XHTML válido
CSS válido

Política

Kaderimin Yazıldığı Gün 32.Bölüm HD izle

Star ekranlarının farklı konusuyla adından söz ettiren dizisi Kaderimin Yazıldığı Gün yeni bölümüyle ekrana geliyor. Kaderimin Yazıldığı Gün 32.Bölüm ünde Elif'in ölümünün üzerinden yıllar geçer, Kahraman nikah masasına oturur.Kaderimin Yazıldığı Gün yeni bölümü için geri sayım başladı.


Yakışıklı oyuncu Özcan Deniz, güzel oyuncu Hatice Şendil ve Begüm Kütük Yaşaroğlu'nun başrolünde oynadığı Kaderimin Yazıldığı Gün 32.Bölüm izle her bölümü ile olay yaratan dizinin bu haftaki bölümünde Elif'in kayboluşunun üzerinden yıllar geçer. Antakya'nın köklü Yörükhan Ailesi ile sıradan tarım işçisi genç bir kızın kaderin çizdiği yönde kesişen yollarını anlatan Kaderimin Yazıldığı Gün 32. bölümü bu akşam saat 20.30'da Star Tv ekranlarına gelecek.


 http://www.fulldiziizleyelim1.org/kategori/kaderimin-yazildigi-gun-izle.html --


Kaderimin Yazıldığı Gün 32. bölümünde Elif'in kayboluşunun üzerinden yıllar geçmiş, Defne ve Kahraman aynı evde yaşamaya Kaderimin Yazıldığı Gün Son Bölüm başlamıştır. Maksut yıllarca Elif'i yanında tutarken, Elif yürüyemediğini söyleyip, kaçış planları yapar. Elif'in kendine oynadığını öğrenen Maksut, Elif'in canını daha da yakmak için Kahraman ve Defne'nin mutluymuş gibi görünen yuvasına Elif'i götürür.Kaynak :  http://www.fulldiziizleyelim1.org/kaderimin-yazildigi-gun-32bolum-tek-parca-2-haziran-2015.html

Aşk Yeniden 17.Bölüm Full HD izle

Aşk Yeniden dizisi 17. yeni bölümüyle izleyicilerinin karşısına çıkmaya hazırlanıyor. Fox Tv ekranlarının Aşk Yeniden 17.Bölüm beğenilerek izlenen dizisi Aşk Yeniden'in bu akşam yayınlanacak yeni bölümünde neler olacak? İşte Aşk Yeniden yeni bölümden fragman ve detaylar..Onların bu ani gidişi diğerlerinin de Fatih ve Zeynep hakkında telaşlanıp istanbul'a dönmelerine sebep olur.
Aşk Yeniden dizisi 17. bölümüyle izleyenlerin karşısına gelmeye hazırlanıyor. Fox Tv'nin sevilerek izlenen dizisi Aşk Yeniden'in yayınlanacak yeni bölümünde neler olacak? İşte Aşk Yeniden 17.Bölüm izle den fragman ve detaylar..Zeynep, annesinin ölmediği gerçeğini öğrenir öğrenmez Fatih ile birlikte Rize'yi terk edip İstanbul'a döner.


 http://www.fulldiziizleyelim1.org/kategori/ask-yeniden-son-bolum-izle.html ---Zeynep, annesi ile ilgili öğrendiği gerçekleri yok saymakta ve sanki böyle bir durum yaşanmamış gibi davranmaktır. Onun bu hali başta Fatih olmak üzere tüm gençleri endişelendirmeye başlamıştır. Aşk Yeniden Son Bölüm Fatih, Zeynep ve annesi hakkındaki gerçeği Fehmi ve Gülsüme anlatırken ister istemez Mukaddes'e de duyurmuş olur. Mukaddes elde ettiği bu önemli bilgiyi en iyi şekilde değerlendirmekten çekinmeyecektir.Kaynak :  http://www.fulldiziizleyelim1.org/ask-yeniden-17bolum-2-haziran-2015.html

Paramparça 27.Bölüm Full HD izle

Paramparça dizisi 27. yeni bölümüyle izleyicilerine heyecan dolu anlar yaşatmaya geliyor. Star Tv'nin sevilerek izlenen dizisi Paramparça'nın bu akşam yayınlanacak yeni bölümünde neler olacak? İşte Paramparça 27.Bölüm den fragman ve detaylar..Paramparça 27. bölümde Paramparça dizisi 27. bölümüyle ekranlara gelmeye hazırlanıyor. Star Tv'nin sevilerek izlenen dizisi Paramparça'nın bu akşam yayınlanacak yeni bölümünde neler olacak? İşte Paramparça 27. bölümden fragman ve detaylar..


