XHTML válido
CSS válido

Política

O Hayat Benim 70.Bölüm Canlı 29 Kasım 2015

FOX TV'nin ilgiyle takip edilen dizisi ile izleyici karşısına çıkıyor. Efsun, Arda'yla olan evliliğini açıklayarak herkesi şaşırtır. O Hayat Benim 70. bölüm ve merak edilen detaylar haberimizde.Pastel Film yapımcılığında O Hayat Benim 70.Bölüm ekrana gelen, başrollerini Ezgi Asaroğlu, Keremcem, Ceren Moray, Oya Başar, Ahu Sungur, İclal Aydın, Didem İnselel ve Sinan Albayrak’ın paylaştığı yapımın.


Efsun, kameralar karşısında Arda’yla evlendiğini, yani Atahan'ların gelini olduğunu açıklamış, herkesi şoke etmiştir. Bu beklenmedik durum karşısında Hülya’nın çıldırmasına ramak kalmış, Mehmet O Hayat Benim 70.Bölüm izle Emir sinirden deliye dönmüştür. Kimse Arda’nın böyle bir şeyi nasıl yaptığına akıl erdirememekte, herkes bu işin içinde büyük bir düzenbazlık olduğunu düşünmektedir. İlyas’sa Efsun’un yeniden tehlikeyle dolu böyle bir oyunun.


 http://www.fulldiziizleyelimm.com/kategori/o-hayat-benim-son-bolum-izle.html --Ama ne pahasına olursa olsun kızını kurtarmak için elinden gelen her şeyi yapacaktır. Bahar da hayatının bir kez daha Efsun tarafından çalınmasına seyirci kalmayacaktır! Ama Sultan ve Efsun’un Atahan'ları O Hayat Benim izle avuçlarının içine almak için şeytanca bir planı vardır. Kısmet Mahallesi ise gün geçtikçe daha da karışmaktadır. Arda’nın Efsun’la evlendiğini öğrenen Zeynep çıkmaz bir yola doğru hızla sürüklenmektedir.Kaynak :  http://www.fulldiziizleyelimm.com/o-hayat-benim-70bolum-hd-full-29-kasim-2015-pazar.html

Evli ve Öfkeli 8.Bölüm HD 720p 29 Kasım 2015

Evli ve Öfkeli dizisi yeni bölümünde yeni maceralarla geliyor. ATV'nin sevilerek izlenen dizisi Evli ve Öfkeli'nin bu akşam Evli ve Öfkeli 8.Bölüm yayınlanan bölümünde işler karışıyor. İşte ve detaylar..Evli ve Öfkeli dizisi izleyenlerine yine iddialı bir bölüm sunuyor. ATV ekranlarının sevilen dizisi Evli ve Öfkeli'nin bu akşam yayıEngin ve Sevda’nın hiç vakit kaybetmeden evlendi.Ancak Seray buna izin vermez.Dilek burada üzülürken Sevda ve Engin hiçbir şey olmamış gibi mutlu mesut yaşayamazlar.Bu evliliğin gerçekleşmemesi için plan yaparlar.Esra ve Cihan, Dilek’in Evli ve Öfkeli 8.Bölüm izle tutuşturduğu Zeynep bebekle alışverişe çıkarlar.Bu alışveriş hem Esra ve Cihan’ı birbirine yakınlaştırır hem de Esra’nın karnındaki bebekle bağını güçlendirir.Bu arada Murat, Selin’in onu Kenan’a götüreceğini düşündüğü için onu takip etmeye başlar.


 http://www.fulldiziizleyelimm.com/kategori/evli-ve-ofkeli-son-bolum.html --


Esra, Murat’ın ondan habersiz iş çevirdiğini anlar.Seray, Sevda ve Engin’in evliliğini engellemek için kurdukları planda başrol oynarken, Macit de kendini Seray’a affettirmek için çırpınmaya devam eder.Seray’ın Evli Ve Öfkeli izle Deniz’e duyduğu korku ağır basar ve Macit’ten Deniz’i araştırmasını ister.Mine ise Gaye’nin ona bıraktığı Zeynep bebekle kalakalmıştır.Kızların da gazıyla onu Metin’e teslim etmeye karar verir ama Metin bebeğe iyi bakamaz.Mine’nin bebeği bırakacak hiçbir yeri kalmamıştır.Kaynak :  http://www.fulldiziizleyelimm.com/evli-ve-ofkeli-8bolum-hd-720p-29-kasim-2015-pazar.html

Kiraz Mevsimi 59.Bölüm FİNAL 28 Kasım 2015

FOX ekranlarında bu akşam final bölümü ile seyirciyle buluşan Kiraz Mevsimi'nde heyecan dorukta. Genç ve dinamik kadrosu ile uzun süre zirveden düşmeyen Kiraz Mevsimi 59. final bölümüyle sevenlerine Kiraz Mevsimi 59.Bölüm veda ediyor. Peki Kiraz Mevsimi finalinde neler yaşanıyor? İşte o ayrıntılar...Ekranların merakla beklenen dizisi Kiraz Mevsimi, herkesin .


Uzun süredir gündemde olan Kiraz Mevsimi dizisinin final yapacağı iddiaları, dizinin kadrosundaki bir ismin açıklamasıyla netlik kazandı!Serkan Çayoğlu ve Özge Gürel'in başrolde yer aldığı sevilen romantik Kiraz Mevsimi 59.Bölüm izle komedi dizisi "Kiraz Mevsimi" dizisi kesin olarak ekrana veda ediyor.Yapımcılığını Süreç Film'in üstlendiği, başrollerini Özge Gürel, Serkan Çayoğlu, Dağhan Külegeç, Bülent Güzgünoğlu, Avni Yalçın ve Nilperi Şahinkaya'nın .


 http://www.fulldiziizleyelimm.com/kategori/kiraz-mevsimi-son-bolum-izle.html ---


Fakat dizinin oyuncularından Neslihan Yeldan İnstagram hesabından 59. bölümde final yapacağını açıkladı. Kiraz Mevsimi, final bölümüyle bu akşam fox tv ekranlarında...Özge Gürel'in canlandırdığı inatçı güzel Öykü ile Kiraz Mevsimi izle Serkan Çayoğlu'nun hayat verdiği romantik prens Ayaz'ın aşkını gençler sevmişti. Sudan sebeplerle kavga etmelerine, arkadaşlarının onları barıştırmak için yaptığı türlü türlü oyunlara bayılıyordu seyirci ve bu da reytinglere yansıyordu haliyle.


