XHTML válido
CSS válido

Salud

Kalbim Egede Kaldı 10.Bölüm Full HD izle

Kanal D'nin sevilen dizisi Kalbim Ege'de Kaldı bu akşam 10. bölümü ile izleyenleri ekrana kilitleyecek. Teknenin kıyıya Kalbim Ege Kaldı 10.Bölüm vurması ile birlikte Zeliş, Mustafa ve Yaman adada mahsur kalıyorlar. Peki bu üçlüyü adada neler bekliyor? Kalbim Ege'de Kaldı 10. bölüm detayları haberimizde.Kalbim Ege'de Kaldı 10. bölümde Zeliş ve Mustafa adada Mustafa, Zeliş ve Yaman Issız Bir Adada Mahsur Kalıyor!



Mustafa, Zeliş ve Yaman denizin ortasında kalakalmışlardır. Kıyıya vuran tekneyi bulan Sahil Güvenlik alarm durumuna geçer ve Kalbim Ege Kaldı 10.Bölüm izle aramalar başlar. Çocuklarının kaybolduğunu öğrenen Gıpgıp’lar ve Kürük’lerde acılı bekleyiş başlar. Cabbar kimseyi dinlemez ve kız kardeşini aramak için kolları sıvar ancak kendi başını da derde sokar. Diğer yandan çocuklarını merak eden sadece.


 http://www.fulldiziizleyelim1.org/kategori/kalbim-egede-kaldi-son-bolum-hd-izle.html --


Müzeyyen oğlunun kaybolma acısını köylülerden çıkarmak isteyince olaylar iyice karışır. Oysa o sırada Mustafa, Zeliş ve Yaman bir Kalbim Egede Kaldı izle kıyıya vurmuşlardır, iyilerdir. Ancak çıktıkları yer bir adadır. Aralarında olan onca şeyden sonra Mustafa, Zeliş ve Yaman ıssız bir adada, bir arada kalırlarsa ne olur? Neler olmaz ki?Zeliş’le Mustafa arasına kara kedi mi giriyor? Zeliş tam da Mustafa’ya yaklaşıyorken Mustafa’yı beklenmedik bir şekilde başkasıyla görür. Kıskançlık krizi geçiren.



Kaynak :  http://www.fulldiziizleyelim1.org/kalbim-egede-kaldi-10bolum-tek-parca-26-agustos-2015.html

Çilek Kokusu 10.Bölüm Tek Parça HD izle

Star'da bu akşam yepyeni bir bölüm ile ekrana gelecek olan Çilek Kokusu dizisi izleyiciyi yine ekrana kilitleyecek. Dizinin Çilek Kokusu 10.Bölüm yayınlanan 2. fragmanı ile büyük merak uyandıran Çilek Kokusun'nda bu hafta sürpriz gelişmeler yaşanacak. İşte Çilek Kokusu 10. yeni bölüm fragmanı ve özet ayrıntıları...



Çilek Kokusu 10. yeni bölüm 2. fragmanında sürpriz bir gelişme Yapımını Gold Film‘in, senaristliğini Aslı Zengin yönetmenliğini Filiz Gülmez Pakman’nın yaptığı, kadrosunda Demet Özdemir,Yusuf Çim, Çilek Kokusu 10.Bölüm izle Ekin Mert Daymaz, Mahir Günşiray, Mine Tugay, Murat Başoğlu ve Laçin Ceylan’ın yer aldığı “Çilek Kokusu” yeni bölümü ile bu akşam Star'da.Heyecan dolu yeni bölümü ile bu akşam ekrana gelecek olan Çilek Kokusu'nda yine heyecan dorukta. Merakla beklenen.


 http://www.fulldiziizleyelim1.org/kategori/cilek-kokusu-son-bolum-izle.html --




Burak’ın Çağla’dan ayrılma kararı ortalığı karıştırıyor.Evde baş başa kalan Burak ve Aslı harika bir gün geçirirler ve gittikçe yakınlaşırlar. Aslı, Burak’ın hislerinden emin olmaya başlar. Her şey iyi giderken, onları kötü bir Çilek Kokusu izle sürpriz beklemektedir. Burak’tan ayrılmayı kabullenemeyen Çağla, onun peşini bırakmaz ve bunun nedenini araştırmaya başlar. Burak’ın ayrılık kararı, Çağla’nın çevresindekileri de harekete geçirmesine sebep olur.



Kaynak :  http://www.fulldiziizleyelim1.org/cilek-kokusu-10bolum-tek-parca-26-agustos-2015.html

Adı Mutluluk 10.Bölüm Tek Parça HD izle

FOX'ta ekrana gelen Adı Mutluluk dizisi yepyeni bir bölüm ile ekrana gelmeye hazırlanıyor. Merakla beklenen Adı Mutluluk 10.Bölüm 2. fragmanı yayınlandı. İzleyiciyi heyecanlandıran yeni bölüm fragmanı ile Adı Mutluluk dizisi ayrıntıları haberimizde...Ekranların sevilen dizisi Adı Mutluluk yeni bölümüyle izleyicilerinin karşısına çıkmaya hazırlanıyor.



Fox ekranlarına yeni bir soluk getiren Adı Mutluluk 10. bölüm fragmanı, yayınlandı. Kumsal ve Batu'nun yeni maceralara atılacağı Adı Mutluluk 10. bölümden ilk kareler haberimizde!Gençlerin Adı Mutluluk 10.Bölüm izle fenomen dizisi Adı Mutluluk 10. bölüm fragmanı izleyicilerinin karşısına bomba sahneleriyle çıktı, sabırsız bekleyiş başladı. Hayallerinin peşinden giden gençlerin yurt .


 http://www.fulldiziizleyelim1.org/kategori/adi-mutluluk-son-bolum-izle.html --


Samimi sahneleriyle gönülleri fetheden Adı Mutluluk yeni bölüm fragmanına bakılırsa; Kumsal annesine bu kez çok yaklaşıyor.Başrollerinde Kaan Yıldırım ve Ezgi Eyüpoğlu'nun rol aldığı Adı Mutluluk izle yeni bölümünde Batu ise annesi ile kalabileceği yeni bir ev arayışını giriyor. Olayların ardı arkası kesilmeyen Adı Mutluluk yeni bölümüyle 25 Ağustos Salı akşamı saat 20.00'de Fox Tv ekranlarında!Adı Mutluluk 10. bölümünde Kumsal, annesinin hayatta ve İstanbul'da olduğunu öğrenince çok sevinir.



