XHTML válido
CSS válido

Historia

İnadına Aşk 21.Bölüm Tek Parça 19 Kasım 2015

Ekranların romantik komedi dizisi ile ekranlarda. Her hafta yeni bir maceranın yaşandığı İnadına Aşk yeni bölümünde, Yalın’ı kaybetme korkusuyla köşeye sıkışan Defne, anneyi geri göndermek için İnadına Aşk 21.Bölüm Adem’den yardım ister. İşte İnadına Aşk 21. yeni bölüm ve detayları...Fox ekranlarının eğlenceli perşembe dizisi İnadına Aşk yepyeni bir bölüm ile ekrana kaldığı yerden devam ediyor.İzleyicilerin ekrana kilitleyen bomba gelişmelerin yaşandığı dizi, bu hafta Yeşim ve Çınar'ın düğün hazırlığına odaklandı. Eğlenceli senaryosu, dinamik kadrosu ve sürprizlerle dolu gelişmeleriyle dizi İnadına Aşk 21.Bölüm izle severlerin ilgi odağı halineYalın Defne'ye annesinin peşine düşüp düşmediğini sorar. Eğer düştüyse Yalın’ı kaybetmesi an meselesidir. Defne, Yalın’ın gözlerinin içine baka baka yalan söyler.


 http://www.fulldiziizleyelimm.com/kategori/inadina-ask-son-bolum-izle.html --


Yalın’ı kaybetme korkusuyla köşeye sıkışan Defne, anneyi geri göndermek için Adem’den yardım ister. Ancak hesaba katmadığı bir şey vardır. Yeşim, kim olduğunu bilmediği annesiyle çoktan tanışıp, İnadına Aşk izle kaynaşmıştır. Çınar, bir gelinle tartışır ve damadı denize atar. Barutçular ve Araslar soluğu karakolda alırlar. Çınar’ın parmaklıklar ardına kapatıldığını öğrenen Yeşim, gelinin şikayetini geri aldırmaya kararlıdır ama gelinin gelinliğini görünce içindeki straplez canavarı uyanır.Kaynak :  http://www.fulldiziizleyelimm.com/inadina-ask-21bolum-tek-parca-19-kasim-2015-persembe.html

Atentados en París

Atentados en París:
¡El capitalismo es responsable, guerra al capitalismo!

Instantes después de haber ocurrido los sangrientos atentados, el leit-motiv de los personeros del gobierno, así como el de otros políticos de los diversos partidos franceses, ha sido “ESTAMOS EN GUERRA”.

Kurtlar Vadisi Pusu 271.Bölüm Tek Parça izle

Kanal D’nin fenomen dizisi Kurtlar Vadisi Pusu’ nun yeni bölümünde heyecan ve aksiyon kaldığı yerden hız kesmeden Kurtlar Vadisi Pusu 271.Bölüm devam ediyor. Bu Perşembe 271. Bölümüyle izleyici karşısına çıkacak dizide, Polat Alemdar düşmanlarına karşı yine amansız bir mücadeleye giriyor.

Pana Film’in yapımcılığını üstlendiği ve başrollerinde Necati Şaşmaz, Cahit Kayaoğlu, Defne Samyeli, Erhan Ufak ve Ertan Saban’ın yer aldığı Kurtlar Vadisi Pusu bu hafta da yine çok konuşulacak. Polat Alemdar’ı Kurtlar Vadisi Pusu 271.Bölüm izle geçtiğimiz haftaki bölümde, gizlendiği kamyonun kasasında bir bilinmeze doğru yol alırken bırakmıştık. Cahit ve Yasin’in uzaktan takip ettiği Polat Alemdar, teslimat noktasında hiç tahmin etmediği bir sürprizle karşı karşıya kalıyor. Peki Polat, kendisine kurulan tuzaktan kurtulmayı başarabilecek mi?