Kaynak :  http://www.fulldiziizleyelimm.com/kiraz-mevsimi-59bolum-final-28-kasim-2015-cumartesi.html

Karagül 97.Bölüm Tek Parça 27 Kasım 2015 Cuma

Karagül 97. bölümüyle izleyenlerinin ekranlarına konuk oluyor. Fox Tv'nin sevilerek izlenen dizisi Karagül'ün bu akşam yayınlanacak bölümü yine heyecan dolu. İşte Karagül 97.yeni bölümden detaylar.. Karagül 97.Bölüm dizisi izleyicilerine yine iddialı bir bölümle geliyor. Fox Tv'nin sevilen dizisi Karagül'ün bu hafta yayınlanacak bölümü yine heyecan dolu. İşte Karagül yeni bölümden detaylar..Maya ve Ada’nın başına gelenlerden sonra, artık olanlara.Ebru, Maya’ya gerçeği söyler... Artık Maya için işin rengi değişmiş, olayları farklı bir açıdan görmeye başlamıştır. Diğer yandan katil olma duygusunu kaldıramayan Ada, intiharın eşiğine kadar gelir. Her ne Karagül 97.Bölüm izle kadar sevmiyor ve istemiyor gibi görünse de aralarındaki kardeşlik bağının gücü, Baran ve Ada’yı yeniden bir araya getirir. Baran, Ada’yı uçurumun kıyısından alabilecek mi?


 http://www.fulldiziizleyelimm.com/kategori/karagul-son-bolum-izle.html --


Kendal, Kenan’ın hazırladığı tuzağa doğru son hız gitmektedir. Kaderin kavuşmalarına bir türlü izin vermediği Oğuz ve Narin, hayattan alabilecekleri kadarını almak için yeniden bir araya gelirler... Narin ihtiyacı olan tek teselliyi, Oğuz’un omuzunda bulurken, Sibel’in yaşadığını ve yerini Karagül izle öğrenen Özlem, Sibel ve Kasım’ı Kendal’a söyleyecek mi? Rüstem ve Kendal’ın zorla aklına soktuğu Melek’i takıntı haline getiren Merdan, Melek ve Sabri’nin aşkına gözleri ile şahit olur.Kaynak :  http://www.fulldiziizleyelimm.com/karagul-97bolum-tek-parca-27-kasim-2015-cuma.html

Kiralık Aşk 23.Bölüm Tek Parça 27 Kasım 2015

Kiralık Aşk 23. bölüm fragmanları ile büyük merak uyandırdı. Bu akşam yeni bölümü ile ekrana gelecek olan Kiralık Aşk'ta Defne ve Ömer'in aklı karışıyor. Defne'lerde yapılan düğün ise her şeyi sıfırlayacak mı? Kiralık Aşk 23.Bölüm fragmanları ve ayrıntılar haberimizde. Kiralık Aşk 23. bölümde sürpriz düğün Başrollerini Elçin Sangu, Barış Arduç, Salih Bademci, Sinem Öztürk.Levent Ülgen ve Nergis Kumbasar’ın paylaştığı “Kiralık Aşk” dün akşam ekrana gelen yeni bölümüyle bu hafta da tüm kategorilerde günün en çok izlenen yapımı oldu.Ömer’in aklı karmakarışık; Kiralık Aşk 23.Bölüm izle bir yanda aşk bir yanda yalanlar.Defneler’de düğün var. Fakat Defne’nin aklı Ömer’de. Aşkı için yaptığı seçim Ömer’le arasını bozdu. Defne çıkmazlarda. Acaba bu işi nasıl toparlayacak?


 http://www.fulldiziizleyelimm.com/kategori/kiralik-ask-son-bolum-izle.html --


Yasemin Sude’nin yaptıklarını anlatacak mı? Yayın Günü: 27 Kasım Cuma KİRALIK AŞK 23. BÖLÜM FRAGMANIKİRALIK AŞK SON BÖLÜMDE NELER OLDU?Deniz, Defne’ye nasıl bir teklif yapacak? Defne kabul Kiralık Aşk Son Bölüm edecek mi? Peki ya Ömer’in tepkisi ne olacak?Sude, Helen’i buldu, harekete geçiyor. Defne, evlenme teklifine nihayet cevap veriyor.Kaynak :  http://www.fulldiziizleyelimm.com/kiralik-ask-23bolum-tek-parca-27-kasim-2015-cuma.html

İnadına Aşk 22.Bölüm Tek Parça 26 Kasım 2015

Osman Sınav'ın yönetmenliğini yaptığı FOX'un romantik komedi dizisi İnadına Aşk yeni bölümü ile bu akşam ekrana geliyor. Nefes kesen sahneleriyle gündemden hiç düşmeyen İnadına Aşk 22.Bölüm izleyiciyle buluşuyor. Heyecanın dorukta olduğu İnadına Aşk yeni bölüm ve tüm ayrıntıları haberimizde...FOX ekranlarının merakla beklenen komedi dizisi İnadına Aşk 22. yeni bölümü izleyiciyle buluşuyor. Her hafta yeni bir maceranın yaşandı.


Başrollerini Açelya Topoğlu, Can Yaman, Nilay Duru ve Eren Vurdem'in paylaştığı İnadın Aşk yeni bölüm tüm detayları ve yeni gelişmeleri haberimizden takip edebilirsiniz... İnadına Aşk 22.Bölüm izle Yalın'ı otel odasının kapısında bulan Defne bir kez daha paçayı kurtardığını zanneder ama yanılır. Yalın bir kere şüphelenmiştir ve gerçekleri anlaması uzun sürmez. Hem annesinin geri dönmesiyle hem de Defne'nin ona yalan söylediği gerçeğiyle sarsılan Yalın, bu sefer herkesi en az kendisi kadar sarsmaya kararlıdır.