Kaynak :  http://www.fulldiziizleyelim1.org/adi-mutluluk-10bolum-tek-parca-25-agustos-2015.html

Tatlı Küçük Yalancılar 8.Bölüm Full izle

Tatlı Küçük Yalancılar dizisinin 8. bölümü bu akşam 20.00'de Star TV ekranlarında izlenebilecek. Son bölümde Toprak, kendisinin Tatlı Küçük Yalancılar 8.Bölüm hapse girmesine, kız kardeşinin kör olmasına neden olan olayların içinde Selin'in de olduğunu öğrenir. Tatlı Küçük Yalancılar dizisinin canlı yayın linkini aşağıda bulabilirsiniz.Tatlı Küçük Yalancılar dizisi 8. bölümü



Tatlı Küçük Yalancılr'ı yeni bölümü saat 20.00'de başlayacak.Selin’in kısa süren mutluluğu tek bir mesajla kabusa dönüşür. Tatlı Küçük Yalancılar 8.Bölüm izle Toprak, kız kardeşinin kör kalmasına, kendisinin de hapse girmesine sebep olan olayda Selin’in de parmağı olduğunu öğrenir. Bu olay onun yıkılmasına neden olur. Selin, Toprak’ı kaybetmenin acısıyla soluğu Hande’nin yanında alır.


 http://www.fulldiziizleyelim1.org/kategori/tatli-kucuk-yalancilar-izle.html --



Birkaç cephede birden mücadele vererek kendini affettirmeye, yaptıklarını düzeltmeye çalışır. Ancak A’nın bozduklarını düzeltmek Tatlı Küçük Yalancılar izle o kadar da kolay olmaz.Aslı ve Eren arasındaki ilişkiye tanık olan Müge rahat durmaz. İsim vermeden herkese Eren’in bir öğrencisiyle ilişkisi olduğundan bahsetmeye başlar. Hande, çok geç olmadan, Müge’nin çektiği .



Kaynak :  http://www.fulldiziizleyelim1.org/tatli-kucuk-yalancilar-8bolum-tek-parca-24-agustos-2015.html

Kırgın Çiçekler 9.Bölüm Tek Parça HD izle

Bu akşam Atv ekranlarında yepyeni bir bölüm ile ekrana gelen Kırgın Çiçekler dizisinde sürpriz gelişmeler yaşanıyor. Merakla Kırgın Çiçekler 9.Bölüm beklenen bölümde heyecan dotukta. Heyecanın bir an olsun eksik olmadığı Kırgın Çiçekler dizisinin 9. bölümünde Kader'in annesi ortaya çıkıyor...Ekranların dram yüklü dizisi Kırgın Çiçekler 9. bölümü yine duygu yüklü sahnelerle ekrana geliyorr.



Kırgın Çiçekler yeni bölümde Kader'in annesinin ortaya çıkması, Songül'ün ise yetimhaneye veda etmesi bekleniyor.Pazartesi akşamlarının fenomen dizisi Kırgın Çiçekler 9. bölümü için izleyiciler geri Kırgın Çiçekler 9.Bölüm izle sayıma hazırlandı. Genç kadrosu ve güçlü senaryosuyla adından söz ettiren dizinin yeni bölümünde Songül veda edecek ve duygusal sahneler yaşanacak. Kırgın Çiçekler'in yeni bölümüne asıl damga vuracak sahne ise yetimhaneye gelen gizemli isim olacak.


 http://www.fulldiziizleyelim1.org/kategori/kirgin-cicekler-son-bolum.html --



Başrollerini İpek Karapınar, Özgür Çevik, Biran Damla Yılmaz ve Hazar Motan gibi genç isimlerin paylaştığı Kırgın Çiçekler 8. bölümü bu akşam saat 20.00'da Atv ekranlarında izleyicileriyle buluşacak.Kırgın Çiçekler yeni Kırgın Çiçekler izle bölümünde yetimhanenin en hırçın kızı Songül, yetimhaneden ayrılıyor. Songül'ün vedası, duygusal sahnelerin yaşanmasına neden oluyor, kızların hepsi göz yaşlarına boğuluyor.



Kaynak :  http://www.fulldiziizleyelim1.org/kirgin-cicekler-9bolum-tek-parca-24-agustos-2015.html

Sen Benimsin 10.Bölüm Tek Parça Full HD izle

Sen Benimsin dizisi 10. yeni bölümüyle izleyenlerinin ekranlarına gelmeye hazırlanıyor. Fox Tv ekranlarının beğenilerek Sen Benimsin 10.Bölüm izlenen dizisi bu hafta yayınlanacak bölümünde neler olacak? İşte Sen Benimsin yeni bölümden detaylar..Sen Benimsin 10. bölüm fragmanı yayınlandı-İzleSen Benimsin dizisinden izleyenlerine heyecan dolu bir bölüm daha.



Fox Tv'nin beğenilerek izlenen dizisi Sen Benimsin'in 10. bölümünde neler olacak? İşte Sen Benimsin yeni bölümden Sen Benimsin 10.Bölüm izle detaylar..Bölüm Tarihi: 23/08/2015 Sen Benimsin, yeni bölümüyle Pazar 20.15'te FOX'ta!Sen Benimsin 9. bölümde neler olmuştu:Ejder’in tanıştığı kız Şebnem, Kudret Soylu’nun kızından başkası değildir. Ejder’le arası son derece gergin olan Nağme, Şebnem’in bir de Kudret Soylu’nun kızı olduğunu öğrenince iyice delirir.


 http://www.fulldiziizleyelim1.org/kategori/sen-benimsin-son-bolum-izle.html ---



Ejder’in Şebnem’le görüşmesini istemez. Şebnem ise, iyi niyetiyle Ejder’le arasında bir şey olmadığını ispatlamaya çalışır Sen Benimsin izle ve çiftliğe gelir. Şebnem’in çiftliğe gelişi Şefika ve Bereket’i fazlasıyla sevindirir. Aslında Şebnem tam da o çiftliğe uygun bir gelindir. Nağme’nin sevmediği bu kız yavaş yavaş hayatlarına sızmaya başlamıştır. Şebnem’in ise Ejder’le ilgili başka planları vardır.