Cansu’nun velayetinin mahkeme tarafından Özkan’a verilebileceği korkusu ile eve dönmeyi kabul eden ve böylece etrafa ‘mutlu Paramparça 27.Bölüm izle aile’ imajı çizebileceklerini düşünen Cihan için zor günler başlar. Çünkü Dilara, Cihan’ın dönüşünü kendi zaferi olarak görür. Yalıda bir davet vererek hem etrafını hem de Cihan’ı şoke edecek açıklamalar yapan Dilara’nın asıl hedefinde Gülseren vardır.


 http://www.fulldiziizleyelim1.org/kategori/paramparca-son-bolum-izle.html ---


Gülseren ise Cihan’ın yalıya dönmesini, aşklarının sonu olarak görmektedir. Cihan kapana kısılmış gibidir. Öte yandan ne Paramparça izle Cansu taşınmak dönmek ister ne de Hazal, Gülseren’in yanına. Ancak ikisi için de başka seçenek yoktur.
Kaynak :  http://www.fulldiziizleyelim1.org/paramparca-27bolum-tek-parca-1-haziran-2015.html

Karadayı 113.Bölüm Full HD izle

Karadayı 113. son bölüm fragmanı yayınlandı. Atv'nin sevilen dizisi Karadayı yeni bölüm de neler olacağı merak konusu. Turgut Mahir'in elinden kurtulabilecek mi? Feride öldürülecek mi? Tüm detaylar haberimizde... Karadayı 113.Bölüm fragmanı yayınlandı. Yeni bölümde neler olacak? Feride'nin Turgut'un elinde tutsak olduğunu öğrenen Mahir deliye dönmüştür.


Turgut'un istediği parmak izlerini ona verecek ve Feride'yi kurtaracaktır ama parmak izleri çoktan emniyet yetkililerinin Karadayı 113.Bölüm izle eline ulaşmıştır.Parmak izlerini Turgut'a verip onu adalete teslim etmekten vazgeçecek midir? Bütün bunlar olurken her şeyin başlatan kişinin Turgut olduğunu bilen Orhan bu gidişe dur demeye karar vermiştir. Turgut'u öldürüp intikamını alacaktır.


 http://www.fulldiziizleyelim1.org/kategori/karadayi-izle.html

---

Sınırda yakalanan Belgin nöbetçi mahkemeye çıkarılmak üzere adliyeye getirilir. Müdür Selim'i öldürdüğünü öğrenen Adnan Savcı Karadayı Son Bölüm panik olmuştur. Belgin şimdi de ondan kaçmasına yardım etmesini istemektedir. Aksi halde Adnan'ın bulaştığı bütün kirli işleri hakime anlatacağını söyler. Adnan sıkışmıştır. Belgin'i kaçırmak zorundadır. Adnan Belgin'i kaçırmayı başarabilecek midir?Necdet tutuklu yargılanmak üzere cezaevine gönderilir.Kaynak :  http://www.fulldiziizleyelim1.org/karadayi-113bolum-tek-parca-1-haziran-2015.html

Acil Aşk Aranıyor 12.Bölüm Full HD izle

Show TV'nin büyük bir ilgiyle izlenen hem romantik hem komik dizisi Acil Aşk Aranıyor bu akşam ekrana gelecek Acil Aşk Aranıyor 12.Bölüm üyle yine çok güldürecek.Show TV'nin sevilen dizisi, Pazar akşamlarının neşesi Acil Aşk Aranıyor, 31 Mayıs akşamı 12. bölümüyle ekrana gelecek ve yine hem çok güldürecek, hem de romantizm rüzgarları estirecek.

“Acil Aşk Aranıyor”, çok keyifli bir romantik komedi dizisi. Yolları bir hastanenin acil servisinde kesişen iki genç doktorun, birbirinin zıttı iki karakter olan Nisan ile Sinan’ın, eğlenceli ve çekişmeli aşk Acil Aşk Aranıyor 12.Bölüm izle hikayesini konu alıyor. Kaderin görünmez iplerle birbirine bağladığı Nisan ve Sinan, bazı tatsız tesadüflerle, önce komşu olduklarını, sonra da aynı hastanede birlikte çalışacaklarını öğrenmişlerdir. Zaman içinde bu ikili arasında karşı konuşmaz bir çekim meydana gelir ve olaylar gelişir.


 http://www.fulldiziizleyelim1.org/kategori/acil-ask-araniyor-son-bolum.html --Dizimizin 12. bölüm fragmanı yayınlandı ve yine çok eğlenceli bir bölüm izleyeceğimizin sinyalini verdi. Sinan ve Nisan ilişkisi nihayet Acil Aşk Aranıyor Son Bölüm farklı bir hal alıyor, olayların akışı değişiyor. İkili arasındaki duygusal yoğunluk artarak devam ediyor. Sinan ile Nisan'ın aşkı yine Abidin engeline yine takılacak. Abidin sorun çıkarmaya devam edecek.Kaynak :  http://www.fulldiziizleyelim1.org/acil-ask-araniyor-12bolum-tek-parca-31-mayis-2015.html

