü yetimhaneye teslim ediyor. Yetimhanenin karşısındaki binada Cemre oturuyor. Yetimhanenin iki üç metre ilerisinde bambaşka bir hayat yaşanıyor Cemrelerin evinde. Zengin bir hayat… Annesi tarafından yetimhaneye bırakılan.


 http://www.fulldiziizleyelim1.org/kategori/kirgin-cicekler-son-bolum.html --


Kırgın Çiçekler dizisinin jenerik müziği gençlerin hayranlık duyduğu Seksendört'ün solisti Tuna Velibaşoğlu tarafından özel olarak hazırlandı. Kırgın Çiçekler izle Söz ve müziğin Tuna Velibaşoğlu'na ait olduğu jenerik müziğini yine Tuna Velibaşoğlu seslendirdi.
Dizi müziklerini ise Ali Otyam'ın yaptığı Kırgın Çiçekler dizisi, oyuncuları, konusu, senaryosu kadar müzikleri ile de bu yaza damgasını vuracak.Kaynak :  http://www.fulldiziizleyelim1.org/kirgin-cicekler-1bolum-tek-parca-29-haziran-2015.html

Paramparça 31.Bölüm Sezon Finali HD izle

Star TV Ekranlarında yayınlanan PAramparça 31. bölüm fragmanı yayınlandı. ile 29 haziran pazartesi ekrana gelecek Paramparça 31.Bölüm Paramparça neler olacak? Paramparça 31. bölüm Tanıtım ve Tüyoları neler yer alıyor. İşte merakla beklenen PAramparça 31. bölüm tanıtımı videosu yayında. 28 Haziran 2015 Pazar Star TV Ekranlarında yayınlanan PAramparça 31. bölüm fragmanı yayınlandı.Paramparça 31. bölüm Tanıtım ve Tüyoları neler yer alıyor. İşte merakla beklenen PAramparça 31. bölüm tanıtımı videosu yayında. Star TV ekranlarında yayınlanan PAramparça 31. bölüm büyük merak ediliyor. Paramparça 31.Bölüm izle Cihan ve Gülseren son olarak aldığı kağıt helva sonrası dudak dudağa geldi. Hemen sonra dondurma aramaya giden ikili büyük şok yaşatacakken yanan evleri ile neye uğradıklarını şaşıracaklar. Cansu’nun başarısını kıskanan Hazal, davetin verildiği kulübe gizlice gelerek yangın çıkarır.

 http://www.fulldiziizleyelim1.org/kategori/paramparca-son-bolum-izle.html --


Kendisini gören bir kişi vardır ve o da gerçeği söyleyip söylememek konusunda tereddütte kalır. Hazal ise çok hazin bir Paramparça Son Bölüm şekilde biten bu gecede hem kendisine hem de etrafına büyük zarar vermiştir. Sezonun en çok izlenilen dizisi ‘Paramparça’ 29 Haziran Pazartesi günü 31. bölümüyle soluk soluğa izlenecek, muhteşem bir sezon finali yapmaya hazırlanıyor. Merdivenden düşerek beyin kanaması geçiren ve belden aşağısı tutmayan Hazal’ın 31. Bölümde, tekerlekli sandalye üzerindeki


Kaynak :  http://www.fulldiziizleyelim1.org/paramparca-31bolum-sezon-finali-29-haziran-2015.html

Paramparça 31.Bölüm HD Full 29 Haziran 2015

Star Tv ekranının reyting rekoru kıran dizisi Paramparça bu akşam 31. bölüm ile ekrana gelecek. Pazartesi akşamlarının Paramparça 31.Bölüm vazgeçilmezi olan neler yaşanacak merak konusu. Beklenmedik olayların yaşanacağı Paramparça sezon finali Gülseren, inkar edemeyeceği, asla reddemeyeceği bir nedenle yalıya yerleşir. Bu durum, bütün ailenin ve Gülseren’in hayatlarını değiştirecek olayların tetikçisi olur.Hazal artık tekerlekli sandalyeye mahkumdur. Hazal’ın bu durumu kabullenmesi hiç kolay değildir. Hazal’ın başına gelenlerden ötürü kendisini suçlayan Cansu, vicdan azabıyla kıvranmaktadır. Öğreneceği bir Paramparça 31.Bölüm izle gerçek ise, Cansu’nun acısını iyice dayanılmaz hale getirir.Kızları için müthiş bir dayanışma içine giren Dilara ve Gülseren’in bu işbirliği uzun sürmez. Gülseren’i yalıda görmek, Dilara için kabullenilmez bir durumdur. Dilara’nın öfke nöbetinden