Kaynak :  http://www.fulldiziizleyelim1.org/sen-benimsin-10bolum-tek-parca-23-agustos-2015.html

Yazın Öyküsü 8.Bölüm Tek Parça HD izle

Yaz'ın Öyküsü yeni bölüm fragman videosu yayınlandı. fragmanına Mert ve Umut'un öpüşme sahnesi damga vuruyor. Mert ve Yazın Öyküsü 8.Bölüm Umut arasında yaşananların Yaz'ı nasıl etkileyeceği ise merak konusu... Yaz'ın Öyküsü yeni bölümü ile reytingleri alt üst edecek gibi görünüyor.Yaz'ın Öyküsü yeni bölüm fragmanıyla izleyicilerini yine bir hayli heyecanlandıracak gibi görünüyor.



Kanal D ekranlarının reyting rekortmeni dizisinin bu bölümünde önce annesiyle arasını düzelten Yaz, sonrasında Umut ve Mert'in Yazın Öyküsü 8.Bölüm izle yakınlaşmasını sağlıyor. Son bölümü çarpıcı bir şekilde biten Yaz'ın Öyküsü 8. bölümünde Tunç, Umut ve Tunç'un arasındaki duygusal bağı hissetmeye başlıyor. Başrollerinde Vildan Atasever, Tansel Öngel, Ece Çeşmioğlu, Çağdaş Onur Öztürk gibi isimlerin yer aldığı .



 http://www.fulldiziizleyelim1.org/kategori/yazin-oykusu-son-bolum-hd.html ---



Yaz'ın Öyküsü yeni bölümün izleyicileri sürpriz dolu gelişmeler bekliyor. Son bölümde sürpriziyle Yaz'ı ve Umut'u çok mutlu eden Mert, yavaş yavaş bir aile olduklarını hissetmeye başlıyor. Annesi ile arasını Yazın Öyküsü izle düzelten Yaz, bu kez yıllar sonra bir araya gelen Umut ve Mert'in tekrar yakınlaşmasına ön ayak oluyor. Yaz'ın Öyküsü başladığından bu yana sürekli tartışan Mert ve Yaz, uzun süre sonra bir hayli yakınlaşıyor. Bir önceki hafta yayınlanan bölüm.



Kaynak :  http://www.fulldiziizleyelim1.org/yazin-oykusu-8bolum-tek-parca-23-agustos-2015.html

Aşk Zamanı 8.Bölüm Tek Parça 22 Ağustos 2015

Atv ekranlarının vazgeçilmez dizisi Aşk Zamanı yepyeni bir bölüm ile kaldığı yerden devam ediyor. Merakla beklenen Aşk Zamanı 8.Bölüm heyecan dorukta. Sürpiz gelişmelerin yaşanacağı yeni bölümünde Aşk Zamanı dizisi tüm detaylar ve yeni gelişmeler haberimizde...Aşk Zamanı yeni bölümü ile bu akşam kaldığı yerden devam ediyor. Başrollerini Yavuz Bingöl ve Deniz Uğur'un oynadığı aşk Zamanı heyecanla beklenen yeni bölümde neler yaşanıyor?



İşte Aşk Zamanı 8. yeni bölüm ve dahası..2 Temmuz Perşembe ekrana gelen dizi daha ilk bölümüyle 25. sırada reytinglerde yer bularak hayal kırıklığına neden olmuştu.Dizi ikinci bölümünden itibaren reytinglerde Aşk Zamanı 8.Bölüm izle daha üst sıralarda yer almaya başlasa da bir türlü istenilen sonuçları alamadı. Aşk Zamanı Total'de 15. sırada AB grubunda ise 19. olabildi. ATV yönetimi düşük reytingler nedeniyle dizinin yayın gününü de değiştirdi.


 http://www.fulldiziizleyelim1.org/kategori/ask-zamani-son-bolum-izle.html ---


Romantik bir Ege komedisi olan dizide beş kızını İstanbul'da zapt edemeyerek, Ege'de küçük bir kasabaya yerleşen otoriter bir babanın ailesiyle birlikte yaşadığı olaylar konu alınıyor.Silahların çekildiği, Reyhan'ın Aşk Zamanı izle Orhan'ı kurtardığı hengâmeli gece, Orhan ve Reyhan aşkının iyice ortaya çıkmasını sağlamıştır. İkinci baharını yaşayan çift bir araya gelip birbirlerine duydular.



Kaynak :  http://www.fulldiziizleyelim1.org/ask-zamani-8bolum-tek-parca-22-agustos-2015.html

İlişki Durumu Karışık 7.Bölüm Full HD izle

Show tv ekranının eğlenceli dizisi İlişki Durumu Karışık bu akşam 7. bölümü ile ekrana geliyor. Can ve Elif artık uzak duruyorlar. İlişki Durumu Karışık 7.Bölüm Fakat Murat'ın Ayşegül'e hissettiklerini söylemesi ortalığı karıştırıyor. İlişki Durumu Karışık yeni bölüm ve detayları haberimizde. sürpriz gelişmeler yaşanıyor.