Güllerin Savaşı 46.Bölüm Full izle

Güllerin Savaşı yeni bölümde Ömer ile Gülru kaçmaya karar veriyorlar. İşte Güllerin Savaşı 46. bölüm özeti ve fragmanı... Güllerin Savaşı 46.Bölüm Gülru ve Ömer kaçmaya karar veriyorGüllerin Savaşı yeni bölüm fragmanı ve özetine bakılırsa Ömer ve Gülru her şeyi artlarında bırakıp kaçmaya karar verecekler.Ömer, Gülru’ya kendisyle kaçmasını söyleyecek ki Kanal D’nin yayımladığı özete bakılırsa Gülru kabul edecek. İşte dizinin Güllerin Savaşı 46.Bölüm izle bu haftaki bölümüdne detaylar…Gülru ve Ömer’i öpüşürken gören Cihan yıkılmıştır. Gülru’nun hamlesiyle köşeye sıkışan Gülfem, Halide’nin annesi olmadığını ispat etmek için geri dönüşü olmayan, büyük bir adım atar. Artık gerçekle yüzleşmek kaçınılmazdır.

 http://www.fulldiziizleyelim1.org/kategori/gullerin-savasi-son-bolum-izle.html ---Cihan ve Ömer’in beklenmedik bir anda karşı karşıya gelmeleri, Gülfem ve Gülru’yu da etkiler. Güllerin cephesinde işler çığırından Güllerin Savaşı izle çıkarken; Ömer ve Gülru, hayatlarıyla ilgili büyük bir karar alır ve hiç zaman kaybetmeden harekete geçerler.Kaynak :  http://www.fulldiziizleyelim1.org/gullerin-savasi-46bolum-tek-parca-30-mayis-2015.html

Kiraz Mevsimi 47.Bölüm Tek Parça izle

Kiraz Mevsimi 47. bölümde Öykü Ayaz ve diğerleri iki aşığı birbirlerine kavuşturmaya çalışacaklar. İşte Kiraz Mevsimi Kiraz Mevsimi 47.Bölüm yeni bölüm fragmanı ve özeti...Kiraz Mevsimi tayfası bu hafta köydeler. Öykü, Ayaz, Sibel, Burcu ve Emre’nin süt kardeşinin köydeki düğününe gitmeye karar verecekler.

Öykü ile Ayaz köyün sıkıcı olacağını düşünürken orada yeni bir macera yaşayacaklar. İşte Kiraz Mevsimi yeni bölümün özeti ve Kiraz Mevsimi 47.Bölüm izle fragmanı.Öykü defilenin başarısının mutluluğu içerisindeyken Mete hastanede zor zamanlar geçirmektedir. Arkadaşlarına da Burcu’ya da durumunun haber verilmesini istemez. Ciddi bir ameliyata giren Mete’nin yanında sadece babası ve Işık vardır.

 http://www.fulldiziizleyelim1.org/kategori/kiraz-mevsimi-son-bolum-izle.html --

Öykü, Ayaz, Sibel, Burcu ve Emre bir tatili hak ettiklerine karar verirler. Emre’nin köydeki sütkardeşinin düğünü tatillerini köyde geçirme kararı almalarına sebep olur. Ama bizimkileri orada da heyecanlı ve Kiraz Mevsimi Son Bölüm maceralı günler beklemektedir.Sütkardeşi gerçek aşkına kavuşturmak isteyen gençler bunu başarırlar. Ama onları bekleyen daha zorlu bir sınav vardır. Çünkü Sibel’in sancıları tutmuştur ve hastaneye yetişmeleri imkânsızdır.Kaynak :  http://www.fulldiziizleyelim1.org/kiraz-mevsimi-47bolum-tek-parca-30-mayis-2015.html

Güllerin Savaşı 46.Bölüm 30 Mayıs 2015

Kanal D ekranlarının beğenilen dizisi Güllerin Savaşı yeni bölümüyle yine izleyenleri ekran başına kitleyecek. Güllerin Savaşı 46.Bölüm de Ömer ve Gülru'yu öpüşürken gören Cihan yıkılıyor.Güllerin Savaşı 46. bölüm izleyiciler tarafından merakla bekleniyor. Her bölümü ile adından söz ettirmeyi başaran dizinin bu bölümünde


Halide yine ölümcül bir tuzak içine girerken, Ömer Gülru'nun aşkına inanmak için şok eden bir teklifte bulunacak. Damla Sönmez, Barış Kılıç ve Canan Ergüder'in paylaştığı Güllerin Savaşı 46. bölümüyle Güllerin Savaşı 46.Bölüm izle bu akşam saat 20.00'da Kanal D'de ekranlarına gelecek.Güllerin Savaşı yeni bölüm fragmanında, Ömer ve Gülru'yu öpüşürken gören Cihan resmen yıkılıyor.Gülru ise attığı adım sonrası Cihan'a verdiği sözün ağırlığını hissediyor ve yaptığından pişmanlık duyuyor.