 http://www.fulldiziizleyelim1.org/kategori/paramparca-son-bolum-izle.html --


Geçmişten gelen bir düşman, Cihan’ın ve çevresideki herkesin hayatını yıkmaya yeminlidir. Cihan ise bu düşmanının ne kadar yakınına Paramparça izle okulduğundan habersizdir. Son derece tehlikeli biri olan Harun, hem Cihan’a hem de ailesine çok büyük zarar vermek için düğmeye basmıştır. Gülseren artık Cihan ve çocuklarla birlikte yalıda mı yaşayacak? Özkan’ı kim vurdu? Özkan’ın bebeğini doğuran Nuray bebeği yalıya neden getirdi? Ozan nasıl bir belaya bulaştı? Dilara yalıya döndüğünde ne gördü?Kaynak :  http://www.fulldiziizleyelim1.org/paramparca-31bolum-29-haziran-2015.html

Kırgın Çiçekler 1.Bölüm HD 29 Haziran 2015

Yaz sezonunun başlamasıyla yaz dizileri de birbir ekran karşısına gelmeye başladı. İddialı dizilerinden biri de ATV'de Kırgın Çiçekler 1.Bölüm yayınlanacak olan dizisi olacak. Yapımını NTC MEDYA'nın yaptığı Kırgın Çiçekler dizisinin hakkında tüm detaylar haberimizde.ATV ekranlarında yayınlanacak olan Kırgın Çiçekler dizisinin ilk bölümü 29 Haziran Pazartesi günü başlayacak.Dizinin ilk bölümünün fragmanı ise yayınlandı. Kırgın Çiçekler dizisi ATV ekranlarına iddialı bir giriş yapacak. Yaz sezonunda iddialı Kırgın Çiçekler 1.Bölüm izle diziler arasında gösterilen Kırgın Çiçekler dizisinin başrollerinde Özgür Çevik ve İpek Karapınar oynuyor.Eylül 16'sında bir kız. Bir gecekonduda annesi Mesude, kız kardeşi Büşra ve üvey babası Kemal'le birlikte yaşıyor. Eylül, Kemal'in tacizine uğruyor.

 http://www.fulldiziizleyelim1.org/kategori/kirgin-cicekler-son-bolum.html ---


Durumu annesine anlatıyor. Annesi düşünüp taşınıp bir çözüm buluyor, Eylül'ü yetimhaneye teslim ediyor. Yetimhanenin Kırgın Çiçekler izle karşısındaki binada Cemre oturuyor. Yetimhanenin iki üç metre ilerisinde bambaşka bir hayat yaşanıyor Cemrelerin evinde. Zengin bir hayat… Annesi tarafından yetimhaneye bırakılan Eylül'ü yetimhanenin müdür yardımcısı Feride avutmaya çalışıyor. O geceden itibaren Eylül'ün yetimhane günleri başlıyor.Kaynak :  http://www.fulldiziizleyelim1.org/kirgin-cicekler-1bolum-29-haziran-2015.html

