XHTML válido
CSS válido

Internacional

BOLIVIA VUELVE A LEVANTARSE

Tapa de Prensa Obrera de Argentina nro 1054

Astucias del Vaticano 2015

Image Astucias del Vaticano 2015
La iglesia de Roma es muy astuta, toca la partitura de los tiempos

İnadına Aşk 5.Bölüm Tek Parça 30 Temmuz 2015

İnadına Aşk yeni 5.bölüm fragmanı yayınlandı mı? İnadına Aşk 5.bölümde hangi gelişmeler yaşanacak? İşte detaylar İnadına Aşk 5.Bölüm 29 Temmuz 2015, 12:33 İnadına Aşk yeni 5. bölüm fragmanı yayınlandı mı?Topaloğlu, Can Yaman, Nilay Duru, Eren Vurdem, Cevahir Turan'ın rol aldığı İnadına Aşk dizisinin 3. bölümünde Çınar ve Yeşim arasında da kıskançlık rüzgarları esti. Deniz ile Ezgi arasında ilginç bir an yaşandı. Ezgi, Deniz'e mani olmak için.Romantik komedi tadındaki İnadına Aşk son bölümü oldukça renkli sahneleriyle ekrana geldi. Peki İnadına Aşk 5.bölüm fragmanı yayınlandı mı? Bu sorunun yanıtı hayır, yayınlanır yayınlanmaz olacak. Ekranların İnadına Aşk 5.Bölüm izle fırtına gibi başlayan dizisi İnadına aşk dizisi yepyeni bir bölüm ile bu hafta kaldığı yerden devam ediyor. Yapımcılığını Sinegraf’ın üstlendiği, başrollerini Açelya Topaloğlu ile Can http://www.fulldiziizleyelim1.org/kategori/inadina-ask-son-bolum-izle.html ---Bir önceki bölümde Damla'ya inat işe giren Defne ile hissettiği duygulara anlam veremeyen Yalın, dizinin son bölümünde plazanın içinde çocuklar gibi koşturdu. İnadına Aşk son bölümünün en eğlenceli İnadına Aşk izle anları ise bu sahneler oldu. Başrollerinde Açelya Topaloğlu, Can Yaman, Nilay Duru, Eren Vurdem, Cevahir Turan'ın rol aldığı İnadına Aşk dizisinin 3. bölümünde Çınar ve Yeşim arasında da kıskançlık rüzgarları esti. Deniz ile Ezgi arasında ilginç bir an yaşandı.Kaynak :  http://www.fulldiziizleyelim1.org/inadina-ask-5bolum-tek-parca-30-temmuz-2015.html

Güneşin Kızları 7.Bölüm Tek Parça Full izle

Güneşin Kızları bu akşam 7. bölüm ile izleyici karşısına çıkıyor. Fenomen olma yolunda ilerleyen Güneşin Kızları yeni bölümü ile Güneşin Kızları 7.Bölüm herkesi ekrana kilitliyor. Ali, Nazlı ve Selin; Savaş'ı hastaneden kaçırıyor. Haluk'un tepkisi ne oluyor? İşte Güneşin Kızları yeni bölüm ve ayrıntıları..Güneşin Kızları 7. bölümde Savaş kaçırılıyor.Savaş’ın hastaneye yatırılmasından kendisini suçlayan Nazlı, Savaş’ı oradan çıkarmayı aklına koyar. Ancak Savaş’ı hastaneden kaçırmak umduğu kadar kolay olmaz. Nazlı’nın yardıma ihtiyacı vardır. Neyse ki aradığı Güneşin Kızları 7.Bölüm izle suç ortakları, hemen yanı başındadır. Haluk, Savaş’ın kaçtığını öğrenince deliye döner. Ne yapıp ne edip, onları bulacaktır. Haluk’un öfkesi, büyük bir ustalıkla saklamayı başardığı gerçek yüzünü görünür kılacak mıdır?


 http://www.fulldiziizleyelim1.org/kategori/gunesin-kizlari-izle.html --


Tuğçe, Ali’yi kaybedeceğini anlar ve Ali’yi kazanmak için yeni bir plan yapar. İnci, Güneş ve Ahmet’in arkadaşlığını iyiden Güneşin Kızları izle iyiye kıskanmaktadır. Bu düşüncelerini Sevilay ile paylaşır. Sevilay, Güneş’e saldırmak için uygun zamanı bekler.Haluk’un bilgisayarında babasını gören Nazlı, kimse kendisine inanmasa da olayın peşine düşmeye karar verir. Güneş, Nazlı’nın kendi kendisini kandırdığını düşünmektedir.