Can ve Ayşegül'ün arasında yaşanan kıskançlık krizi nasıl sonuçlanıyor? İlişki Durumu Karışık 7. yeni bölüm ve detaylar haberimizde..“İlişki Durumu: Karışık”ın yedinci bölümünde; Ayşegül kalbini Can’a açmış, İlişki Durumu Karışık 7.Bölüm izle hislerini dile dökmüştür. Can’ın Ayşegül’e cevabı Ayşegül’ü sinir krizine sokmaya yetecektir! Can’ın Elif’le yakın arkadaş olması herkesin dilindedir.Handan tarafından uyarılan Can, Elif’ten uzak kalmayı başarabilecek midir? Yoksa Elif’in bir sözüyle ona mı koşacaktır?


 http://www.fulldiziizleyelim1.org/kategori/iliski-durumu-karisik-izle.html --


İsmail, Ayşegül için büyük bir sürpriz hazırlamıştır. Ayşegül’ün tarzı İsmail’e emanettir! Ayşegül, İsmail’in “lady okuluna” kayıt olur! Eve gelecek olan gazeteciler için Ayşegül’ün ev sahipliği yapması gerekir. İlişki Durumu Karışık izle Eline büyük bir koz geçen Ayşegül bu durumu Can’a karşı kullanır. Can elinde bez ile bütün evi Ayşegül’e inat temizleyebilecek midir? Murat doğum gününü Ayşegül’le birlikte geçirir. Murat, Ayşegül’e karşı hissettiklerini dile döker.



Kaynak :  http://www.fulldiziizleyelim1.org/iliski-durumu-karisik-7bolum-tek-parca-22-agustos-2015.html

Kiralık Aşk 10.Bölüm Tek Parça Full HD izle

Kiralık Aşk 10. bölüm ile ekrana kilitleyecek. Defne'nin Selim'in yanında çalışmaya başlaması Ömer'in davranışlarını etkiliyor. Kiralık Aşk 10.Bölüm Fakat Defne'nin tahmin etmediği bir olay her şeyi değiştiriyor. Kiralık Aşk yeni bölümde neler olacak? İşte ipuçları..Kiralık Aşk 10. bölümde Defne'ye rakip çıkıyor Defne artık Sinan’ın asistanı...



Sinan’ın yanında çalışmaya başlayan Defne, bundan sonra Ömer’le aralarının nasıl olacağını kara kara düşünüyor. Ömer’in kendisine çok kızgın olacağını beklerken hiç de öyle olmuyor. Aksine Ömer’in tavırları, Kiralık Aşk 10.Bölüm izle ikilinin arasındaki tansiyonu çok yükseltiyor. Ancak Defne’yi bu sefer bambaşka bir sürpriz bekliyor. Moda dünyasının ağır toplarından Feryal Tümen, Ömer’le açık açık flört ediyor.


 http://www.fulldiziizleyelim1.org/kategori/kiralik-ask-son-bolum-izle.html ---



Bu durum Defne’yi çıldırtıyor! Kıskançlığına hakim olamayan Defne, sürekli kendini Ömer’in dibinde buluyor. Neriman, Yasemin yüzünden uğradığı hezimetten sonra, bir sonraki hamlesini düşünüyor. Konuya Kiralık Aşk izle başka bir açıdan yaklaşmaya karar veriyor. Acaba Neriman’ın aklından bu sefer neler geçiyor?Yasemin’in gündemi ise bambaşka. Bugüne kadar kimsenin Yasemin’e davranmadığı gibi davranıyor İsmail. Ezberi bozulan Yasemin, İsmail’in aklını niye bu kadar meşgul ettiğini düşünmeye başlıyor.



Kaynak :  http://www.fulldiziizleyelim1.org/kiralik-ask-10bolum-tek-parca-21-agustos-2015.html

İnadına Aşk 8.Bölüm Tek Parça 20 Ağustos 2015

Ekranların eğlenceli dizisi ekranlara geliyor. Kısa sürede ilgiyle takip edilen dizilerden olan İnadına Aşk yeni bölümde izleyiciler, İnadına Aşk 8.Bölüm Defne ve Yalın'ın ateşli öpüşmesine tanık olacak.Fox ekranlarının sevilen dizisi İnadına Aşk dizisinin 8. bölüm fragmanı yayınlandı, meraklı bekleyiş başladı. Laz kızı Defne ve plaza playboyu Can'ın bir dargın bir barışık aşkını anlatan dizinin bu bölümü.



Defne ve Yeşim, Çınar'ın arkasından yine gizle işler karıştırıyor. Çınar'ı zaptetmek ise Yeşim'e düşüyor. Başrollerini Açelya Topaloğlu ile Can Yaman'ın paylaştığı İnadına Aşk 8. bölümüyle bu akşam saat 20.00'de İnadına Aşk 8.Bölüm izle Fox Tv izleyicileriyle buluşacak.İnadına Aşk yeni bölümünde kızlar, Çınar'ın arkasından yine gizli işler çevirmeye hazırlanıyor. Şile tatilini erkeklerden uzak geçirmek istemelerine rağmen, hayallerini gerçeğe dönüşmeyen kızları bu kez keyifli anlar bekliyor.


 http://www.fulldiziizleyelim1.org/kategori/inadina-ask-son-bolum-izle.html ---



Yeşim-Çınar aşkını öğrenen Yalın'dan izin çıkıyor. Defalarca dudak dudağa gelmelerine rağmen kendilerini geri çeken Defne ve Yaman cephesinde ise sürpriz gelişmeler oluyor. Yalın, Defne'ye aşkını itiraf ediyor. İkili İnadına Aşk izle yağmur altında öpüşüyor. Dizinin sürekli atışan bir diğer çifti Ezgi ve Deniz ikilisi ise barış ilan ediyor. Sürekli çekişen çift, bu kez birbirlerine çok yakın davranıyor. Peki, İnadına Aşk 8. bölümünde Yalın ve Çınar'dan bir şeyler saklayan kızlar, ne kadar başarılı olacak?



Kaynak :  http://www.fulldiziizleyelim1.org/inadina-ask-8bolum-tek-parca-20-agustos-2015.html

Güneşin Kızları 10.Bölüm Tek Parça Full izle

Güneşin Kızları dizisinde bu akşam yer yerinden oynuyor. Selin, Ali ile arasındaki buzları eritmeye çalışırken farkında olmadan Ali'nin oyununa geliyor. Ali bu sefer bilmeden çok büyük bir hataya sürükleniyor. Güneşin Kızları 10.Bölüm ve detaylar haberimizde..Savaş, Nazlı’nın mektubunu okuduktan sonra allak bullak olur. Nazlı ile açık açık konuşmaya karar verir. Fakat Nazlı, kendisini Savaş’tan uzaklaştırmaya çalışır. Ne zaman ona yakınlaşsa canı yanmaktadır.