 http://www.fulldiziizleyelimm.com/kategori/kurtlar-vadisi-pusu-izle.html --


Ortadoğu’daki kaosu çıkarları için kullanmayı düşünen Gölge ise boş durmuyor. Planları doğrultusunda hamleler yapmaya Kurtlar Vadisi Pusu izle devam eden Gölge, Zeynep ve Ariel’ le birlikte Suriye’ye gizli bir seyahat gerçekleştirerek yeni iş ortakları arıyor…Uzun süredir hapiste olan Pusat, nihayet özgürlüğüne kavuşuyor ve ekip arkadaşlarının yanındaki yerini alıyor.Kaynak :  http://www.fulldiziizleyelimm.com/kurtlar-vadisi-pusu-271bolum-tek-parca-12-kasim-2015-persembe.html

En İyi Haber Okuma Sitesi ! 2015

Gerçek ismi Namık Uğurlu olan sanatçı Ankaralı Namık ilk dönemlerde ise Sazcı Namık, Ayarcı Namık lakapları ile anılmıştır. Ankaralı Namık aslen Çankırı Kurşunlu İlçesi Yeşilöz Köyü nüfusuna kayıtlıdır. 6 yaşına kadar Altındağ’da büyümüş ve 6’lı yaşlarda saz çalmaya başlamış ve o dönemlerde düğün ve gazinolarda sahne almıştır.
Ankaralı Namık özellikle Arabada 5 evde 15, şişeler, İstanbul Hovardası, Çiçeğim, Gelin mi Oldun, Gözlerin Aklımda Kaldı, Hadi Çıkta Gel, Kafam Bozuk, Layık Değilim, Yozgatlım, Yürü Yürü, oğlumun tabancası ve Ankaranın Bağları parçaları ile müzik severlerin büyük beğenisini kazanmayı başarmıştır.

Kaynak :  http://www.haberlisan.net/

Kiralık Aşk 13.Bölüm Tek Parça 11 Eylül 2015

Star Tv'de bu akşam ile ekrana gelecek. Herkesin merakla beklediği Kiralık Aşk yeni bölümde neler olacak? Şirket gezisi düzenleyen Kiralık Aşk 13.Bölüm Ömer, Defne ile romantik dakikalar yaşayacak. Kiralık Aşk yeni bölüm detayları haberimizde.Şirket gezisi tüm hızıyla devam ediyor. Kalabalığın içinde, her fırsatta birbirine bakan iki çift göz… Ömer’le Defne… Ah bir baş başa kalabilseler…


Birbirlerine söyleyecekleri o kadar çok şey var ki… Ancak başta Sinan olmak üzere diğer herkes durumu zorlaştıracak anlaşılan. Yaşadıkları onca şeyden sonra birbirlerine karşı açık olmaya karar veren ikili, bu geziyi bir Kiralık Aşk 13.Bölüm izle aksilik olmadan atlatabilecek mi acaba?Yasemin kıskançlık krizlerinde! İsmail ise oralı değil. Gezinin keyfini sonuna kadar çıkaran İsmail, Yasemin’in gerginliğinden nasibini alacak mı?


 http://www.fulldiziizleyelim1.org/kategori/kiralik-ask-son-bolum-izle.html --Sinan’la Defne’den şüphelenen Neriman ve Koray, ikisine de haddini bildirmek için evden fırlayacak. Ancak şirketin kaldığı otele Kiralık Aşk izle gitmek ikisi için o kadar da kolay olmayacak. Son Bölümde Neler Oldu?Defne ve Ömer artık aşklarını gizlemiyor!Kaçak bakışmalar… İmalı cümleler… Gizli buluşmalar… Defne ve Ömer için artık hayat bambaşka akıyor! Her şey ikisinin arasında… Kimse bilmiyor. Kimse görmüyor. Kimse fark etmiyor. .