Kaynak :  http://www.fulldiziizleyelim1.org/gunesin-kizlari-7bolum-tek-parca-30-temmuz-2015.html

Kalbim Egede Kaldı 6.Bölüm 29 Temmuz 2015

Kalbim Ege'de Kaldı yine ekrana kilitleyecek. Çarşamba akşamlarının vazgeçilmez dizisi Kalbim Ege'de Kaldı bu akşam 6. bölüm ile izleyici karşısına çıkacak. Zeliş Yaman'la gidecek mi? Kalbim Ege'de Kaldı yeni Kalbim Egede Aldı 6.Bölüm fragmanı ve ayrıntıları sizler için derledik.Kalbim Ege'de Kaldı 6. bölümde Mustafa Zeliş'in peşinde Mustafa, Zeliş’in Yaman’la çekip gitmesine engel olabilecek mi?Zeliş ve Mustafa, köylüden kurtulalım derken öyle bir durum yaratırlar ki artık aşkları köylünün gözünde tescillenmiş olur. İlke ise ayıldığında içindekileri kusar ve bunları en olmayacak insan duyar. Diğer yandan Kalbim Egede Aldı 6.Bölüm izle Cabbar’ın eve dönme çabaları devam ederken başına daha büyük dertler açılacak, işin içine Kürük Ali ve Gıpgıp Osman da girince paçayı kurtarması epey zor olacaktır.


 http://www.fulldiziizleyelim1.org/kategori/kalbim-egede-kaldi-son-bolum.html --Hem İlke’den hem de köylülerden kurtulan Mustafa ve Zeliş birlikte iyi vakit geçirirler. Ancak Zeliş, İlke’nin yokluğunda Yaman’a daha da yakınlaşır. Mustafa ise neden yaptığını kendisi bile bilmeden Zeliş’in peşine Kalbim Egede Kaldı izle düşer ve onu kaybetmekten çok korkar. Zeliş, Yaman’ın İlke’ye olan duygularını öğrenmiş ve karaları bağlamıştır. Mustafa, Zeliş’le Yaman’ın arasını yapmak için yeniden kolları sıvar ve İlke’yi Yaman’dan uzaklaştırmak için plan yapar.Kaynak :  http://www.fulldiziizleyelim1.org/kalbim-egede-kaldi-6bolum-29-temmuz-2015.html

Çilek Kokusu 6.Bölüm Tek Parça 29 Temmuz 2015

Çilek Kokusu yepyeni bir bölüm ile ekrana gelmeye hazırlanıyor. Merakla beklenen Çilek Kokusu 6. Bölüm 1. fragmanın ardından Çilek Kokusu 6.Bölüm 2. yeni fragmanda izleyiciyle buluştu. Dizinin yeni bölümünde, Aslı’yı kötü bir sürpriz beklemektedir. Nefes kesen sahneleriyle gündemden hiç düşmeyen Çilek Kokusu yeni bölümü ile 29 Temmuz Çarşamba Çilek Kokusu 6. yeni bölüm 2. fragmanı.Başrollerini Demet Özdemir ve Yusuf Çim'in paylaştığı Çilek Kokusu yeni bölümünde Aslı, Burak ile aynı evde yaşadığını öğreniyor.Yapımını Gold Film ‘in, senaristliğini Aslı Zengin ve yönetmenliğini Filiz Gülmez Pakman’nın Çilek Kokusu 6.Bölüm izle yaptığı, kadrosunda Demet Özdemir,Yusuf Çim, Ekin Mert Daymaz, Mahir Günşiray, Mine Tugay, Murat Başoğlu ve Laçin Ceylan gibi başarılı oyuncuların olduğu, Çilek Kokusu yeni bölüm için heyecan dorukta.