 http://www.fulldiziizleyelim1.org/kategori/gullerin-savasi-son-bolum-izle.html --

Gülru boşanmadan ona yaklaşmamakta inat eden Ömer, eski kız arkadaşı olan Brooke'la zamanını geçiriyor. Gördüğü görüntüler karşısında adeta yıkılan Cihan, Ömer'i bir de başka bir kadınla görünce Güllerin Savaşı Son Bölüm iyice çıldırıyor. Kızına annelik yapamamış olmayı, takıntılı bir üzüntüyle duyan Halide, bu kez çok daha ileri gidiyor ve Gülru'yu yok etmek için eline bıçak alıyor. Güllerin Savaşı 46. bölüm fragmanının son sahnelerine ise hiçbir şeyden haberi olmayan Gülru'nun Ömer'e kalbini açtığı, Ömer'in ise kaçalım dediği anlar damga vuruyor.Kaynak :  http://www.fulldiziizleyelim1.org/gullerin-savasi-46bolum-30-mayis-2015.html

Kiraz Mevsimi 47.Bölüm Full HD izle

Fox Tv'de bu akşam ekrana gelecek olan Kiraz Mevsimi 47. yeni bölüm 2. fragmanı yayınlandı! İzleyiciyi ekrana Kiraz Mevsimi 47.Bölüm kilitleyecek yeni bölümü ile Kiraz Mevsimi yine nefes kesecek! Olayların ardı arkası kesilmeyen Kiraz Mevsimi'nde bu hafta Öykü defilenin başarısının mutluluğu içerisindeyken Mete hastanede zor zamanlar geçirmektedir.Heyecanın dorukta olduğu yeni bölümü ile bu akşam ekrana gelecek olan Kiraz Mevsimi yaşanan olaylarla yine gündeme bomba gibi düşecek. Kiraz Mevsimi'nde Öykü ile Ayaz karşılılklı zeybek oynuyor. Merakla beklenen Kiraz Mevsimi 47.Bölüm izle 1. ve 2. fragmanı yayınlandı. İşte o ayrıntlar...Öykü defilenin başarısının mutluluğu içerisindeyken Mete hastanede zor zamanlar geçirmektedir.


 http://www.fulldiziizleyelim1.org/kategori/kiraz-mevsimi-son-bolum-izle.html --

Arkadaşlarına da Burcu’ya da durumunun haber verilmesini istemez. Ciddi bir ameliyata giren Mete’nin yanında sadece babası ve Işık vardır. Öykü, Kiraz Mevsimi izle Ayaz, Sibel, Burcu ve Emre bir tatili hak ettiklerine karar verirler. Emre’nin köydeki sütkardeşinin düğünü tatillerini köyde geçirme kararı almalarına sebep olur. Ama bizimkileri orada da heyecanlı ve maceralı günler beklemektedir.


Kaynak :  http://www.fulldiziizleyelim1.org/kiraz-mevsimi-47bolum-30-mayis-2015.html

Kara Ekmek 19.Bölüm Full HD 29 Mayıs 2015

Kara Ekmek 19. son bölüm fragmanı yayınlandı. Atv'nin sevilen dizisi Kara Ekmek'te bu hafta neler olacak? Asiye, Kara Ekmek 19.Bölüm izle Ömer’in de yardımıyla Semra’ya bir adım daha yaklaşır. Ancak bu durum Çetin’le arasına soğukluk sokacaktır. Tek derdi gerçeği ortaya çıkarmak olan Asiye, yepyeni bir planla saldırıya geçer.
Asiye, Ömer'in de yardımıyla Semra'ya bir adım daha yaklaşır. Ancak bu durum Çetin'le arasına soğukluk sokacaktır. Tek derdi Kara Ekmek 19.Bölüm gerçeği ortaya çıkarmak olan Asiye, yepyeni bir planla saldırıya geçer.Salim ve Pervin arasındaki gerginlik, aile içinde başka yakınlaşmalar doğurur. Etraflarında dolaşan tehlike yüzünden tüm aile, daha da yakınlaşacaktır.


 http://www.fulldiziizleyelim1.org/kategori/kara-ekmek-son-bolum.html --


Semra'nın etrafı iyice sarılmıştır. Taylan Kara Ekmek izle bile büyük şüphelerle boğuşmaktadır. Ama Semra kararlıdır. Asiye'nin restine, çok daha sert bir yanıt vermekten geri durmayacaktır. Kan dökmeyi göze almıştır.Kaynak :  http://www.fulldiziizleyelim1.org/kara-ekmek-19bolum-29-mayis-2015-tek-parca.html

Medcezir 75.Bölüm HD 29 Mayıs 2015 Tek Parça

Medcezir yeni bölümünde Mira ve Yaman çifti sonunda evleniyor. Medcezir 75.Bölüm izle ünde Yaman'ın bekarlığa veda partisi, Mira'nın kına gecesi ve ardından beklenen düğün görüntüleri ekrana gelecek.Star Tv'nin iddialı dizisi Medcezir 75. bölümü izleyenlerine yine heyecanı dorukta yaşatmaya geliyor.