Kaynak :  http://www.fulldiziizleyelim1.org/kiralik-ask-13bolum-tek-parca-11-eylul-2015.html

Kırgın Çiçekler 11.Bölüm Tek Parça Full izle

Sevilen Atv dizisi Kırgın Çiçekler 11. bölümüyle pazartesi akşamlarına damga vurmaya hazırlanıyor. Başarılı reyting oranlarıyla yeni Kırgın Çiçekler 11.Bölüm sezonu da garantileyen Kırgın Çiçekler yeni bölümünde olayların ardı ardası kesilmezken, kadroya dahil olan iki isim dengeleri alt üst edecek. Başrollerini; İpek Karapınar, Özgür Çevik, Biran Damla Yılmaz ve Hazar Motan gibi genç isimlerin paylaştı.Kırgın Çiçekler yeni bölümünde annesinin evinde hiç ummadığı bir sürprizle karşılaşan Kader, annesinin attığı tokat ile bir kez daha yıkılıyor. Geçtiğimiz bölümde Serkan-Eylül aşkını öğrenen Cemre, kızlardan bir Kırgın Çiçekler 11.Bölüm izle süre uzaklaşırken, karşısına çıkan yeni isimle ailesinin sırlarını keşfetmeye başlıyor. Eylül ve Serkan cephesinde ise sürpriz gelişmeler var. Eylül'ü üvey babasından korumak isteyen Serkan, Kemal ile yüzyüze geliyor.


 http://www.fulldiziizleyelim1.org/kategori/kirgin-cicekler-son-bolum.html --


Kader ve annesi arasında neler oluyor? Cemre'yi kaçıran isim kim? Okula gelen genç çocuk ve Cemre'nin ne gibi bir bağı var. Tüm bu soru işaretleri, Kırgın Çiçekler 11. bölümde yanıt buluyor.Atv ekranlarının Kırgın Çiçekler izle reyting rekortmeni dizisi Kırgın Çiçekler'de sürpriz gelişmeler yaşanıyor. Kırgın Çiçekler'in kadrosuna 11. bölümde iki sürpriz isim dahil oldu.Kaynak :  http://www.fulldiziizleyelim1.org/kirgin-cicekler-11bolum-tek-parca-7-eylul-2015.html

Güllerin Savaşı 49.Bölüm Tek Parça izle

Gülru ve Gülfem’in büyük trajedilerinin üzerinden 3 ay geçmiş, hayat her şeye rağmen devam etmiştir. Gülru, hayatının en Güllerin Savaşı 49.Bölüm karanlık gecesinden aydınlığa çıkmış ve hamiledir.Kötü günleri geride bırakmış, bebeğine kuracağı gelecek için heyecanla gün sayarken bir yandan da hayat kavgası içinde, ekmek parası derdindedir.‘Gülru Sipahi’ olduğu günleri geride bırakmıştır. Hayatının en zor üç ayını geçiren Gülfem için ise yeniden ayağa kalkma zamanı gelmiştir. Aylarını adeta inzivada geçirmiş olan Gülfem’i ayağa kaldıracak yeni bir Güllerin Savaşı 49.Bölüm izle hedefi vardır. Yaşadığı ve yaşattığı fırtınanın ardından arkasında bıraktığı enkazı merak eden Ömer, özel bir ameliyat için Türkiye’ye dönerken, hayat Gülru ve Gülfem’i yeniden karşı karşıya getirir.


 http://www.fulldiziizleyelim1.org/kategori/gullerin-savasi-son-bolum-izle.html --


Gülru, öğrendiği korkunç gerçekle altüst olurken; Gülfem geçmişle hesaplaşmasında kendisine karşı acımasızdır. Gülru duyduklarının ağırlığı altında ezilir. Cihan ise, Gülru’yu kaybetme korkusuyla tamamen Gülfem’e Güllerin Savaşı izle sığınır. Ömer’den boşanan Gülfem, kendini adeta kardeşine adar. Gülfem’in en karanlık sırrını tek başına taşımaya çalışan Gülru, yaşadığı tüm çalkantılara rağmen kendisini çocukluk hayalini gerçekleştirirken bulur.