 http://www.fulldiziizleyelim1.org/kategori/cilek-kokusu-son-bolum-izle.html ---


Yayınlandığı ilk günden bu yana ilgi odağı olan Çilek Kokusu 6. bölüm fragmanı izleyicilerini fazla bekletmeden yayınlandı. Hayallerinin ve aşkının peşinden koşan Aslı ve çapkın Burak'ın rastlantısal şekilde kesişen Çilek Kokusu izle yollarını anlatan Çilek Kokusu yeni bölümünde; daha önce Bodrum'da Aslı'ya kök söktüren Burak, bu kez kendi evinde oyununu oynayacak. Tam Burak'tan kurtulduğunu düşünmüşken, bir şok daha yaşayan Aslı adeta çıldıracak.Kaynak :  http://www.fulldiziizleyelim1.org/cilek-kokusu-6bolum-tek-parca-29-temmuz-2015.html

Beş Kardeş 12.Bölüm 28 Temmuz 2015

Beş Kardeş dizisi yepyeni bir bölümle daha izleyenlerinin ekranlarına gelmeye hazırlanıyor. Kanal D'nin sevilerek izlenen dizisi Beş Kardeş'in bu akşam yayınlanacak yeni bölümünde neler olacak? İşte Beş Kardeş 12.Bölüm detaylar..
Beş Kardeş'te kardeşler toz dumanBeş Kardeş dizisi yeni bölümüyle izleyicilerinin karşısında. Kanal D'nin gündem yaratan dizisi Beş Kardeş yeniden ekranlara konuk oluyor.İşte Beş Kardeş dizisi yeni bölümden detaylar..Başeğmez Kardeşler ortalığı fena karıştırıyor!Sait, Canan ile nikah kıydıktan hemen sonra Mukadder ve Hakkı, kardeşlerin evine yerleşir. Mukadder'in torun baskısından Beş Kardeş 12.Bölüm izle bunalan Sait, Canan ve Melike'yi de alıp balayına kaçar. Sevdikleri kadınlara kendilerini ispat etmek isteyen kardeşler, Sait'in yokluğunda ortalığı toz duman edecektir. Sait, döndüğünde kardeşlerinin sebep olduğu büyük yıkımı tamir edebilecek midir?“Beş Kardeş” güçlü kadrosu ve sürükleyici hikayesi ile her Salı saat 22.30'da Kanal D’de ….


 http://www.fulldiziizleyelim1.org/kategori/adi-mutluluk-son-bolum-izle.html --


Sakın Kaçırmayın!Dizinin yeni bölümünde; Nazım, "Halkın Öfkesi" adlı gazetesinde çalışmak üzere stajyer arayacak. Gazetecilik bölümünde okuyan Zeynep, Nazım'ın ilanına başvurduğu sırada Aziz ile tanışacak. Adı Mutluluk izle Aziz'in aşık olduğu Zeynep'in hayatı hiç ummadığı bir şekilde değişecek.İzleyenleri yine kahkahaya boğacak olan bölümde; Sait, Nazım, Turgut, Orhan ve Aziz sevdikleri kadınlara açılmak için kendilerine has yöntemlerle planlar yapacak.Beş Kardeş'in aşkla olan imtihanının ekrana geleceği bölüm 21 Temmuz Salı günü saat 22.30'da Kanal D'de ekrana gelecek.

Kaynak :  http://www.fulldiziizleyelim1.org/bes-kardes-12bolum-28-temmuz-2015.html

Adı Mutluluk 6.Bölüm Tek Parça 21 Temmuz 2015

İstanbul'a hayallerinin peşinden gitmek için yola çıkan iki gencin hayat serüvenini ele alan dizi Adı Mutluluk bu akşam yepyeni bir Adı Mutluluk 6.Bölüm bölüm ile ekrana geliyor. Merakla beklenen Adı Mutluluk 6. yeni bölümde neler yaşanıyor? Bir anda büyük bir kavganın içinde bulan Batu bakın neler yapıyor. İşte o şoke eden kavga sahnesi ve detayları...FOX ekranlarının merakla beklenen dizisi Adı Mutluluk dizisi heyecan dolu yeni bölümü ile bu akşam izleyiciyle buluşuyor.