Medcezir yeni bölüm 2. fragmanında kızlar kına gecesine hazırlanırken Mete ise boş kalmayıp Yaman için bekarlığa veda partisi hazırlıyor. Medcezir 75.Bölüm Başrollerini Serenay Sarıkaya, Çağatay Ulusoy, Hazar Ergüçlü, Taner Ölmez, Barış Falay gibi isimlerin paylaştığı dizinin bu bölümünde Orkun ise pusuda bekliyor. Sürpriz gelişmelerin yaşanacağı Medcezir yeni bölümü bu akşam Star Tv ekranlarında!


 http://www.fulldiziizleyelim1.org/kategori/medcezir-son-bolum.html --


Medcezir yeni bölümünde Yaman'ın doğum günü partisinin üzerine atölyenin alevleri düşer. Yaman bu yangını Orkun'un çıkardığını düşünür, olay büyüyünce Faruk duruma müdahale eder. Altınkoy'un Medcezir Son Bölüm izle kapıları suratına bir bir kapanırken Orkun giderek daha yalnız ve daha tehlikeli bir hale gelecektir. Yaman'ın doğum günü her şeye rağmen mutlu sürprizlerle sabahın ilk ışıklarına kadar sürer.


Kaynak :  http://www.fulldiziizleyelim1.org/medcezir-75bolum-29-mayis-2015-tek-parca.html

Kara Ekmek 19.Bölüm Full HD izle

Kara Ekmek dizisi 19. yeni bölümüyle izleyicilerinin ekranlarına gelmeye hazırlanıyor. Atv izleyicilerinin merakla takip ettiği dizi Kara Ekmek'in bu akşam yayınlanacak yeni bölümünde neler olacak? İşte Kara Ekmek 19.Bölüm den fragman ve detaylar..Kara Ekmek 19. bölümde yeni yakınlaşmalar-İzleKara Ekmek dizisi izleyenlerine yine heyecan dolu bir bölüm izletmeye geliyor. ATV'nin beğenilerek izlenen dizisi Kara Ekmek'in bu akşam yayınlanacak yeni bölümünde neler olacak? İşte Kara Ekmek 19.Bölüm izle den fragman ve detaylar.Asiye, Ömer'in de yardımıyla Semra'ya bir adım daha yaklaşır. Ancak bu durum Çetin'le arasına soğukluk sokacaktır.


 http://www.fulldiziizleyelim1.org/kategori/kara-ekmek-son-bolum.html --


Tek derdi gerçeği ortaya çıkarmak olan Asiye, yepyeni bir planla saldırıya geçer. Salim ve Pervin arasındaki gerginlik, aile içinde başka yakınlaşmalar doğurur. Etraflarında dolaşan tehlike yüzünden tüm aile, daha da Kara Ekmek Son Bölüm yakınlaşacaktır.Semra'nın etrafı iyice sarılmıştır. Taylan bile büyük şüphelerle boğuşmaktadır. Ama Semra kararlıdır. Asiye'nin restine, çok daha sert bir yanıt vermekten geri durmayacaktır. Kan dökmeyi göze almıştır.Kaynak :  http://www.fulldiziizleyelim1.org/kara-ekmek-19bolum-29-mayis-2015.html

Medcezir 75.Bölüm Full HD izle

Ekranların fenomen dizisi Medcezir bu akşam 75. bölüm ile ekrana gelecek. Düğün hazırlıklarının devam ettiği Medcezir'de bu akşam bekarlığa veda partisi düzenleniyor. Yaman ve Mira evlilik öncesi kutlamalarını yapıyor. Medcezir yeni bölüm fragmanı ve ayrıntılar haberimizde. Medcezir 75.Bölüm ü ile bu akşam Star Tv'de ekrana gelecek. Final tarihi yaklaşan Medcezir yeni bölümde neler olacak merak konusu. İşte yeni bölüm fragmanları ve özet..
Yaman’ın doğum günü partisinin üzerine atölyenin alevleri düşer. Yaman bu yangını Orkun’un çıkardığını düşünür, Medcezir 75.Bölüm izle olay büyüyünce Faruk duruma müdahale eder.Altınkoy’un kapıları suratına bir bir kapanırken Orkun giderek daha yalnız ve daha tehlikeli bir hale gelecektir.Yaman'ın doğum günü her şeye rağmen mutlu sürprizlerle sabahın ilk ışıklarına kadar sürer.


 http://www.fulldiziizleyelim1.org/kategori/medcezir-son-bolum.html --


Öte yandan Turunç Nadir’in kasasından çıkan şeyler bütün Altınkoy’u karıştıracak niteliktedir. Leyla eline geçen bu bombaları birer Medcezir izle birer patlatmak için doğru zamanı bekler.Düğün hazırlıkları Yaman ve Mira için bütün heyecanıyla başladığında Mert de Eylül’e kendini affettirebilmenin yollarını arar.Kaynak :  http://www.fulldiziizleyelim1.org/medcezir-75bolum-29-mayis-2015.html

Asla Vazgeçmem 16.Bölüm 28 Mayıs 2015

Show Tv ekranının yeni dizisi Asla Vazgeçmem yayınlandığı ilk günden itibaren vazgeçilmezler listesine adını yazdırdı. Bu hafta Asla Vazgeçmem 16.Bölüm ile ekrana gelen Asla Vazgeçmem'de Nur ve Yiğit için oynanan oyunların sonu nasıl bitiriyor? İşte yeni bölüm ve detaylar..