Ali’nin kendisinden kaçmasına üzülen Selin, Ali’den uzak durma kararı alır. Ne kadar dil dökse de, Ali onu affetmez. Fakat Ali, birden Güneşin Kızları 10.Bölüm izle bire değişir ve Selin’e tekrar yakınlaşır. Selin bu yakınlıktan hoşnuttur. Fakat bilmediği şey bu yakınlığın altında, Didem ve Tuğçe’nin Selin’e karşı yaptığı bir plan vardır.Haluk’un kaza yapmasının ardından Güneş, Haluk’a karşı kızgınlığını bir anlığına unutur.


 http://www.fulldiziizleyelim1.org/kategori/gunesin-kizlari-son-bolum-hd.html --



Kanal D'nin yapımcılığını Süreç Film'in yaptığı ve başrollerinde Emre Kınay, Evrim Alasya, Teoman Kumbaracıbaşı, Tolga Sarıtaş, Hande Erçel, Burcu Özberk, Berk Atan, Meltem Gülenç gibi isimlerin yer aldığı Güneşin Kızları izle dizisinin kadrosuna yeni bir oyuncu dahil oldu.Son olarak final yapan 'Günebakan' dizisinde rol alan Nurseli Tırışkan dizinin kadrosuna dahil oldu. 11. bölümden itibaren izleyici karşısına çıkacak olan oyuncu 'Psikolog Derya' karakterini canlandıracak.



Kaynak :  http://www.fulldiziizleyelim1.org/gunesin-kizlari-10bolum-tek-parca-20-agustos-2015.html

Çilek Kokusu 9.Bölüm Tek Parça Full izle

Ekranların sevilen dizisi Çilek Kokusu yepyeni bir bölüm ile akrana gelmeye hazırlanırken her hafta olduğu Çilek Kokusu 9.Bölüm gibi yine bomba gibi iki fragmanla izleyiciyi ekrana kilitledi. Merakla beklenen Çilek Kokusu 9. yeni bölüm 1. ve 2. fragmanı ve özeti haberimizden takip edebilirsiniz....





Çilek Kokusu 9. yeni bölüm fragmanı da yayınlandı Star Tv ekranların sevilen yaz dizisi Çilek Kokusu yeni bölüm Çilek Kokusu 9.Bölüm izle faragman ve özeti yayınlandı. İşte Çilek Kokusu 9. bölüm fragmanı ve detayları..Çilek Kokusu 9. bölüm özetiAslı, kendini Burak’ın akışına bırakıyor!Burak, Aslı’nın kendisinden hoşlandığına emin olmak için baş başa kalabilecekleri bir plan yapar.



 http://www.fulldiziizleyelim1.org/kategori/cilek-kokusu-son-bolum-izle.html --


Aslı ilk defa ev ve iş ortamının vermiş olduğu huzursuzluktan kurtulup, kendini Burak’ın akışına bırakır. Gittikleri yerde Çilek Kokusu izle Aslı ve Burak’ı bir sürpriz beklemektedir. Burak’ın kimseye haber vermeden ortadan kaybolması beraberinde bir takım sorunların çıkmasına sebep olur. Volkan, Çağla’nın yönlendirmesiyle ilk defa Aslı’ya başka bir gözle bakmaya başlar.



Kaynak :  http://www.fulldiziizleyelim1.org/cilek-kokusu-9bolum-tek-parca-19-agustos-2015.html

Adı Mutluluk 9.Bölüm Tek Parça Full HD izle

FOX ekranların sevilen dizisi Adı Mutluluk yeni bölümünde neler oluyor? Merakla beklenen Adı Mutluluk 9. yeni bölüm bu akşam Adı Mutluluk 9.Bölüm ekrana geliyor. Salı akşamlarının sevilen dizisi Batu, Tatlı'nın gerçek kimliğinin peşine üşüyor.Ekranların sevilen dizisi Adı Mutluluk 9. bölümde gençlerin yeni bir maceraya sürükleneceğinin sinyalini veren sahneleriyle ekrana geldi.



İzmir'den İstanbul'a hayalleri için giden Kumsal ve Batu'nun hikayesini ele alan dizinin bu bölümünde Batu, Tatlı'nın derdinin Adı Mutluluk 9.Bölüm izle başka olduğunu sonunda anlıyor ve bir plan yapıyor. Tehlikeli bir oyun içine giren Batu başarılı olabiliyor mu?Adı Mutluluk yeni bölümünde, Tatlı, yine hiç beklemediği bir anda Batu'nun karşısına çıkıyor. Tatlı'nın amacının başka birşey olduğunu anlayan Batu, tehlikeli bir oyun içine giriyor.



 http://www.fulldiziizleyelim1.org/kategori/adi-mutluluk-son-bolum-izle.html ---


Batu'ya bu anlarda ise Sera, Gonca ve Zeki yardımcı olmaya çalışıyor. Ancak, işler pek de gençlerin istediği gibi gitmiyor. Batu, arkadaşları ile birlikte bir oyun oynayıp bu sorunu ortaya çıkarmak isterken Adı Mutluluk izle Kumsal'a yakalanıyor. Peki, Adı Mutluluk 9. bölümünde Batu, aradığı şeyi bulabilecek mi? Tatlı, gençlerin oyununa kanacak mı?İzmirli, çalışkan ve aklı başında bir genç kız. Naif, söylenen pek çok yalana kanabilecek kadar saf…



Kaynak :  http://www.fulldiziizleyelim1.org/adi-mutluluk-9bolum-tek-parca-18-agustos-2015.html

Tatlı Küçük Yalancılar 7.Bölüm Full izle

Tatlı Küçük Yalancılar dizisi 7. yeni bölümüyle ekranlara konuk oluyor. Star Tv'nin beğenilerek izlenen dizisi Tatlı Küçük Yalancılar 7.Bölüm bu akşam yayınlanan yeni bölümünde heyecan ve gerilim iç içe.A’nın tuzağına düşen Aslı ve Eren zor durumdadır. Aslı kendini hastanede bulurken, onu kaçırmakla suçlanan Eren, sorguya alınmıştır. İşin içinden nasıl çıkacaklarını bilemeyen kızlar, polise her şeyi anlatmaya karar verirler fakat bu fikirden hoşlanmayan A, onlara engel olmak ister.