 http://www.fulldiziizleyelimm.com/kategori/inadina-ask-son-bolum-izle.html --Yeşim ise abisinin aksine annesini bulunca sevinçten çılgına dönmüştür ve kendini tüm anneli hayallerini gerçekleştirmeye adar. Bu hayallerden bir tanesi de annesiyle birlikte evlenince oturacağı evi seçmektir. İnadına Aşk izle Oysa ev konusunda Çınar'ın da Yeşim için bir sürprizi vardır. Gül krizini Çınar'ın karakolluk olmasıyla geçiştiren Leyla- Toprak çifti,Adem'in Habibe aşkı yüzünden bu sefer kapıya adaklık horoz bırakmasıyla şaşkına döner.Kaynak :  http://www.fulldiziizleyelimm.com/inadina-ask-22bolum-tek-parca-26-kasim-2015-persembe.html

Kurtlar Vadisi Pusu 273.Bölüm Tek Parça izle

Kanal D’nin reyting rekortmeni dizisi Kurtlar Vadisi Pusu bu akşam da çok konuşulan bir bölümle ekrana geliyor. Merakla beklenen Kurtlar Vadisi Pusu 273.Bölüm günler öncesinden izleyiciyle buluşuyor. Heyecanın dorukta olduğu Kurtlar Vadisi Pusu yeni bölümünde bomba kimin elinde patlıyor? İşte o ayrıntılar...Pana Film’in yapımcılığını üstlendiği ve başrollerinde Necati Şaşmaz, Cahit Kayaoğlu, Defne Samyeli, Erhan Ufak ve Ertan Saban’ın yer aldığı.


Kurtlar Vadisi Pusu yeni bölümü için heyecan dorukta. Bu akşam 273. bölümüyle izleyici karşısına çıkan Kurtlar Vadisi Pusu’da Polat Alemdar’ın düşmanlarına karşı amansız mücadelesi devam ediyor… Kurtlar Vadisi Pusu 273.Bölüm izle Geçtiğimiz haftanın finalinde Gölge’nin Polat Alemdar’a kurduğu canlı bomba tuzağına tanık olmuş; Zeynep’in, Polat’ı tuzaktan kurtarmak için yaptığı hamleyi heyecanla izlemiştik. Şimdi herkesin merak ettiği soru şu…


 http://www.fulldiziizleyelimm.com/kategori/kurtlar-vadisi-pusu-izle.html --Polat Alemdar, basın toplantısına canlı bomba sokup içeride bulunan herkesi havaya uçurmaya karar veren Gölge’nin kirli planını boşa çıkarmak için nasıl bir yöntem kullanacak?Gölge ise Polat Alemdar’a Kurtlar Vadisi Pusu izle yardım eden Zeynep’e olan öfkesini onu ölümle tehdit ederek gösteriyor… Böylece aynı amaç için mücadele eden ikilinin arası Polat nedeniyle açılıyor…


Kaynak :  http://www.fulldiziizleyelimm.com/kurtlar-vadisi-pusu-273bolum-tek-parca-26-kasim-2015-persembe.html

Diriliş 35.Bölüm Tek Parça 25 Kasım 2015 izle

TRT 1 ekranının efsane dizisi Diriliş Ertuğrul bu akşam 35. bölüm ile izleyici karşısına çıkıyor. Ertuğrul sürgünde... Obada işler daha da karışıyor. Diriliş Ertuğrul yeni bölüm ve detayları haberimizde. Diriliş 35.Bölüm proje tasarımını Mehmet Bozdağ'ın üstlendiği, senaryosunu Mehmet Bozdağ, Atilla Engin ve Zeynep Aslı Peker'in yazdığı ve yönetmenliğini Metin Günay'ın yaptığı Diriliş Ertuğrul yeni bölüm ve detaylar haberimizde..Ertuğrul’un vazifelerinin elinden alınması ve alplikten çıkarılması Kayıları ve Kayı Alpleri’ni büyük bir şaşkınlık içinde bırakmıştır. Bütün bu yaşananlarla birlikte Hayme Ana’nın Ertuğrul’u sürgün etmesi Diriliş 35.Bölüm izle obadaki krizi daha da büyütmüştür. Hayme Ana bir yandan beylik yükümlülükleri diğer yandan ise analık duyguları arasında kalmıştır. Ertuğrul’u yaralı eliyle sürgün ettiğine pişman olsa da elinden artık bir şey gelmemektedir.


 http://www.fulldiziizleyelimm.com/kategori/dirilis-ertugrul-son-bolum-izle.html --


Ertuğrul ise en küçük bir tereddüt göstermeden, mücadelesine Alp’leri Doğan, Turgut ve Deli Demir ile devam edecektir.Diğer yandan Kayılar’la Dodurgalılar arasında yaşanan gerilim bütün sıcaklığıyla devam etmektedir Diriliş izle Obada yaşanan tek gerilim bu değildir. Aytolun’un Korkut Bey’e verdiği ilacı öğrenen Selcan şimdi ne yapacaktır? Obaya gelen Acem tüccarın planı nedir?Kaynak :  http://www.fulldiziizleyelimm.com/dirilis-35bolum-tek-parca-25-kasim-2015-carsamba.html

Poyraz Karayel 33.Bölüm Tek Parça HD izle

Kanal D'nin heyecan dolu dizisi Poyraz Karayel yarın akşam 33. bölümü ile ekrana gelecek. Sema'nın düğünü terk etmesiyle Poyraz Karayel 33.Bölüm yıkılan Sefer ne yapacak merak konusu. Sema gerçekleri anlatacak mı? Poyraz'ı ise kimin kaçırdığı merak konusu. Poyraz Karayel 33. bölüm fragmanları ve ayrıntılar haberimizde.Zorla bayıltılıp kaçırılan Poyraz, anlam veremediği tuhaf bir yerde uyanır.Neden oraya getirildiğini anlayınca kendini yeni bir çıkmazın içinde bulur. Sema düğünü terk etmiştir. Ayşegül ona destek olmaya çalışsa da diğer herkes çok tepkilidir. Ama asıl merak edilen Sefer’in ne yapacağıdır. Poyraz Karayel 33.Bölüm izle Sema’nın karşısına çıkan Sefer kimsenin beklemediği şekilde davranır. Ama Sema’nın söyledikleri onun canını bir kat daha yakar... Despina’nın hastanesinin açılışı gerçekleşir.