Kaynak :  http://www.fulldiziizleyelim1.org/gullerin-savasi-49bolum-tek-parca-5-eylul-2015.html

İlişki Durumu Karışık 8.Bölüm Full HD izle

İlişki Durumu Karışık 8. bölüm bu akşam Show Tv ekranlarından izleyenleriyle buluşmaya hazırlanıyor. Cumartesi İlişki Durumu Karışık 8.Bölüm akşamlarının iddialı yapımı İlişki Durumu Karışık 8. bölümünde Ayşegül, hamilelik yalanıyla boğuşmak zorunda kalıyor.Yaz aylarına damga vuran dizi İlişki Durumu Karışık yeni bölüm izleyicilerle buluşacak.Aşk, kıskançlık, gurur, dostluk ve yanlış anlamaların el ele gittiği bir aşk oyunu hikayesi yine duygusallık ve heyecan İlişki Durumu Karışık 8.Bölüm izle eksik olmayacak. Bir önceki hafta yayınlanan bölümüyle merakta bırakan dizinin yeni bölümünde Ayşegül, Murat'ın söylediklerini, Can ile paylaşacak ve ortalık fena karışacak. Bu kez kıskançlık krizlerine giren isim Can Tekin olacak. http://www.fulldiziizleyelim1.org/kategori/iliski-durumu-karisik-izle.html ---


Başrollerini; Berk Oktay, Seren Şirince, Pamir Pekin ve Eda Ece'nin paylaştığı İlişki Durumu Karışık 8. bölümüyle bu akşam İlişki Durumu Karışık izle saat 20.00'da Show Tv'de ekrana gelecek.İlişki Durumu Karışık yeni bölümünde; Murat'ın hisleri ve itirafları hakkında şoke olan Ayşegül, durumdan Can Tekin'i de haberdar etmeye karar verir. Çünkü öğrendikleri aklını karıştırmaya yetmiştir! Ece ve Efe'den sonra Murat'ın da gerçekleri bildiğini öğrenen Can ile Ayşegül gerçeklerin ortaya çıkmasını engelleyebilecek midir?Kaynak :  http://www.fulldiziizleyelim1.org/iliski-durumu-karisik-8bolum-tek-parca-29-agustos-2015.html

Tatlı Küçük Yalancılar 6.Bölüm Tek Parça izle

Tatlı Küçük Yalancılar dizisi yeni bölümüyle izleyenlerine yine keyifli anlar yaşatmaya geliyor. Star Tv'nin sevilerek izlenen dizisi Tatlı Küçük Yalancılar'ın yayınlanan yeni bölümü de yine heyecan dolu. İşte Tatlı Küçük Yalancılar 6.Bölüm ve detaylar..A’nın tuzağına düşen Aslı çok zor durumdadır. Eren, A’dan gelen mesaj üzerine harekete geçer. Aslı’yı bulmak için kurallarını A.’nın koyduğu oyuna girmek zorunda kalır.Aslı’ya olanlardan habersiz durumdaki kızlar hayatlarına devam etmektedir. Geçici ev arkadaşlıkları neticesinde iyice yakınlaşan Tatlı Küçük Yalancılar 6.Bölüm izle Hande ve Barış hallerinden memnundur. Ancak Barış’a olan hislerini kendine dahi itiraf edemeyen Hande, hala arkadaşça davranmaya çalışmaktadır. Derken beklenmedik bir gelişme onları birbirlerine hiç olmadıkları kadar yakınlaştırır.Toprak’ın serbest bırakılmasıyla rahat bir nefes alan Selin, onu ziyarete gider. http://www.fulldiziizleyelim1.org/kategori/tatli-kucuk-yalancilar-izle.html --


A’nın kim olduğu ve ne yapmaya çalıştığıyla ilgili kritik yaparlarken, aralarındaki çekime karşı koyamazlar. Janset, bu büyülü anı bozmayı başarsa da, ikisi arasındaki giderek artan yakınlaşmayı Tatlı Küçük Yalancılar izle hiç memnun olmayacaktır.Kimliği ortaya çıkan Güven artık daha rahat davranmaktadır. Kızların güvenini kazanmak için kolları sıvasa da başka bir şeyin peşinde olduğu her halinden bellidir. Aradığını bulduğunda ise olaylar beklemediği bir yöne sapacaktır.Kaynak :  http://www.fulldiziizleyelim1.org/tatli-kucuk-yalancilar-6bolum-tek-parca-10-agustos-2015.html