Güven ise durumu daha da kötüleştirecek bir hamlede bulunurken Selin’in de başını belaya sokmuş olur. Artık kızların işi daha zordur.Eren’e karşı öfke dolan Bahadır, ondan hesap sormak için karakola giderken, Tatlı Küçük Yalancılar 7.Bölüm izle Eren’i kurtarmak isteyen Aslı’nın aklına bir fikir gelir. Kızlar Selin’in de yardımıyla bu fikri hayata geçirir. Ilgaz’a özel numaradan bir mesaj gelir. Eğer şantaj videolarını istiyorsa bir miktar parayla denilen yere gitmesi gerekmektedir.


 http://www.fulldiziizleyelim1.org/kategori/tatli-kucuk-yalancilar-izle.html --


Güven’le birlikte söylenen yere giden Ilgaz’ı büyük bir sürpriz beklemektedir.Beklenmedik bir şekilde Asuman’ın gayri resmi kredisinden haberdar olan Hande, Asuman’la yüzleşir. Müge ise Tatlı Küçük Yalancılar izle Hande için sürpriz bir doğum günü partisi düzenleme derdindedir. Ancak bu parti, Seçkin ve Barış’ı karşı karşıya getirip Hande’nin bir seçim yapmasına sebep olacaktır.



Kaynak :  http://www.fulldiziizleyelim1.org/tatli-kucuk-yalancilar-7bolum-tek-parca-17-agustos-2015.html

Kırgın Çiçekler 8.Bölüm Tek Parça HD izle

Dram yüklü dizi ekranlara gelmeye hazırlanıyor. Merakla Genç kadrosu ve güçlü senaryosuyla adından söz ettiren Kırgın Çiçekler 8. bölümüyle izleyicilerini ekrana bağlamaya Kırgın Çiçekler 8.Bölüm hazırlanıyor. Kırgın Çiçekler son bölümünde evlilik için ilk ciddi adımı atan Toprak ve Feridei yeni bölümde romantik dakikalar yaşıyor. Dizide yaşanan her şeye rağmen çiftin ilişkisi sağlam bir şekilde ilerliyor.



Ancak, Kırgın Çiçekler'in yeni gelişmelerinin sinyalini veren fragmana bakılırsa; güzel anlar kadar tatsız olaylar da yaşanacak. Başrollerini İpek Karapınar, Özgür Çevik, Biran Damla Yılmaz ve Hazar Motan Kırgın Çiçekler 8.Bölüm izle gibi genç isimlerin paylaştığı Kırgın Çiçekler 8. bölümü bu akşam saat 20.00'da Atv ekranlarında izleyicileriyle buluşacak.Kırgın Çiçekler yeni bölümünde tüm tatsızlıklara rağmen Toprak ve Feride çifti aşklarını dolu dizgin yaşıyor.



 http://www.fulldiziizleyelim1.org/kategori/kirgin-cicekler-son-bolum.html ---



Ancak, her hafta ayrı bir dramın yaşandığı dizinin bu bölümünde gençleri başka sürprizler bekliyor. Mesude'nin Kırgın Çiçekler izle Kemal cinayetini üstlenmesiyle kızlar serbest kalır. Kader, Kemal'i ortadan kaldıranın annesi olduğunu düşünür. Eylül, Mesude'nin serbest kalması için çareler düşünürken hepsini bir sürpriz beklemektedir. Kırgın Çiçekler 8. bölümünde Toprak ise Feride ile barışmaya çalışırken bir yandan kendini ona acındıran Defne'nin tuzağına düşer.



Kaynak :  http://www.fulldiziizleyelim1.org/kirgin-cicekler-8bolum-tek-parca-17-agustos-2015.html

Sen Benimsin 9.Bölüm Tek Parça HD Full izle

Sen Benimsin 9. bölümünde diziye dahil olan yeni isim konağı karıştıracak. Merakla beklenen Sen Benimsin 9.Bölüm set Soylu'nun kızı Şebne'in konağa gelişi, Nağme'yi çıldırtacak!Fox Tv ekranlarının heyecan dozu yüksek dizisi Sen Benimsin yeni bölüm fragmanıyla şaşırtıcı olayların yaşanacağının sinyalini verdi.



Gökhan Köser ve Rüvayda Öksüz'ün başrollerini paylaştığı Sen Benimsin 9. bölümünde konağa gelen davetsiz misafir Nağme'yi çıldırtmaya yetecek. Nağme ve Ejder aşkının yeni sınavlardan geçeceği dizide bu kez Sen Benimsin 9.Bölüm izle Bereket ve Şefika'nın yüzü gülecek. İşte, 16 Ağustos Pazar akşamı ekrana gelecek Sen Benimsin yeni bölümünde yaşanacaklar!Sen Benimsin 9. bölümünde Ejder'in tanıştığı kız Şebnem, Kudret Soylu'nun kızından başkası değildir.


 http://www.fulldiziizleyelim1.org/kategori/sen-benimsin-son-bolum-izle.html --



Ejder'le arası son derece gergin olan Nağme, Şebnem'in bir de Kudret Soylu'nun kızı olduğunu öğrenince iyice delirir. Ejder'in Şebnem'le görüşmesini istemez. Şebnem ise, iyi niyetiyle Ejder'le arasında bir şey olmadığını Sen Benimsin izle r ve çiftliğe gelir. Şebnem'in çiftliğe gelişi Şefika ve Bereket'i fazlasıyla sevindirir. Aslında Şebnem tam da o çiftliğe uygun bir gelindir. Nağme'nin sevmediği bu kız yavaş yavaş hayatlarına sızmaya başlamıştır. Şebnem'in ise Ejder'le ilgili başka planları vardır.