 http://www.fulldiziizleyelimm.com/kategori/poyraz-karayel-son-bolum-hd-izle.html --Açılışa gelen İsmail Karayel’in tavırları Ayşegül’ü çıldırtır. Sonunda Poyraz’a söylemeden kendi başına bir işe kalkışır ve İsmail Karayel’in Adil Topal olduğu gerçeğini gidip savcıya anlatır. Fakat yaptığı bu ihbar hayatını Poyraz Karayel izle tehlikeye sokacak birçok olayın başlangıcı olur...Poyraz’ın Adil Topal’la ilgili itirafı Poyraz ve Ayşegül’ün arasına bir bomba gibi düşer. Bu ağır gerçekle nasıl başa çıkacaklardır?Kaynak :  http://www.fulldiziizleyelimm.com/poyraz-karayel-33bolum-tek-parca-25-kasim-2015-carsamba.html

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 12.Bölüm izle

Ekranların fenomen dizisi haline gelen Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz, kadrosuna yeni bir oyuncu katıldı. Heyecan dolu sahneleri ile merakla beklenen Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 12.Bölüm bu akşam izleyiciyle buluşacak. Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz yeni bölümünde ölümcül kazadan sonra neler yaşanacak büyük bir merak konusu. İşte o ayrıntılar...Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz 12. yeni bölüm için heyecan dorukta Atv ekranlarında yayınlandığı her hafta büyük ses getiren ve ekranlara damga vuran Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz'ın Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 12.Bölüm izle bu hafta ekrana gelecek bölümünde Hızır'a aşık olan iki kadın Meryem ve Nazlı'nın geçirdiği kazadan sonra yaşanacaklar büyük merak konusu. Özellikle Meryem'in kazayı bilerek yaptığı ortaya çıkacak olursa, Hızır'ın tepkisi merak ediliyor.


 http://www.fulldiziizleyelimm.com/kategori/eskiya-dunyaya-hukumdar-olmaz-izle.html --Aksiyon, aşk ve güç mücadelesi ile örülü olan senaryosuyla yüksek reytingler alan Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz yeni bölüm için heyecan dorukta.Başrollerinde Oktay Kaynarca, Kenan Çoban, Deniz Çakır, Müjde Uzman, Yunus Emre Yıldırımer, Ozan Akbaba gibi isimler yer aldığı Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz izle bölümüyle bu akşam saat 20.00'de Atv'de!Ekranların merakla beklenen dizisi Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz 12. yeni bölüm için heyecan dorukta.Kaynak :  http://www.fulldiziizleyelimm.com/eskiya-dunyaya-hukumdar-olmaz-12bolum-tek-parca-24-kasim-2015-sali.html

Kırgın Çiçekler 22.Bölüm Tek Parça HD izle

Banu tarafından terk edilen Kader, kızların desteğiyle kendini toplamaya çalışır. Hayata tekrar tutunmak istese de içindeki acıyla Kırgın Çiçekler 22.Bölüm baş edemez ve kimseye haber vermeden gizlice yurttan kaçar. Arkadaşlarının yokluğunu fark eden kızlar, Feride ve Toprak ile beraber her yerde Kader'i aramaya başlar.Gökhan, ansızın aciz bir halde hasta olduğunu söyleyerek eve gelen Necmi ile tekrar bir arada yaşamak zorunda kalır.Mesude bebeğine baktıracak kimseyi bulamayınca Eylül'ü arar. Kemal'in evde olmayacağını söyleyerek Kırgın Çiçekler 22.Bölüm izle gündüz bebeğe bakması için Eylül'ü eve çağırır. İstemeyerek de olsa kabul eden Eylül eve gittiğinde Kemal'in tuzağına düşer. Burak'ın tekrar okula dönüşü ise sınıfta şok etkisi yaratır.


 http://www.fulldiziizleyelimm.com/kategori/kirgin-cicekler-son-bolum.html --


Herkes tarafından nefretle karşılanan Burak intikam planları kurmaya başlar...Banu'nun intihar girişimi herkesi şok ederken. Songül Kırgın Çiçekler Son Bölüm ve Eylül'ün başına gelenler herkesi altüst eder. Kırgın Çiçekler 22. bölüm fragmanında yaşananlar herkesi merak içerisinde bıraktı. Kırgın Çiçekler 22. bölüm ile 23 Kasım Pazartesi akşamı ATV'de..Kaynak :  http://www.fulldiziizleyelimm.com/kirgin-cicekler-22bolum-tek-parca-23-kasim-2015-pazartesi.html

O Hayat Benim 69.Bölüm Tek Parça HD izle

FOX TV'nin ilgiyle takip edilen dizisi fragmanında heyecan dolu dakikalar yaşanıyor. Pazar akşamlarının vazgeçilmez dizisi O Hayat Benim'de Efsun'un Arda ile evlenmesi işlerin seyrini O Hayat Benim 69.Bölüm değiştiriyor. İşte yeni bölümden detaylar..O Hayat Benim 69. bölüm yeni fragmanında Efsun güçleniyor Ateş ile ilişkisinde ki duygusal çıkmazlarla boğuşan Bahar, kaçarak sığınacağı tek yerin öz ailesi olduğunu anlar sonunda. Efsun da istediğini elde etmek üzeredir.Arda her şeyin başına geçecek ve Efsun konağa hiç olmadığı kadar güçlü dönecektir. Hülya ise Arda’nın sır gibi sakladığı kız arkadaşına ulaşır ancak adres yanlıştır. Zeynep’e ulaşan Hülya onun da hayatını O Hayat Benim 69.Bölüm izle mahveder. Efsun gerçek bir Atahan olurken ne Bahar ne de Hülya başlarına gelecek felaketin farkında bile değillerdir. Öğrendiklerinde ise hayatlarında ki en büyük şoku yaşarlar.


 http://www.fulldiziizleyelimm.com/kategori/o-hayat-benim-son-bolum-izle.html --


Bundan sonra hiçbir şey eskisi gibi olmayacaktır. Arda’yı fena halde köşeye sıkıştırmıştır Efsun. Efsun ile evlenmekten başka çaresi kalmayan Arda teklifi kabul eder. Arda’nın hayatında birisi olduğunu öğrenen O Hayat Benim izle Hülya ise bu kişiyle tanışmak için Arda’ya baskı yapıyordur. Bir tarafta Efsun'un tehdidi, diğer tarafta Hülya’nın baskısı. Fazlasıyla sıkışmıştır Arda. Hayatıyla ilgili büyük bir kararın eşiğindedir. Cesaretini toplayıp her şeyi itiraf edecek midir?Kaynak :  http://www.fulldiziizleyelimm.com/o-hayat-benim-69bolum-tek-parca-22-kasim-2015-pazar.html