Nefes kesen sahneleriyle büyük ilgiyle takip edilen Adı Mutluluk 6. yeni bölümde heyecan dorukta. Dizinin yeni bölümünde İzmir'e doğru yola çıkan Batu yine bir kavgaya karışıyor. Peki bu durumda Kumsal ne Adı Mutluluk 6.Bölüm izle yapıyor? İşte o ayrıntılar...Adı Mutluluk son bölümünde, Kumsal çıldırmak üzeredir. Batu ile Sera'nın öpüşmesine tanık olmuştur. Eren'in burs komitesine söylediği yalan ortaya çıkmıştır. Babası yurt odasının kapısına dayanmıştır. Gonca'nın yardımıyla bütün problemlerini sürpriz bir şekilde çözmeye çalışır. Dolunay, öz ailesinin izlerini sürer.


 http://www.fulldiziizleyelim1.org/kategori/adi-mutluluk-son-bolum-izle.html --Onlarla ilgili gerçekleri öğrenince şok olur. Sera, Batu'yu öpmesinin anlık bir şey olduğunu savunur. Bu düşünceden vazgeçmek için büyük bir parti düzenler. Batu, tesadüfen o partide garson olarak Adı Mutluluk izle yer alır. Dolunay ile Kumsal'ın büyük kavgası ortalığı darmadağın eder. Eren kendi kabuğuna çekilir. Kendine sürpriz bir arkadaş bulur. Batu'nun annesi İstanbul'a gelmeye karar verir. Batu, annesini karşılamak için hazırlıklara başlar. Beklenmedik bir aksilik her şeyi altüst eder. Rıfat ise kızı Kumsal'ı İzmir'e döndürmek için yepyeni bir yola başvurur.

Kaynak :  http://www.fulldiziizleyelim1.org/adi-mutluluk-6bolum-tek-parca-21-temmuz-2015.html

Adi Mutluluk 7.Bolum Fragmani 4 Agustos 2015

Adı Mutluluk 7.Bölüm Fragmanı 4 Ağustos Salı adı mutluluk 7.bölüm fragmanı izle Adı Mutluluk 7.Bölüm seyret Kumsal çıldırmak üzeredir. Batu ile Seranın öpüşmesine tanık olmuştur. Erenin burs komitesine söylediği yalan ortaya çıkmıştır.

Tatlı Küçük Yalancılar 4.Bölüm Full izle

Tatlı Küçük Yalancılar dizisi izleyicilerini ekranlara kilitlemeye devam ediyor. Star Tv'nin yaza özel dizisi bu akşam yayınlanacak Tatlı Küçük Yalancılar yeni bölümüyle izleyenlerinin karşısına çıkıyor. Star Tv'nin Tatlı Küçük Yalancılar 4.Bölüm sevilerek izlenen dizisi Tatlı Küçük Yalancılar'ın yeni bölümünde neler olacak? İşte Tatlı Küçük Yalancılar yeni bölümden detaylar..
Selin, hiç beklemediği bir anda karşısına çıkan Toprak’tan, Açelya’nın kaybolduğu geceye dair yeni detaylar öğrenir. Toprak’ın anlattıkları gerçek midir yoksa yalan mı? Selin bu soruya, yüreğinden geçen cevabı verir ve Tatlı Küçük Yalancılar 4.Bölüm izle Toprak’a inanmayı seçer. Ancak verdiği karar, kendisini de tehlikeye atmasına sebep olacaktır. Toprak’ın aleyhinde ortaya çıkan delil ve kayıplara karışmış olması, Eren’i de harekete geçirir.


 http://www.fulldiziizleyelim1.org/kategori/tatli-kucuk-yalancilar-izle.html --A.’nın ördüğü ağ giderek daha ciddi bir boyut kazanmaktadır. Eren, Toprak’ı bulmaya çalışırken, A’dan aldığı mesajla, öğrenmek Tatlı Küçük Yalancılar izle istemeyeceği bir sırrın ortağı haline gelir. Kendisini sevimsiz bir ikilemin içinde bulur. Şimdi sadece Aslı’yla ilişkisi değil, okuldaki görevi de tehlikededir. Birilerini korumak ve işlerin daha kötü bir hal almasını engellemek için, kendini zor duruma düşürmek ve yine Aslı’yı üzmek zorundadır.Kaynak :  http://www.fulldiziizleyelim1.org/tatli-kucuk-yalancilar-4bolum-tek-parca-27-temmuz-2015.html

Kırgın Çiçekler 5.Bölüm Tek Parça Full izle

Atv ekranının ilgiyle takip edilen dizisi Kırgın Çiçekler bu akşam 5. bölümü ile ekrana gelecek. Kader ailesini bulmak için Kırgın Çiçekler 5.Bölüm arkadaşlarından vazgeçmeyi göze alıyor. Kader'i nasıl bir son bekliyor? İşte Kırgın Çiçekler yeni bölüm detayları..Kırgın Çiçekler 5. bölümde yollar ayrılıyorKader, ailesini bulmak için arkadaşlarını satabilecek kadar gözünü karartır.