Kaynak :  http://www.fulldiziizleyelim1.org/sen-benimsin-9bolum-tek-parca-16-agustos-2015.html

Yazın Öyküsü 7.Bölüm Tek Parça Full HD izle

Selin, Mert ve Umut’un yakınlaşmasını önlemek için Tunç ile buluşur. Ancak bu görüşmenin gizli bir tanığı vardır. Tunç, Selin’in desteği ile Nevra’ya ait gizli dosyalara ulaşır ve edindiği bilgilerden sonra bazı Yazın Öyküsü 7.Bölüm gerçeklerin peşine düşer.Yetiştirme yurdunda büyüyen ve en büyük motivasyonu özgürleşip, kendi ayakları üzerinde durmak olan Yaz’ın bu hayali, yurtta da sorun çıktı.



Tam da işlerin sarpa sardığı bir anda gerçekleşir. Bir anda kendilerini köşeye sıkışmış bulan Yaz ve Ekim; Caner ve Ferhat’la yurt dışına, Almanya’ya kaçma planlarını harekete geçirmeye başlarlar. Bu sırada, Yazın Öyküsü 7.Bölüm izle yakın arkadaşı Ekim’in her Sabah izlediği, Yaz’ın da zerre kadar sevmediği Umut Erpek’in meşhur ‘Umudunu Kaybetme’ programında Yaz’ın bilmediği, göremediği bir olay cereyan eder. Umut Erpek’i canlı yayında arayan bir hemşire, Umut’a 18 yıl önce öldü.


 http://www.fulldiziizleyelim1.org/kategori/yazin-oykusu-son-bolum-hd.html ---



Annesi doğduğu kızının aslında hayatta olduğunu ve adı Yaz olan bu kızın, çocuk esirgemeye verildiğini söyler. Geçmişte doğum Yazın Öyküsü izle sırasında kaybettiği kızının peşine düşen Umut, henüz 18 yaşındayken Mert’le yaşadığı tek gecelik birliktelikten olan kızının, Mert’in babası Doğu tarafından ölü gösterildiğini öğrenir.



Kaynak :  http://www.fulldiziizleyelim1.org/yazin-oykusu-7bolum-tek-parca-16-agustos-2015.html

İlişki Durumu Karışık 6.Bölüm Full izle

Show Tv'nin sevilen dizisi İlişki Durumu Karışık geçtiğimiz hafta yeni bölümüm yayınlanmamıştı. Peki bu hafta yeni bölümde neler yaşanacak? İlişki Durumu Karışık yeni bölüm ve tüm detaylar haberimizde. İlişki Durumu Karışık 6.Bölüm altıncı bölümünde; Ece ve Efe, Ayşegül’le Can’ın yaptığı evlilik sözleşmesini bulmuştur. Dört bir yandan sıkışan Can ile Ayşegül gerçeklerin.



Can ve Ayşegül arasını bozmakta kararlı olan Mediha yeni bir planı devreye sokar; ancak işler sandığı gibi gitmeyecektir. Can alyansını Elif’ten alır. Alyansın Elif de olduğunu öğrenen Ayşegül büyük bir kıskançlık içine İlişki Durumu Karışık 6.Bölüm izle girer ve soluğu Elif’in karşısında alır. İki kadın Can için birbirine meydan okur. Can’ın filmi için basın gösterimi yapılacaktır. Handan Can’ın özellikle Ayşegül’le katılmasını ister.


 http://www.fulldiziizleyelim1.org/kategori/iliski-durumu-karisik-izle.html ---



Can’ın tercihi Elif mi olacaktır yoksa Ayşegül mü?İlişki Durumu: Karışık”ın beşinci bölümünde; Can geçirdiği sinir krizi sonucu hastanede yatan Elif’le daha da yakından ilgilenmeye başlar ve bu durumdan sorumlu İlişki Durumu Karışık izle tuttuğu Murat’a karşı tavır alır. İki arkadaşın arası ilk defa açılır. Elif ise Murat’ı tamamen unutmak için yine Can’dan destek alacaktır.Ayşegül çok istemese de bir kez daha Mediha’yla karşı karşıya gelir ve İsmail’in yardımlarıyla durumu idare etmeye çalışır.



Kaynak :  http://www.fulldiziizleyelim1.org/iliski-durumu-karisik-6bolum-tek-parca-15-agustos-2015.html

Kiralık Aşk 9.Bölüm Tek Parça 14 Ağustos 2015

Kiralık Aşk bu akşam 9. bölümü ile ekrana kilitliyor. Yayınlandığı günden itibaren reytingleri altüst eden dizinin yeni Kiralık Aşk 9.Bölüm bölümünde yine heyecan dorukta. Kiralık Aşk'ın sevilen çifti Defne ve Ömer izleyiciyi şaşırtıyor. İşte Kiralık Aşk 9. bölüm ve detaylar..Lansman gecesinde Koray’la birlikte, ortalığı birbirine katacak müthiş bir fikri var!Sinan



Kiralık Aşk 9. bölümde şaşırtan teklif-izle Defne, Ömer’i affedecek mi?Ömer, Defne’yi çok kızdırdığı için pişman olur. Ona kendini Kiralık Aşk 9.Bölüm izle affettirmek ister.Ve daha önce nasıl hırçın davrandıysa artık tam tersi, zarif ve kibar davranan bir Ömer vardır artık Defne’nin karşısında! Ömer’in bu hiç tanımadığı ve bilmediği yüzü, Defne’nin şaşkın kalbini yumuşacık yapmaya yetmiştir.


 http://www.fulldiziizleyelim1.org/kategori/kiralik-ask-son-bolum-izle.html --


Neriman, Ömer ve Defne’yi bir araya getirme planlarına başka bir açıdan yaklaşmaya karar veriyor: Onu kapıdan çıkarıp Kiralık Aşk izle bacadan geri sokacak! Lansman gecesinde Koray’la birlikte, ortalığı birbirine katacak müthiş bir fikri var!Sinan, Neriman’ın bu aşk oyununa artık bir son vermesini istiyor. Neriman’la konuşmaya gittiğinde, hiç beklemediği bir kişi Sinan’ın Defne’ye olan duygularını fark ediyor: Necmi.