Evli ve Öfkeli 7.Bölüm Tek Parça HD izle

Evli ve Öfkeli dizisi izleyicilerine yine dikkat çekici bir bölüm sunuyor. ATV'nin sevilerek izlenen dizisi Evli ve Öfkeli'nin bu akşam Evli Ve Öfkeli 7.Bölüm yayınlanan bölümünde neler yaşanıyor? İşte Evli ve Öfkeli yeni bölüm ve detaylar..ATV'nin ilgiyle takip edilen dizisi Evli ve Öfkeli 7. bölüm ile ekrana geliyor. Pazar akşamlarının vazgeçilmezi haline gelen dizide Dilek boşanmanın eşiğinde.Bu dört kadının ortak bir tek noktası vardı: Aynı mahallede büyümüş olmaları. Yolları tekrar kesiştiğinde gördüler ki başka hiçbir şekilde ortak noktaları yoktu.Ama yanılıyorlardı. Bir ortak noktaları Evli Ve Öfkeli 7.Bölüm izle Kısa bir süre sonra anlayacaklardı; hepsi kocaları tarafından aldatılmıştı. Ve hepsi bedelini ödetmek istiyordu! İntikam için bir araya gelen 'ilk eşler kulübünün' dört uçuk kaçık üyesi, yıllar sonra yeniden kendilerini bulacaktı. Seray, Deniz'den korktuğu için çareyi Macit'te arar.


 http://www.fulldiziizleyelimm.com/kategori/evli-ve-ofkeli-son-bolum.html --Macit'in yanından ayrılmaz. Macit bu yakınlığı barıştıklarına yorar ama nedeninin Deniz'den korkması olduğunu anlamaz.Esra, Evli Ve Öfkeli izle Kenan'ın teknesine atlayıp gittiğinde Murat ne yapacağını şaşırır. Esra'nın hamile olduğunu biliyordur. Kenan görevi beklenildiği gibi gitmez ve Esra bebeğini düşürme tehlikesiyle karşı karşıya gelir. Gaye, Mine'nin evine iyiden iyiye yerleşir.


Kaynak :  http://www.fulldiziizleyelimm.com/evli-ve-ofkeli-7bolum-tek-parca-22-kasim-2015-pazar.html

İlişki Durumu Karışık 19.Bölüm Tek Parça izle

SHOW TV'nin eğlenceli dizisi ile bu akşam izleyeci karşısına çıkıyor. Cumartesi akşamlarının vazgeçilmezi haline gelen dizide Ayşegül düğün şokunu atlamaktan için Can'dan uzaklaşmaya karar İlişki Durumu Karışık 19.Bölüm Ayşegül düğün günü terk edilmenin acısını yaşamaktadır. Kötü günleri gerisinde bırakmak isteyen Ayşegül, Can’dan uzaklaşmak adına eğlenceli bir maceraya yelken açar.


 http://www.fulldiziizleyelimm.com/kategori/iliski-durumu-karisik-izle.html ---


Mediha'nın bebek yalanını sürdürme çabası, Elif'in hayatında deprem etkisi yaratır. Çevirdikleri oyunla birlikte bir de Mediha'nın ilginç istekleriyle başa çıkması gerekir. Elif’in Mediha’yla verilmesi gereken zorlu İlişki Durumu Karışık 19.Bölüm izle bir sınavı vardır! Düğün günü olanları öğrenen Murat, Ece'nin telefonuyla Ayşegül'e destek olmak için harekete geçer. Can’ın kalbi Ayşegül diye atarken mantığı Elif’in yanında olması gerektiğini söyler.Ayşegül’e kendini anlatmak isteyen Can farkında olmadan başlarını derde sokar!“İlişki Durumu: Karışık”, aşk, kıskançlık, gurur, dostluk ve yanlış anlamaların el ele gideceği yeni bölümüyle bu akşamı saat İlişki Durumu Karışık izle Ayşegül’ün kahramanı olma fikri işlemiş, Can en sonunda Ayşegül’ün gözüne girerek kendini affettirmiştir. İkili arasındaki buzlar hızla erirken Can’dan gelecek olan sürpriz teklife Ayşegül artık kayıtsız kalamaz!


Kaynak :  http://www.fulldiziizleyelimm.com/iliski-durumu-karisik-19bolum-tek-parca-21-kasim-2015-cumartesi.html

Çilek Kokusu 22.Bölüm Tek Parça 21 Kasım 2015

Star TV'nin ilgiyle takip edilen dizisi Çilek Kokusu 22. bölüm ile bu akşam izleyici karşısına çıkacak. Cumartesi akşamları Çilek Kokusu 22.Bölüm yayınlanan dizinin finale doğru ilerlemesi seyircileri üzdü. fragmanı ve ayrıntılar haberimizde.0Sitene EkleÇilek Kokusu 22. bölüm 2. fragmanında gergin dakikalar-izleBurak ve Aslı Aşkında Kara Bulutlar!Babasının sözleri üzerine Başak ile Aslı'yı bir arada gören Burak, aralarında bir iş birliği olduğundan iyice şüphelenir ve Aslı'yı takip etmeye başlar.Başak, Aslı ile samimiyetini ilerletir ve Aslı’ya iş teklifinde bulunur. Çilek Kokusu 22.Bölüm izle Bu samimiyet Burak'ın durumu daha da yanlış anlamasına sebep olur. Bu yanlış anlaşılma ile Burak’ın aşkı nefrete dönüştürmeye başlar ve Aslı’dan intikam almak için harekete geçer.


 http://www.fulldiziizleyelimm.com/kategori/cilek-kokusu-son-bolum-izle.html ---


Yayın Günü: 21 Kasım CumartesiAslı ve Burak’ın birlikteliği herkes üzerinde büyük bir şok etkisi yaratır. Selda’nın tepkisi üzerine, Çilek Kokusu izle Aslı ve Emel için artık o evde yaşamak mümkün değildir. Emel büyük bir hayal kırıklığı yaşar. Apar topar evden ayrılırlar. Burak ve Aslı için artık daha zorlu bir savaş başlar. Aşkları her zorluğun üstesinden gelebilecek kadar güçlü müdür?Kaynak :  http://www.fulldiziizleyelimm.com/cilek-kokusu-22bolum-tek-parca-21-kasim-2015-cumartesi.html