O Hayat Benim 60.Bölüm Tek Parça HD izle

Fox ekranlarının iddialı yapımı O Hayat Benim yeni bölümü nefes kesen sezon finaliyle ekranlara geliyor. Merakla beklenen O Hayat Benim 60.Bölüm sezon finali için heyecanlı bekleyiş başladı. Pazar akşamlarının vazgeçilmezi olan dizinin yeni bölümü için heyecan dorukta!O Hayat Benim yeni bölümünde Bahar gerçekleri anlatacak mı? Komiser İsmail gerçeklere ulaşacak mı? Efsun, hastalığı sırasında kendisini iyileştirmek için servetini feda eden Mehmet Emir'in cinayetle O Hayat Benim 60.Bölüm izle suçlanmasına sessiz mi kalacak? Keremcem, Ezgi Asaroğlu, Sinan Albayra, Ceren Moray gibi isimlerin başrollerini paylaştığı O Hayat Benim yeni bölümü çarpıcı sahneleri ve süpriz sezon finaliyle bu akşam saat 20:15'te Fox'ta ekrana gelecek. http://www.fulldiziizleyelim1.org/kategori/o-hayat-benim-son-bolum-izle.html --O Hayat Benim sezon finali olan 60. bölümde Yusuf Bey'in cesetinin ortaya çıkışı dengeleri iyice sarsacak. Konağın bahçesinde Yusuf Erkıran'ın cesedi bulununca, Mehmet Emir ve Hülya zan altında kalacak. O Hayat Benim Son Bölüm bölümündeki gelişmeler Gelincik yokuşunda yaşayanlarda şok etkisi yaparken, Bahar'ın cinayet ile ilgili olarak polise gitmesinden çekinen Sultan, akıllara durgunluk veren bir önlem alır. Oysa Bahar ve Ateş'i bekleyen çok daha büyük bir sorun vardır. Mehmet Emir ve Hülya cinayet zanlısı olarak hakim karşısına çıkarılırlar.Kaynak :  http://www.fulldiziizleyelim1.org/o-hayat-benim-60bolum-tek-parca-28-haziran-2015.html

Acil Aşk Aranıyor 15.Bölüm Tek Parça HD izle

Renkli dizi Acil Aşk Aranıyor yeni bölümüyle macera kaldığı yerden devam ediyor. Show Tv'nin eğlence dozu yüksek dizisi yüzü yaralı adam Nisan'ı, Sinan'a ve sevdiklerine Acil Aşk Aranıyor 15.Bölüm zarar vermekle tehdit ediyor.Merakla beklenen Acil Aşk Aranıyor 15. bölümüyle macera devam ediyor. Nisan ve Sinan'ın arasındaki gerginlik sona ermiş, her şey yoluna girmiş görünürken Acil Aşk Aranıyor dizisinin yeni bölümünde Nisan aldığı tehdit..


nedeniyle Sinan'dan köşe bucak kaçmak zorunda kalacak. Med Yapım imzalı, kadrosunda; Serhat Teoman, Duygu Yetiş, Rojda Demirer, Tamer Tıraşoğlu, Acil Aşk Aranıyor 15.Bölüm izle SinemUçar, Gökhan Soylu, Serkan Öztürk ve Sertan Erkaçan rol aldığı Acil Aşk Aranıyor yeni bölümü sürpriz gelişmeleri ve nefes kesen sahneleriyle bu akşam saat 20.00'de Show Tv ekranlarında yayınlanacak.Acil Aşk Aranıyor yeni bölümünde önünde hiç bir engel kalmadıkları düşünülen Nisan ve Sinan'ı yeni bir sürpriz bekliyor. Yüzü yaralıadam Nisan'ı, Sinan'a ve sevdiklerine zarar vermekle tehdit eder.


 http://www.fulldiziizleyelim1.org/kategori/acil-ask-araniyor-son-bolum.html ----


Sinan'a henüz kavuşan Nisan onu kaybetmek istemez ve uzak durmaya karar verir. Sinan'a zarar gelmemesi için ondan köşe bucak kaçmaya çalışacaktır. Acil Aşk Aranıyor Son Bölüm Ayla'nın lise arkadaşı Çiğdem küçük bir rahatsızlıktan dolayı hastaneye gelir. Çiğdem Ayla'nın geçmişte ortaya attığı bir iddiayı ona hatırlatınca, Ayla Berzan'la oln ilişkisini saklamak zorunda kalır. Berzan Ayla'nın hareketinin altında kalmayacak, bu yalan oyununa kendisini de dahil edecektirAbidin'in Nisan'la olan ilişkisinin yalan olduğunu öğrenen Hasan çok sinirlidir. Tam işkence edecekken şans eseri hayatını kurtarınca Abidin'e borçlanır ve restoranının işletmesini ona vermeye karar verir. Acil Aşk Aranıyor yeni bölümünde bu durum karşısında heyecanlanan Abidin, başına türlü türlü belalar alacaktır.