Kaynak :  http://www.fulldiziizleyelim1.org/kiralik-ask-9bolum-tek-parca-14-agustos-2015.html

İnadına Aşk 7.Bölüm Tek Parça 13 Ağustos 2015

İnadına Aşk dizisi yepyeni bir bölümle daha izleyicilerinin ekranlarına geliyor. Fox Tv ekranlarının sevilerek izlenen yazlık İnadına Aşk 7.Bölüm dizisi İnadına Aşk'ın bu akşam yayınlanan bölümünde neler oluyor? İşte İnadına Aşk yeni bölümden ve detaylar..İnadına Aşk dizisi yeni bölümüyle izleyenlerinin ekranlarına geliyorr. Fox Tv'nin yaz ekranlarına eğlence getiren dizisi neler oluyor?



İşte İnadına Aşk yeni bölümden ve detaylar..Yalın, Çınar ve Deniz, ortadan kaybolan kızların peşine düşerler. Şile'de Ezgi'yi bekleyen geçmişinden gelen tatsız sürpriz, kızların oradan aceleyle uzaklaşmasına İnadına Aşk 7.Bölüm izle sebep olur. Nereye gideceklerine karar vermeye çalışırlarken, Defne, Yalın tarafından kıskıvrak yakalanır. İstanbul'a dönmek istemeyen Defne'ye Yalın'ın önerdiği çözüm her şeyin daha da karışmasına yol açacaktır.Defne’nin yaptığı numara başına çok işler açar.


 http://www.fulldiziizleyelim1.org/kategori/inadina-ask-son-bolum-izle.html --



Kendi başına açtığı iş yetmemiş gibi, Yalın’ın da sakat kalmasına sebep olunca, kaçacak yeri kalmayan Defne cezasına razı gelir. Bu ceza Defne’yi hiç ummadığı bir sürprizle karşı karşıya getirecektir. Yeşim ve İnadına Aşk izle Çınar’ın ise aralarında ki aşkı çok büyük bir sınav beklemektedir. Toprak engeliyle karşılaşan iki aşık ciddi anlamda yol ayrımına gelirler. Diğer tarafta ise Ezgi’nin peşinde dolaşan Deniz, sonunda Ezgi’yi pes ettirip kahvaltı sözü alır.



Kaynak :  http://www.fulldiziizleyelim1.org/inadina-ask-7bolum-tek-parca-13-agustos-2015.html

Güneşin Kızları 9.Bölüm Tek Parça Full izle

Güneşin Kızları 9. bölümü ile bu akşam ekrana kilitliyor. Haluk'un gizlediği şeyler ortaya mı çıkıyor? Selin ve Ali arasındaki yakınlaşma Güneşin Kızları 9.Bölüm izleyenlere keyifli dakikalar yaşatıyor. ve detaylar haberimizde.Savaş, hastaneden çıkarılır. Savaş’ın kendisine zarar vermesinden korkan Rana ve Ahmet, gençlerin hep birlikte vakit geçirmesini önerir ve yazlık eve doğru neşeyle yola çıkarlar.



Ancak Didem ve Tuğçe’nin beklenmedik ziyaretiyle, hiçbir şey istedikleri gibi gitmez. Selin, Ali’den uzak durmak istese de, Savaş’a göz kulak olmaları gerektiği için durumu kabullenir.Haluk’la ilgili endişeleri artan Güneşin Kızları 9.Bölüm izle Güneş’in, hayatına nasıl yön vereceği konusunda kafası karışıktır. Bir karar vermek için ilişkilerinin başladığı yere, İzmir’e gider ve orada beklemediği bir sürprizle karşılaşır.


 http://www.fulldiziizleyelim1.org/kategori/gunesin-kizlari-son-bolum-hd.html --



Güneşin Kızları 8. Bölüm de: Haluk’un Ali’ye attığı tokat, Mertoğlu yalısındaki tüm dengelerin değişmesine sebep oluyor!Savaş’ın klinikten kaçırılması Mertoğlu yalısında kıyameti koparır. Haluk, Ali’ye herkesin Güneşin Kızları izle gözü önünde bir tokat atar. Ali bu olayın ardından kendini dağıtır. Olanlar yüzünden kendini suçlayan Selin, Ali’ye kendini affettirebilmek için çabalar fakat Ali’yle konuşmak sandığı kadar kolay olmayacaktır.



Kaynak :  http://www.fulldiziizleyelim1.org/gunesin-kizlari-9bolum-tek-parca-13-agustos-2015.html

Güneşin Kızları 10.Bölüm Fragmanı Anında izle

Image Güneşin Kızları heyecanına diyecek yorumunu asla eleştirileri kuramadığımız sektörün gelişmesinde katkı payısıyla Güneşin Kızları 10.bölüm fragmanı gelişmesinin göstererek yayınlanmaya amaç gütmektedir. Ekibinin emeklerini ortaya koyarak çalışmaktan bıkmadıkları anıdan itibarendir. Güneşin kızları yeni haftası 20 ağustos olayıları kuşkuludur.

Güneşin Kızları 10.bölüm fragmanı yayınlandığı anında izleyebileceğiniz hd kalitesinin sonsuz keyifini sunarak, gelişmelerden ötesine bırakarak geleceğe karşı uyarmamızın nedeniden birtaneside Haluk'un, ruhsal dengesizliğin kaynağıdır. Sonunda çözüme kavuşturularak sebebinin neler olduğunu tahmin etmekte sıkıntı çekmemektedir. Güneşin kızları 10.bölüm fragmanı sevenlerin kesinlikle bakışmaları.
 http://www.gunesinkizlari.biz/2015/08/gunesin-kizlari-10bolum-fragmani.html
<< 46 / 46