Nur'un Kozan'ların marka yüzü olması Yiğit'e şoka uğratır. Bunun hesabını sormak isteyen Yiğit İclal'e yakalanır. Peki Yiğit ve Nur'un gizli evliliklerini İclal öğreniyor mu? İşte Asla Vazgeçmem 16.Bölüm izle ve detayalar..Asla Vazgeçmem 16. bölüm ile 28 Mayıs Perşembe Show Tv ekranında..Fırat’ın devreye girmesiyle Nur, hayatını değiştirecek bir karar veriyor. Nur’un kararı sadece Yiğit’i değil, tüm Kozan’ları şoke ediyor.Doğmamış çocuğunun varlığını, onu kaybettiğinde öğrenen Yiğit, Nur’un hamileliğini ondan gizlemesini kaldıramaz. http://www.fulldiziizleyelim1.org/kategori/asla-vazgecmem-son-bolum.html

---

Nur ve Yiğit aynı acıyı çekerler ama, acılarını birbirleriyle paylaşamaz hale gelirler. İclal’in Aytül yüzünden atlattığı büyük tehlike ise, Fırat’ın Yiğit ve Nur evliliğini öğrenmesine sebep olur.Fırat’ın büyük Asla Vazgeçmem Son Bölüm sırra ortak olmasıyla çiftlikteki dengeler değişir. Yiğit ve Nur’un aralarındaki duygusal uçurum her an biraz daha açılırken, Fırat’ın devreye girmesiyle Nur hayatını değiştirecek bir karar verir. Nur’un kararı sadece Yiğit’i değil, tüm Kozan’ları şoke edecektir.Kaynak :  http://www.fulldiziizleyelim1.org/asla-vazgecmem-16bolum-28-mayis-2015-tek-parca.html

Kurtlar Vadisi Pusu 261.Bölüm Full HD izle


Ekranların fenomen dizisi Kurtlar Vadisi Pusu yepyeni bir bölümle ekrana geliyor. Merakla beklenen Kurtlar Vadisi Pusu 261.Bölüm de heyecan dorukta. Vadide durumlar karışıyor! Polat Alemdar ve ekibi bu defa çok kararlı... Heyecan dolu yeni bölümü ile Kurtlar Vadisi Pusu bu akşam kendi saatinde ve kendi kanalında yine nefes kesiyor...

Kurtlar Vadisi Pusu 261. bölümünde durumlar karışıyor! - İzle
Kanal D'nin merakla beklenen Kurtlar Vadisi Pusu 261.Bölüm izle dizisi Kurtlar Vadisi Pusu yeni bölümde heyecan dorukta. Kurtlar Vadisi Pusu bu akşam hafızalardan silinmeyecek yeni bölümüyle izleyicilerinin karşısına çıkıyor... Kurtlar Vadisi Pusu yeni bölüm hakkında tüm merak ettiğiniz konuları haberimizden takip edebilirsiniz...

 http://www.fulldiziizleyelim1.org/kategori/kurtlar-vadisi-pusu-izle.html


--

Cahit ile birlikte Tilki ve adamlarının peşine düşen Polat Alemdar, Safiye’nin intikamını alabilecek mi? Tilki ve kardeşi Stefan Kurtlar Vadisi Pusu izle arasında neler konuşulacak? Mete’nin uyarısıyla Yusuf’un kendisi için geldiğini öğrenen Smith nasıl bir önlem alacak Öte yandan Akif ve adamlarına karşılık vermek için zaman kaybetmeyecek. Şedid ordusunun saldırısında neler yaşanacak?Kaynak :  http://www.fulldiziizleyelim1.org/kurtlar-vadisi-pusu-261bolum-28-mayis-2015-tek-parca.html

Diriliş 23.Bölüm Tek Parça 27 Mayıs 2015 720p

Diriliş Ertuğrul dizisi izleyenlerine iddialı bir bölümle daha geliyor. TRT ekranlarının ilgiyle izlenen dizisi Diriliş Ertuğrul'un bu akşam Diriliş 23.Bölüm yayınlanan yeni bölümünde
Diriliş Ertuğrul dizisi izleyicilerine yine heyecan dozu yüksek bir bölümle çıkıyor. TRT'nin sevilerek izlenen dizisi Diriliş Ertuğrul'un bu akşam yayınlanan yeni bölümünde neler oluyor? İşte Diriliş Ertuğrul yeni bölüm ve detaylar..