Kırgın Çiçekler 7.Bölüm Tek Parça izle

Kırgın Çiçekler bu akşam 7. bölümü ile izleyici karşısına çıkıyor. Kızlar nezarete alınıyor. Peki gerçeği kim itiraf ediyor? Kırgın Çiçekler 7.Bölüm yeni bölüm ve merak edilenler Kader'i kurtarmak için harekete geçen kızlar bu sefer de Songül'ün Seda ve Ali'nin evinde mahsur kalmasıyla yeni bir telaşa düşerler.Songül hapse düşmeden onu kurtarmaları lazımdır. Defne'nin yarışmayı kaybetmesi ve Serkan'ın Eylül'e olan duygularıyla korkuya kapılan Nazan ise çocuklarını korumak için kızlardan acil olarak kurtulmaya Kırgın Çiçekler 7.Bölüm izle karar verir. Fakat bu uğurda oğlunu attığı tehlikenin farkında değildir. Feride, Topraktan gelen evlenme teklifinin şaşkınlığını yaşarken onu bir sürpriz beklemektedir...


 http://www.fulldiziizleyelim1.org/kategori/kirgin-cicekler-son-bolum.html --Kader annesinin ona ulaşması için her yolu denemeye karar verir. Kemal ise ortadan kaybolmuştur. Kızlar, Kemalden kurtulduk mu diye düşünürlerken yurda gelen polis ekipleriyle herkes şok yaşar...tüm kişilerde Kırgın Çiçekler izle 5.83 izlenme oranı ve 22.06 izlenme payı, AB Sosyal Statü’de yüzde 4.39 izlenme oranı ve 18.02 izlenme payına ulaşarak en çok izlenen 100 program arasında birinci oldu.Dün akşam ATV ekranlarında altıncı bölümü yayınlanan Kırgın Çiçekler dizisi, tüm kategorilerde en çok izlenen yapım olarak 100 program arasında zirveye yerleşti.Kaynak :  http://www.fulldiziizleyelim1.org/kirgin-cicekler-7bolum-tek-parca-10-agustos-2015.html

İnadına Aşk 6.Bölüm Tek Parça 6 Ağustos 2015

İnadına Aşk dizisi yepyeni bir bölümle izleyicilerinin karşısına çıkıyor. Fox Tv'nin beğenilerek takip edilen dizisi İnadına Aşk 6.Bölüm bu akşam yayınlanan yeni bölümünde neler oluyor? Defne’nin yaptığı numara başına çok işler açar. Kendi başına açtığı iş yetmemiş gibi, Yalın’ın da sakat kalmasına sebep olunca, kaçacak yeri kalmayan Defne cezasına razı gelir.


Bu ceza Defne’yi hiç ummadığı bir sürprizle karşı karşıya getirecektir. Yeşim ve Çınar’ın ise aralarında ki aşkı çok büyük bir sınav beklemektedir. Toprak engeliyle karşılaşan iki aşık ciddi anlamda yol ayrımına gelirler. İnadına Aşk 6.Bölüm izle Diğer tarafta ise Ezgi’nin peşinde dolaşan Deniz, sonunda Ezgi’yi pes ettirip kahvaltı sözü alır. Ancak Deniz’i gittiği yerde , Ezgi tarafından hazırlanan farklı bir sürpriz beklemektedir.


 http://www.fulldiziizleyelim1.org/kategori/inadina-ask-son-bolum-izle.html --Yapımcılığını Sinegraf’ın üstlendiği, başrollerini Açelya Topaloğlu ile Can Yaman’ın paylaştığı, Türkiye’nin en önemli yönetmenlerinden Osman Sınav’ın ilk romantik komedi dizisi İnadına Aşk, her yaştan gencin İnadına Aşk izle gözdesi olacak.İnadına Aşk; içinde aşk, sevgi, nefret ve Oyun dolu bir romantik komedi dizisi. Her şey Karadenizli bir ailenin kızı olan Defne’nin, Aras Teknoloji’nin yakışıklı .Kaynak :  http://www.fulldiziizleyelim1.org/inadina-ask-6bolum-tek-parca-6-agustos-2015.html
<< 40 / 40