Kiralık Aşk 22.Bölüm HD Full izle

Kiralık Aşk 22. bölüm fragmanı ile herkesi ekrana kilitleyecek. Cuma akşamı yeni bölümü ile ekrana gelecek olan Kiralık Aşk'ta Defne ve Ömer romantik dakikalar yaşıyor. Evlilik kararı alan çiftin planları Kiralık Aşk 22.Bölüm gibi gidecek mi merak konusu.Deniz, Defne’ye nasıl bir teklif yapacak? Defne kabul edecek mi? Peki ya Ömer’in tepkisi ne olacak?Sude, Helen’i buldu, harekete geçiyor. Defne, evlenme teklifine nihayet cevap veriyor Kiralık Aşk 22. bölümü ile 20 Kasım Cuma akşamı STAR TV'de..
Ömer ve Defne aşkı doruklarda. Peki her şey yolunda gidecek mi? Defne, Ömer’in evlilik teklifini her şeye rağmen kabul edecek mi? Aşk galip gelecek mi? Deniz’in Passionis için yeni planları var! Fakat bu yolda ona Kiralık Aşk 22.Bölüm izle yeni bir işbirlikçi lazım. Deniz, amacına ulaşabilecek mi? Sude, Sinan’ı kendi tarafına çekmek için elinden geleni yaptı! Şimdi ise elindeki kartlar onu Helen’e götürüyor! Sude, Helen’in Defne olduğunu öğrenecek mi?


 http://www.fulldiziizleyelimm.com/kategori/kiralik-ask-son-bolum-izle.html --


Ömer kendini tamamen Defneye adamışken, Defne kendini durdurmak zorunda çünkü Nerimandan aldığı para Kiralık Aşk Son Bölüm onu çok zorlar. Kiralık aşk yeni bölüm de son dakikalarda Defne'nin evine gelen Deniz'in amacı ne? Defne her ne olursa olsun Ömere gidiyor ve evlilik teklifini kabul ediyor.Kaynak :  http://www.fulldiziizleyelimm.com/kiralik-ask-22bolum-tek-parca-20-kasim-2015-cuma.html

Kiralık Aşk 22.Bölüm Tek Parça 20 Kasım 2015

Kiralık Aşk 22. bölüm fragmanı ile herkesi ekrana kilitleyecek. Cuma akşamı yeni bölümü ile ekrana gelecek olan Kiralık Aşk'ta Defne ve Ömer romantik dakikalar yaşıyor. Evlilik kararı alan çiftin planları Kiralık Aşk 22.Bölüm gibi gidecek mi merak konusu.Deniz, Defne’ye nasıl bir teklif yapacak? Defne kabul edecek mi? Peki ya Ömer’in tepkisi ne olacak?Sude, Helen’i buldu, harekete geçiyor. Defne, evlenme teklifine nihayet cevap veriyor Kiralık Aşk 22. bölümü ile 20 Kasım Cuma akşamı STAR TV'de..


Ömer ve Defne aşkı doruklarda. Peki her şey yolunda gidecek mi? Defne, Ömer’in evlilik teklifini her şeye rağmen kabul edecek mi? Aşk galip gelecek mi? Deniz’in Passionis için yeni planları var! Fakat bu yolda ona Kiralık Aşk 22.Bölüm izle yeni bir işbirlikçi lazım. Deniz, amacına ulaşabilecek mi? Sude, Sinan’ı kendi tarafına çekmek için elinden geleni yaptı! Şimdi ise elindeki kartlar onu Helen’e götürüyor! Sude, Helen’in Defne olduğunu öğrenecek mi?


 http://www.fulldiziizleyelimm.com/kategori/kiralik-ask-son-bolum-izle.html --


Ömer kendini tamamen Defneye adamışken, Defne kendini durdurmak zorunda çünkü Nerimandan aldığı para Kiralık Aşk Son Bölüm onu çok zorlar. Kiralık aşk yeni bölüm de son dakikalarda Defne'nin evine gelen Deniz'in amacı ne? Defne her ne olursa olsun Ömere gidiyor ve evlilik teklifini kabul ediyor.Kaynak :  http://www.fulldiziizleyelimm.com/kiralik-ask-22bolum-tek-parca-20-kasim-2015-cuma.html

İnadına Aşk 21.Bölüm Tek Parça 19 Kasım 2015

Ekranların romantik komedi dizisi ile ekranlarda. Her hafta yeni bir maceranın yaşandığı İnadına Aşk yeni bölümünde, Yalın’ı kaybetme korkusuyla köşeye sıkışan Defne, anneyi geri göndermek için İnadına Aşk 21.Bölüm Adem’den yardım ister. İşte İnadına Aşk 21. yeni bölüm ve detayları...Fox ekranlarının eğlenceli perşembe dizisi İnadına Aşk yepyeni bir bölüm ile ekrana kaldığı yerden devam ediyor.İzleyicilerin ekrana kilitleyen bomba gelişmelerin yaşandığı dizi, bu hafta Yeşim ve Çınar'ın düğün hazırlığına odaklandı. Eğlenceli senaryosu, dinamik kadrosu ve sürprizlerle dolu gelişmeleriyle dizi İnadına Aşk 21.Bölüm izle severlerin ilgi odağı halineYalın Defne'ye annesinin peşine düşüp düşmediğini sorar. Eğer düştüyse Yalın’ı kaybetmesi an meselesidir. Defne, Yalın’ın gözlerinin içine baka baka yalan söyler.


 http://www.fulldiziizleyelimm.com/kategori/inadina-ask-son-bolum-izle.html --


Yalın’ı kaybetme korkusuyla köşeye sıkışan Defne, anneyi geri göndermek için Adem’den yardım ister. Ancak hesaba katmadığı bir şey vardır. Yeşim, kim olduğunu bilmediği annesiyle çoktan tanışıp, İnadına Aşk izle kaynaşmıştır. Çınar, bir gelinle tartışır ve damadı denize atar. Barutçular ve Araslar soluğu karakolda alırlar. Çınar’ın parmaklıklar ardına kapatıldığını öğrenen Yeşim, gelinin şikayetini geri aldırmaya kararlıdır ama gelinin gelinliğini görünce içindeki straplez canavarı uyanır.Kaynak :  http://www.fulldiziizleyelimm.com/inadina-ask-21bolum-tek-parca-19-kasim-2015-persembe.html