Diriliş Vakti! Kurdoğlu, hainliklerinin ortaya çıkması ve yaptığı darbe yüzünden en ağır şekilde cezalandırılır. İçerideki hainler birer Diriliş 23.Bölüm izle birer imha edilmiştir. Ne var ki, Süleyman Şah ve oğullarının obanın içindeki düşmanlarını yok etmesi, onların bu bereketli topraklarda huzurlu yaşamasını temin etmeyeceği çok açıktır. Burada yaşadıkları sürece Tapınakçıların onlara huzur vermeyeceği ortadadır.

 http://www.fulldiziizleyelim1.org/kategori/dirilis-ertugrul-son-bolum-izle.html --Toyda iki seçenekleri olduğu ortaya çıkar; Ya bu cennet toprakları terk edeceklerdir ya da kalıp Tapınakçıların kalesini, başlarına yıkacaklardır. Diriliş Son Bölüm Süleyman ve oğullarıyla, birlik sağlanan obanın beylerinin kararı çok nettir... Alem i İslam’ın başına bunca fitne, fesat ve bela musallat eden bu iblis güruhunun halline karar verilir. Bu kez toyda itiraz eden, hainlik eden yoktur. Ölümüne bir gönül birlikteliği vardır.Kaynak :  http://www.fulldiziizleyelim1.org/dirilis-23bolum-tek-parca-27-mayis-2015.html

Poyraz Karayel 21.Bölüm Tek Parça izle

Poyraz Karayel yeni bölümü izleyenleriyle buluşmak için hazırlanıyor. Her bölümü merakla beklenen dizide Poyraz, Bahri'nin isteğiyle Sema'yı vurdu. Başrollerini; İlker Kaleli, Burçin Terzioğlu, Musa Uzunlar, Poyraz Karayel 21.Bölüm Engin Benli, Murat Daltaban, Mustafa Alabora, Müge Akyamaç, Ali İl, Celil Nalçakan, Kanbolat Görkem Arslan, Cem Cücenoğlu, Emel Çölgeçen, Ece Özdikici, Ataberk Mutlu, Gülçin Hatıhan, İsmail Düvenci, Enis Yıldız ve Emirhan Akbaba'nın paylaştıkları Poyraz Karayel 21. bölümüyle bu akşam Kanal D ekranlarında olacak.Babaya gelen bir istihbaratta Sema'nın gizlice para aldığını, babayı ispiyonladığı, Savcı'nın yakında hepsini içeri alacağı istihbaratına inanan baba, Sema'ya acımıyor. Poyraz Karayel yeni bölüm fragmanında Poyraz Karayel 21. Bölüm izle Bahri'den emir alan Poyraz'a Sema'yı vuruyor. Poyraz'ın Sema'yı vuruşu, Ayşegül başta olmak üzere çevresindeki tüm dostlarının nefretine neden oldu. http://www.fulldiziizleyelim1.org/kategori/poyraz-karayel-son-bolum.html

--

Kanal D ekranlarının iddialı yapımlarından biri olan Poyraz Karayel 10 Haziran Çarşamba akşamı yayınlanacak olan 23. bölümüyle sezona ara verecek. Poyraz Karayel izle yeni sezona Eylül ayında kaldığı yerden devam edecek. Sema'nın intikamıyla perişan olan Sefer, Sema'nın intikamını Zafer'in avukatından alıyor!


Kaynak :  http://www.fulldiziizleyelim1.org/poyraz-karayel-21bolum-tek-parca-27-mayis-2015.html

Diriliş 23.Bölüm Full HD Tek Parça izle

Diriliş Ertuğrul dizisi Çarşamba günü (27.05.2015) 23. bölümüyle TRT ekranlarında seyirciyle buluşacak.13. Yüzyıl… Dünya Diriliş 23.Bölüm yeni kudretini arıyordu. Ve Anadolu, emperyallerin kavgaya tutuştuğu bir diyardı. 1071’de Türklerin girdiği bu topraklara şimdi, Haçlılar ve Moğollar da ortak olmak istiyordu. Akdeniz, Karadeniz, Balkanlar, Kafkasya ve Mezopotamya yeni sahibini arıyordu.İşte bu yangın yerinde, bizim hikayemizin kahramanı Ertuğrul da, 400 çadırlık obasına bir yurt arıyordu. Yıllardır yersiz ve Diriliş 23.Bölüm izle yurtsuz kalan Kayılar, Ertuğrul’dan acılarına, çilelerine ve yolculuklarına son verecek bir yurt istiyordu. Ertuğrul, göğü çadır, yeri yatak eyleyerek zor bir mücadeleye talip oldu. Tapınak Şövalyeleri ve vahşi Moğollar onun en büyük düşmanlarıydı.