Kader'in kendilerini sattığını öğrenen Songül de aralarındaki bütün kardeşlik köprülerini atar. Ailesini bulmak için acıklı bir yolculuğa çıkan Kader'e hiç beklemediği biri; Cemre yoldaşlık eder... Ve bu arada denizden Kırgın Çiçekler 5.Bölüm izle çıkan bir ceset tüm dengeleri bozar. Mesude kocasının başına gelenlerden sorumlu gördüğü Eylül'ü kolundan tutup karakola sürüklemek için okula gelir... Ne kızlar ne de Serkan Mesude'nin öfkesinin önünde duramayacaktır.


 http://www.fulldiziizleyelim1.org/kategori/kirgin-cicekler-son-bolum.html ---Eylül'e yardım etmeye çalışan Feride ve Toprak ise, cevabını bilmedikleri sorular karşısında çaresizdir... Eylül hastanede Kırgın Çiçekler Son Bölüm doğum yapan annesinin başındadır. Feride onu yalnız bırakmaz. Feride'nin Kemal'i araması için üstelemesiyle kızcağızın sinirleri boşalır. Feride, Eylül'ün tepkisinden şüphelenir. Ne kadar sıkıştırsa da Eylül olanları anlatmaz. Ancak Feride işin peşini bırakmayacaktır.Diğer tarafta kızlar yazıyı kimin yazdığını bulmaya çalışmaktadır.Kaynak :  http://www.fulldiziizleyelim1.org/kirgin-cicekler-5bolum-tek-parca-27-temmuz-2015.html

Sen Benimsin 6.Bölüm Tek Parça 26 Temmuz 2015

Sen Benimsin dizisi yepyeni bir bölümle daha izleyenlerinin ekranlarına geliyor. Fox Tv'nin yaza özel dizisi Sen Benimsin'in Sen Benimsin 6.Bölüm yayınlanan yeni bölümünde neler oluyor? İşte Sen Benimsin yeni bölüm ve detaylar..Sen Benimsin 6. bölümde heyecan dorukta!Sen Benimsin dizisi yeni bölümüyle izleyenlerinin ekranlarına geliyor.Fox Tv'nin beğenilerek izlenen dizisi Sen Benimsin'in bu akşam yayınlanan bölümünde neler oluyor? İşte Sen Benimsin yeni bölüm ve detaylar..Sen Benimsin 5. bölümde neler olmuştu:Şimal iflas ettiklerini Sen Benimsin 6.Bölüm izle açıklamış, çiftliktekiler bu durumdan nasıl kurtulacaklarını kara kara düşünmeye başlamıştır. İstanbul’a gitme planlarını açıklamak üzere çiftliğe gelen Nağme ve Ejder de ne yapacaklarını bilmez haldedir.

 http://www.fulldiziizleyelim1.org/kategori/sen-benimsin-son-bolum-izle.html --


Ejder, ailesini böyle bir durumda bırakıp gidebilecek midir? Ya Nağme… Yenilmezler Çiftliği’nde bir gün daha kalmaya nasıl tahammül edecektir? Bir kez daha Ejder’in yanında olmayı seçer Nağme. Bursa’da kalır. Sen Benimsin izle Ancak bunun bir bedeli, Nağme’nin Ejder’den bir isteği vardır. Aşkı ile doğruları arasında seçim yapması gereken bu defa Ejder olacaktır.Şimal’se ne yapıp edip Bereket’in güvenini ve desteğini arkasına alan Ejder’den önce şirketi ve aileyi kurtarmalıdır.


Kaynak :  http://www.fulldiziizleyelim1.org/sen-benimsin-6bolum-tek-parca-26-temmuz-2015.html
<< 268 / 268