Kurtlar Vadisi Pusu 272.Bölüm Tek Parça izle

Ekranların fenomen dizisi Kurtlar Vadisi Pusu hayranlarını, yine soluksuz izleyecekleri yepyeni bir bölüm bekliyor. Kurtlar Vadisi Pusu 272.Bölüm bu haftaki bölümünde de macera bütün hızıyla devam ediyor. Perşembe günlerinin vazgeçilmezi olan ve bu hafta 272. bölümüyle izleyici karşısına çıkacak dizide, Polat Alemdar Türkiye’yi karıştırmak isteyen karanlık güçlere karşı amansız mücadelesini sürdürüyor.Pana Film’in yapımcılığını üstlendiği ve başrollerinde Necati Şaşmaz, Cahit Kayaoğlu, Defne Samyeli, Erhan Ufak ve Ertan Saban’ın yer aldığı Kurtlar Vadisi Pusu bu hafta da yine çok konuşulacak Kurtlar Vadisi Pusu 272.Bölüm izle Geçen haftanın finalinde, Suriye’deki en büyük silah deposunu havaya uçuran Polat Alemdar karşısında Gölge’nin çaresizliğine tanıklık etmiştik. Peki Gölge, Polat’tan aldığı bu ağır darbeye nasıl karşılık verecek?Kurtlar Vadisi Pusu’da bu hafta önemli bir gelişmeye tanık olacağız.


 http://www.fulldiziizleyelimm.com/kategori/kurtlar-vadisi-pusu-izle.html --Profesör Anadolu ve öğrencisi Altay, uzun yıllardır gizlice sürdürdükleri Türkiye’nin maden zenginlikleriyle ilgili araştırmalarını Polat Alemdar’ın desteğiyle kamuoyuyla paylaşmaya karar veriyorlar Kurtlar Vadisi Pusu izle basın toplantısına hazırlandığını öğrenen Gölge ise, bunu engellemek için planlarını devreye sokuyor.Polat Alemdar’dan öcünü almak için yemin eden Tilki ise hedefine .Kaynak :  http://www.fulldiziizleyelimm.com/kurtlar-vadisi-pusu-272bolum-tek-parca-19-kasim-2015-persembe.html

Poyraz Karayel 32.Bölüm Tek Parça HD izle

Poyraz’ın Adil Topal’la ilgili itirafı Poyraz ve Ayşegül’ün arasına bir bomba gibi düşer. Bu ağır gerçekle nasıl başa çıkacaklardır? Bahri ise Poyraz Karayel 32.Bölüm Ufuk’un son sözlerinin ardından Poyraz’la ilgili kuşkuya düşmüştür; acaba Adil Topal hakkında Poyraz ne biliyordur? Ama Bahri’yi daha büyük bir sorun beklemektedir.Bahri’nin hastaneden çıkışını gören İsmail Karayel Ufuk’un ölümüyle ilgili Bahri’yi suçlar. Üstelik Bahri’nin işbirlikçisi de yakalanır. Poyraz köşeye sıkışmıştır, Bahri’yi cinayet zanlısı olarak gözaltına almak Poyraz Karayel 32.Bölüm izle zorundadır... Sema ve Sefer’in düğünü ise son hız yaklaşmaktadır. Seferler bekarlığa veda telaşına düşmüşken Sema sağlığıyla ilgili öğrendiği bilgiden sonra evlilik kararını bir daha gözden geçirir.


 http://www.fulldiziizleyelimm.com/kategori/poyraz-karayel-son-bolum-hd-izle.html --


poyraz Karayel yeni bölümüyle Çarşamba 20:00'de Kanal D'de!Ufuk’un Ayşegül’ü kaçırması Poyraz’ı altüst eder. Poyraz bu kötü haberi Bahri'lere nasıl söyleyeceğini düşünürken Bahri'lerin evine önce Poyraz Karayel izle başka bir kötü haber gelir: Yıllar önce Onur’u öldüren Ufuk, emri veren de Adil Topal’dır. Bahri bu acıyı göğüslemeye çalışırken Ayşegül’ün Ufuk tarafından kaçırıldığı haberiyle iyice sarsılır.Kaynak :  http://www.fulldiziizleyelimm.com/poyraz-karayel-32bolum-tek-parca-18-kasim-2015-carsamba.html

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 11.Bölüm izle

Devletin desteğiyle Hızır Çakırbeyli amacına ulaşır. Ünal Kaplan'ın koltuğunu Hızır'a devretmesiyle dengeler iyice değişecektir. Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 11.Bölüm Bu durumdan en çok etkilenense Alparslan'dır. Bir yandan sevgilisinden ayrılmak zorunda kalırken bir yandan da içine düştüğü hayatın sorumluluklarıyla baş etmeye çalışacaktır.Hayriye Ana'yla barış imzalayıp onu evine geri döndüren Meryem ise yılmadan ailesini ayakta tutmaya çalışır. Diğer yandan canına kasteden Dursun'un arkasında Meryem'in olduğunu öğrenen Nazlı bu işin Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 11.Bölüm izle peşini bırakmaz. Fakat Meryem'le yüzleşmek sandığı kadar kolay olmayacaktır.Mafya dünyasına beklenmedik bir şekilde giriş yapan Alparslan'ın da amcaları gibi ölüm ensesindedir artık. İlyas evinde hasta yatarken Alparslan seçtiği yolda hızla ilerler.


 http://www.fulldiziizleyelimm.com/kategori/eskiya-dunyaya-hukumdar-olmaz-izle.html ---


Hızır Çakırbeyli, Ünal Kaplan ve yakınları ile savaşırken bir yandan da ailesiyle savaşmaktadır.Son zamanlarda ev ahalisinin yaşadıkları sinirleri iyice gerer. Çocuklarıyla arası her geçen gün açılır. Aileyi Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz izle sarsacak yeni gerginlik de Nazlı'nın evine hırsız gibi girip onu öldürmeye çalışan Dursun'un karısından gelecektir. Hızır'dan saklanan sırrın açığa çıkma ihtimali herkesi tedirgin eder.Kaynak :  http://www.fulldiziizleyelimm.com/eskiya-dunyaya-hukumdar-olmaz-11bolum-tek-parca-17-kasim-2015-sali.html