 http://www.fulldiziizleyelim1.org/kategori/dirilis-ertugrul-son-bolum-izle.html ---Ertuğrul, ümitlerin tükendiği bir çağda nice zorluğa göğüs gererek, azmi ve sabrı sayesinde düşmanlarını yendi ve Diriliş Son Bölüm izle Kayı boyuna bir yurt verdi. Bu yurtta üç kıtada altı asır hüküm sürecek olan dünyanın en ihtişamlı devleti Osmanlı İmparatorluğu kuruldu. Bu muhteşem devletin sırrı da kahramanımız Ertuğrul’un hikayesinde gizliydi. Ertuğrul’un, İbn-i Arabi’den aldığı bu sır, onu adım adım hayallerine taşıdı.


Kaynak :  http://www.fulldiziizleyelim1.org/dirilis-23bolum-27-mayis-2015.html

Poyraz Karayel 21.Bölüm Full HD izle

Poyraz Karayel dizisi 21. bölümüyle ekranlara gelmeye hazırlanıyor. İzleyiciler tarafından beğenilerek takip edilen Kanal D'nin iddialı dizisi Poyraz Karayel'in bu akşam yayınlanacak yeni bölümünde Poyraz Sema'yı vuruyor. İşte Poyraz Karayel 21.Bölüm den fragman ve detaylar.Poyraz Karayel dizisi 21. bölümüyle izleyenlerin ekranlarına konuk oluyor.Gözleri önünde Poyraz’ın Sema’yı vurduğunu gören Ayşegül’ün dünyası başına yıkılmıştır. Evde büyük bir yas havası ve pişmanlık vardır. Poyraz Karayel 21.Bölüm izle Ayşegül’e durumu anlatmaya çalışırken Sefer de Zafer’den Sema’nın intikamını almaya yemin eder ama Zafer’i bulamayınca namlusunun ucuna Avukat Nejdet gelir.


 http://www.fulldiziizleyelim1.org/kategori/poyraz-karayel-son-bolum.html -


Poyraz’ın Bahri’nin tutuklanması için tanıklık yapması gerektiğini öğrenen Zafer ise bunun için yeni bir karar verir. Bu sefer Poyraz Karayel izle hedefindeki isim Savcı Kemal’in oğlu ve Ayşegül’ün hastası olan genç Oğuz’dur. Olayı son anda haber alan Poyraz, Oğuz’u kurtarmayı başarabilecek midir? Poyraz, Sema'yı vuruyor! Sefer ise Sema'nın intikamını Zafer'in avukatından alıyor! Poyraz Karayel heyecan dolu yeni bölümüyle Çarşamba 20:00'de Kanal D'de!Kaynak :  http://www.fulldiziizleyelim1.org/poyraz-karayel-21bolum-27-mayis-2015.html

Yazın Öyküsü Full izle 27 Mayıs 2015

Yaz'ın Öyküsü fragmanı ve Özeti İzle!Yaz’ın hikayesinin konu alındığı Yaz'ın Öyküsü dizisinin yayınlanan ilk fragmanı internet ve Yazın Öyküsü izle sosyal medyada büyük merak uyandırdı.Dizinin Başrol Oyuncusu Kimler? Yetiştirme yurdunda büyüyen ve tek hayali özgürlüğüne kavuşmak olanYaz’ın hikayesinin konu alındığı dizinin yayınlanan ilk fragmanı internet ve sosyal medyada büyük merak uyandırdı. Sürükleyici hikayesi ve güçlü oyuncu kadrosu ile şimdiden dikkat çeken Yazın Öyküsü Son Bölüm Haziran ayında izleyici ile buluşmaya hazırlanıyor. İzleyicilerin yeni ekran gözdesi olmaya aday dizinin genel konusu şöyle: Yetiştirme yurdunda büyüyen ve en büyük isteği özgürleşip kendi ayakları üzerinde durmak olan Yaz’ın bu hayalleri, isteğinin çok dışında gerçekleşir. İşlerin karmakarışık olduğu bir dönemde Yaz, 18 senedir hiç görmediği annesi Umut ve babası Mert’le tanışır.Umut ve Mert de tıpkı Yaz gibi, senelerdir birbirlerinden habersiz yaşamışlardır. Başta anne ve babasını kabullenmekte zorlanan Yaz, zaman geçtikçe onlarla aile olabilmek için elinden gelen yapacaktır. Dizinin yapım Yazın Öyküsü Son Bölüm izle ve oyuncu kadrosu: Yapım​​​​ : D Yapım Yapımcı ​​: E. Ayşe Durmaz Uygulayıcı Yapımcı ​: Ayşıl Tay Yönetmen​​​ : Yağız Alp Akaydın Senaryo ​​: İlker Arslan ,Cem Görgeç, Cenk Boğatur


Kaynak:  http://www.fulldiziizleyelim1.org/kategori/yazin-oykusu-son-bolum-izle.html
<< 156 / 156