Kaynak :  http://www.fulldiziizleyelim1.org/acil-ask-araniyor-15bolum-tek-parca-28-haziran-2015.html

O Hayat Benim 60.Bölüm HD 28 Haziran 2015

Fox Tv ekranının izlenme rekorları kıran dizisi ile sezona ara verecek. 60. bölüm fragmanı yayınlanan dizide heyecan O Hayat Benim 60.Bölüm dorukta. O Hayat Benim sezon finali fragmanı ve ayrıntılar haberimizde. O Hayat Benim 60. bölümde şok eden
O Hayat Benim sezon finali geldi.. 28 Haziran Pazar akşamı yayınlanacak 60. bölüm ile sezon finali yapacak olan O Hayat Benim için heyecan dorukta.


Son bölümde neler olmuştu?Sakine, başına gelen tüm talihsizlikleri Yusuf Erkıran’ın ruhunun huzur bulmamasına bağlayınca O Hayat Benim 60.Bölüm izle Mehmet Emir’in telesekreterine ihbarda bulunur ve daha büyük talihsizliklerin kapısı açılmış olur. Şimdi hem Efsun ve ailesini, hem de konağın sahibi Mehmet Emir’i çok zor günler beklemektedir.

 http://www.fulldiziizleyelim1.org/kategori/o-hayat-benim-son-bolum-izle.html -Sultan ve Efsun cesedin yerini değiştirmek isterken işler daha da içinden çıkılmaz bir hal alır. Oysa henüz yaşanacak en büyük talihsizlik O Hayat Benim izle sırada beklemektedir. Hülya, abisi Mehmet Emir’i korumak için boyundan büyük işlere kalkışıp cesetten kurtulmak isteyince eve gelen polisler onu korkunç bir halde bulurlar.Bahar gerçekleri anlatacak mı? O Hayat Benim 60. bölüm fragmanı ilk ipuçlarını veriyor.


Kaynak :  http://www.fulldiziizleyelim1.org/o-hayat-benim-60bolum-28-haziran-2015.html

Acil Aşk Aranıyor 15.Bölüm 28 Haziran 2015

Yapımcılığını, Med Yapım’ın üstlendiği “Acil Aşk Aranıyor” dizisinin oyuncu kadrosuna genç oyuncular Acil Aşk Aranıyor’un 15.Bölüm Sedef Şahin ve Emre Yanık dâhil olurken; başrolleri Serhat Teoman, Duygu Yetiş, Rojda Demirer, Tamer Tıraşoğlu, Sinem Uçar, Gökhan Soylu ve Serkan Öztürk paylaşıyor.Barış Kırımşelioğlu’nun yönettiği dizinin senaryosunu ise

Yaralı Yüzlü Adam Nisan’ı, Sinan’a ve sevdiklerine zarar vermekle tehdit eder. Sinan’a henüz kavuşan Nisan onu kaybetmek istemez Acil Aşk Aranıyor’un 15.Bölüm izle ve uzak durmaya karar verir. Sinan’a zarar gelmemesi için ondan köşe bucak kaçmaya çalışacaktır.Ayla’nın lise arkadaşı Çiğdem küçük bir rahatsızlıktan dolayı hastaneye gelir. Çiğdem Ayla’nın geçmişte ortaya attığı bir iddiayı ona hatırlatınca, Ayla Berzan’la olan ilişkisini saklamak zorunda kalır.


 http://www.fulldiziizleyelim1.org/kategori/acil-ask-araniyor-son-bolum.html --


Berzan Ayla’nın hareketinin altında kalmayacak, bu yalan oyununa kendisini de dahil edecektir.Abidin’in Nisan’la olan ilişkisinin yalan Acil Aşk Aranıyor izle olduğunu öğrenen Hasan çok sinirlidir. Tam işkence edecekken şans eseri hayatını kurtarınca Abidin’e borçlanır ve restoranının işletmesini ona vermeye karar verir. Bu durum karşısında heyecanlanan Abidin, başına türlü türlü belalar alacaktır.“Acil Aşk Aranıyor”, eğlence ve romantizm dolu yeni bölümüyle 28 Haziran Pazar akşamı saat 20.00’de Show TV’de!Kaynak :  http://www.fulldiziizleyelim1.org/acil-ask-araniyor-15bolum-28-haziran-2015.html

Kiraz Mevsimi 51.Bölüm Sezon Finali HD izle

Yaz sezonuna mükemmel bir giriş yapan Kiraz Mevsimi dizisi yayın hayatına Fox Tv ekranlarında devam ediyor. Dizinin başrollerinde Kiraz Mevsimi 51.Bölüm Serkan Çayoğlu, Dağhan Külegeç, Özge Gürel ve Nilperi Şahinkaya oynuyor. başladığı günden beri dikkatleri üzerine toplamış durumda. Hal böyle olunca dizinin çekimlerine gitmek isteyen birçok kişi bulunuyor. setine gitmek isteyenler için araştırmalarda bulunduk ve dizinin çekildiği yerleri öğrenebildiğimiz kadarıyla sizinle paylaşacağız.Dizinin ana karakteri ise Öykü’dür. Öykü’nün en büyük hayali başarılı bir modacı olabilmektir. Üniversite öğrencisi olan Öykü, Kiraz Mevsimi 51.Bölüm izle küçük bir mahallede erkek kardeşi ve annesiyle beraber yaşamaktadır. Öykü, en yakın arkadaşı olan Burcu’nun ağabeyi Mete’ye gönlünü kaptırmıştır. Ancak Mete’yi seven bir kişi daha vardır, o da mahalleden arkadaşı Şeyma.


 http://www.fulldiziizleyelim1.org/kategori/kiraz-mevsimi-son-bolum-izle.html --Mete’ye aşık olduğunu kimseye söylemeyen Öykü, Şeyma’nın da Mete’ye aşık olduğunu öğrenmesiyle duygularını iyice içinde Kiraz Mevsimi Son Bölüm yaşamaya başlar. Öykü, tesadüfen Mete’nin yakın arkadaşı ve ortağı olan Ayaz ile tanışır. Ayaz; ukala, son derece komik ve kendine güvenen biridir. Ayaz ünlü modacı Önem Dinçer’in oğludur, ancak Öykü’nün bu durumdan haberi yoktur. Öykü’de Önem Dinçer’in büyük hayranıdır.


Kaynak :  http://www.fulldiziizleyelim1.org/kiraz-mevsimi-51bolum-sezon-finali-27-haziran-2015.html

Kiraz Mevsimi 51.Bölüm HD 27 Haziran 2015

Öykü ve Ayaz evlilik arifesinde hiç tahmin etmedikleri aksiliklerle karşı karşıya kalırlar. Gerek aileler arasında yaşanan gerginlikler, Kiraz Mevsimi 51.Bölüm gerek arkadaşları arasında çıkan sorunlar Öykü’yü derinden etkilemeye başlar… Düğün günü beklenmedik olaylara şahit olan Öykü, nikah masasına soru işaretleriyle oturur.Sene boyunca Öykü ve Ayaz'ın başına gelmemişti. İzleyiciler,

Kiraz Mevsimi 51. bölümünde Öykü ile Ayaz hayatlarının en mutlu günü için hazırlanacak, her kafadan çıkan ses 2'liyi seçim yapmakta zorlayacak. Ancak sadece 1 haftaları var. Öykü'nün hayalinde sahilde Kiraz Mevsimi 51.Bölüm izle bir düğün ve sabaha kadar kumlar üzerinde dans etmek var. Tabii Ayaz'ın da Öykü için romantik planları var.Ekranların vazgeçilmez dizisi Kiraz Mevsimi 51. bölüm fragmanına Öykü ve Ayaz'ın düğün heyecanı damga vurdu.


 http://www.fulldiziizleyelim1.org/kategori/kiraz-mevsimi-son-bolum-izle.html --


Kiraz Mevsimi sezon finali bölüm fragmanına Öykü ve Ayaz'ın mutluluk sahneleri yansısa da önceki bölümlerdeki sahneler Kiraz Mevsimi izle dolayısıyla final bölümünde çifti yeni bir aksiliğin bekleyip beklemediği merak konusu. Kiraz Mevsimi 51. bölümde Öykü ile Ayaz mutlu, sorunsuz bir düğün yapabilecekler mi?Kiraz Mevsimi yeni bölüm fragmanı yayınlandı, dizinin fenomenlerini sezon finali heyecanı sardı.Kaynak :  http://www.fulldiziizleyelim1.org/kiraz-mevsimi-51bolum-27-haziran-2015.html

Sen Benimsin 2.Bölüm Tek Parça Full HD izle

Fox TV’nin yeni yaz dönemi dizilerinden Sen Benimsin Cuma günleri ekrana geliyor. 26 Haziran Cuma akşamı ekrana gelecek Sen Benimsin 2.Bölüm bölümün fragmanı da izleyicilerle paylaşıldı. Sen Benimsin dizisinin ilk bölümünü kaçırdıysanız Fox TV’nin internet sityesinden 1. bölümün full bölümünü izleyebilirsiniz.Yapımcılığını Pastel Film’in gerçekleştirdiği “Sen Benimsin” başrollerinde Gökhan Keser ve 2013 Türkiye Güzeli Rüveyda Öksüz’e Sen Benimsin 2.Bölüm izle yer alıyor. Onlara Güven Hokna, Burak Sergen, Dila Danışman, Seda Akman Ruhi Sarı, Buket Dereoğlu gibi deneyimli isimler eşlik ediyor.


 http://www.fulldiziizleyelim1.org/kategori/sen-benimsin-son-bolum-izle.html --Bir trafik kazası sonucu tanışan ve birbirlerine aşık olan Ejder ve Nağme’nin ailelerinden habersiz verdikleri evlilik kararı her iki Sen Benimsin izle aile tarafından kabul edilmez. Yenilmezler Çiftliği’ne adım attığı andan itibaren Nağme, her kapının ardında hazin bir hikaye olduğunu fark eder. Bir süre sonra bu dört duvarın Ejder’le ilgili çok önemli bir sırrı da sakladığını öğrenen Nağme’nin bu evliliğe olan inancı sarsılır. Ancak bu aşktan vazgeçmeyecektir.Kaynak :  http://www.fulldiziizleyelim1.org/sen-benimsin-2bolum-tek-parca-26-haziran-2015.html

Kiralık Aşk 2.Bölüm Tek Parça 26 Haziran 2015

Kiralık Aşk 2. bölümü izleyicileriyle buluşmaya hazırlanıyor. İlk bölümüyle büyük beğeni toplayan Kiralık Aşk yeni bölümünde Kiralık Aşk 2.Bölüm Defne görevini yerine getirmeye başlayacak ve Ömer ile bağını güçlendirecek ancak ikilinin arasındaki yakınlaşmayı engelleyecek bir isim var: Yasemin! Senaryosunu Meriç Acemi'nin yazdığı,Kiral Aşk yeni bölümünde; Hayatında ilk defa güzel bir kumsalda katalog çekiminde bulunacak olan Defne'yi burada bin bir türlü aksilik beklemektedir. Neriman deniz, güneş ve kumdan oluşan bu son Kiralık Aşk 2.Bölüm izle derece romantik fırsatı sonuna kadar değerlendirmesi için Defne'ye akıl verir. Ancak Defne, Ömer'in kalbini çalmak bir yana, sakarlıklarıyla bütün çekimi mahvedince işler karışır. Kiralık Aşk 2. bölümünde Defne'nin imdadına Neriman'ın işbirlikçisi Sinan yetişir.


 http://www.fulldiziizleyelim1.org/kategori/kiralik-ask-son-bolum-izle.html --


Kiralık Aşk konusu; abisi yüzünden başı derde giren Defne, borç batağına saplanır ve çaresiz kalır. Tam da ne yapacağını Kiralık Aşk izle bilemez haldeyken, bir mucize kapısını çalar. Tam her şey bitti dediği anda kapısını çalan mucizeye hayır diyemeyen Defne, 6 aylık bir aşk oyunu teklifini kabul eder. Oyuna göre; ülkenin en başarılı iş adamlarından birini kendisine aşık etmek zorundadır. Bu yoldaki en büyük yardımcısı ise gerçekten aşık olduğu adamdır.Kaynak :  http://www.fulldiziizleyelim1.org/kiralik-ask-2bolum-tek-parca-26-haziran-2015.html
<< 41 / 41