Kırgın Çiçekler 21.Bölüm Tek Parça izle

Banu tarafından terk edilen Kader, kızların desteğiyle kendini toplamaya çalışır. Hayata tekrar tutunmak istese de içindeki Kırgın Çiçekler 21.Bölüm acıyla baş edemez ve kimseye haber vermeden gizlice yurttan kaçar. Arkadaşlarının yokluğunu fark eden kızlar, Feride ve Toprak ile beraber her yerde Kader'i aramaya başlar.Gökhan, ansızın aciz bir halde hasta olduğunu söyleyerek eve gelen Necmi ile tekrar bir arada yaşamak zorunda kalır.Mesude bebeğine baktıracak kimseyi bulamayınca Eylül'ü arar. Kemal'in evde olmayacağını Kırgın Çiçekler 21.Bölüm izle söyleyerek gündüz bebeğe bakması için Eylül'ü eve çağırır. İstemeyerek de olsa kabul eden Eylül eve gittiğinde Kemal'in tuzağına düşer. Burak'ın tekrar okula dönüşü ise sınıfta şok etkisi yaratır.


 http://www.fulldiziizleyelimm.com/kategori/kirgin-cicekler-son-bolum.html --


Herkes tarafından nefretle karşılanan Burak intikam planları kurmaya başlar...Kızlar Banu'nun intihar haberiyle hastaneye koşar. Songül suçluluk duygusuyla kıvranmaktadır. Kader'e gerçeği Kırgın Çiçekler izle söyleyince arkadaşlıkları bitme noktasına gelir. Gökhan her yerde babasını ararken Necmi valizi elinde yanlarına gelir. Cemre'nin halası Emel, Nazan'ın mirasın üzerine yattığını öğrenerek Nazan'ın kapısına dayanır.İyice köşeye sıkışan Nazan, Serkan'a her şeyi anlatmaya karar verir.Kaynak :  http://www.fulldiziizleyelimm.com/kirgin-cicekler-21bolum-tek-parca-16-kasim-2015-pazartesi.html

La otrora insulsa OEA hoy sabe a almagro...

Reiterar lo que ya los pueblos de este Continente lo saben: la OEA ha sido y sigue siéndolo nada menos que el "ministerio de colonias de Washington", como algún día la llamó Fidel Castro...

Kurtlar Vadisi Pusu 271.Bölüm Tek Parça izle

Kanal D’nin fenomen dizisi Kurtlar Vadisi Pusu’ nun yeni bölümünde heyecan ve aksiyon kaldığı yerden hız kesmeden Kurtlar Vadisi Pusu 271.Bölüm devam ediyor. Bu Perşembe 271. Bölümüyle izleyici karşısına çıkacak dizide, Polat Alemdar düşmanlarına karşı yine amansız bir mücadeleye giriyor.

Pana Film’in yapımcılığını üstlendiği ve başrollerinde Necati Şaşmaz, Cahit Kayaoğlu, Defne Samyeli, Erhan Ufak ve Ertan Saban’ın yer aldığı Kurtlar Vadisi Pusu bu hafta da yine çok konuşulacak. Polat Alemdar’ı Kurtlar Vadisi Pusu 271.Bölüm izle geçtiğimiz haftaki bölümde, gizlendiği kamyonun kasasında bir bilinmeze doğru yol alırken bırakmıştık. Cahit ve Yasin’in uzaktan takip ettiği Polat Alemdar, teslimat noktasında hiç tahmin etmediği bir sürprizle karşı karşıya kalıyor. Peki Polat, kendisine kurulan tuzaktan kurtulmayı başarabilecek mi?


 http://www.fulldiziizleyelimm.com/kategori/kurtlar-vadisi-pusu-izle.html --


Ortadoğu’daki kaosu çıkarları için kullanmayı düşünen Gölge ise boş durmuyor. Planları doğrultusunda hamleler yapmaya Kurtlar Vadisi Pusu izle devam eden Gölge, Zeynep ve Ariel’ le birlikte Suriye’ye gizli bir seyahat gerçekleştirerek yeni iş ortakları arıyor…Uzun süredir hapiste olan Pusat, nihayet özgürlüğüne kavuşuyor ve ekip arkadaşlarının yanındaki yerini alıyor.Kaynak :  http://www.fulldiziizleyelimm.com/kurtlar-vadisi-pusu-271bolum-tek-parca-12-kasim-2015-persembe.html

O Hayat Benim 67.Bölüm Tek Parça 8 Kasım 2015

O Hayat Benim son bölüm ile herkesi ekrana kilitledi. Pazar akşamı yayınlanan 66. bölümde yaşananları sizler için derledik. O Hayat Benim 67.Bölüm neler yaşanıyor? Bahar ve Efsun sonunda büyük yüzleşmelerini yaşarlar. Bu yüzleşme sonrası ikisinin de hayatı eskisi gibi olmayacaktır.Bahar tüm bunlarla boğuşurken kendisine yaklaşmakta olan tehlikenin farkında bile değildir.Bahar konağa dönme kararı alırken Efsun da konağa geri dönme şansını yakalamak için planını hayata geçirir. Zeynep ve Arda yakınlaşması ise sonradan Zeynep’in çok üzüleceği bir boyuta geçer. O Hayat Benim 67.Bölüm izle Fulya ve Hasret arasında ki kavganın da kıvılcımları ateşlenir. Kimse için artık hiçbir şey eskisi gibi olmayacaktır ve bu sefer herkes kozlarını daha sert oynuyordur.

 http://www.fulldiziizleyelimm.com/kategori/o-hayat-benim-son-bolum-izle.html ---


Efsun yaptıklarının bedelini çok ağır ödemeye devam ediyordur. Hapishanede yaşadığı her şey sonradan Efsun’u dönülmez bir yola sokacaktır. Her zaman hayatında önemli bir yer tutan Bahar artık Efsun için O Hayat Benim izle bir düşman haline gelecektir.Bahar ise boşlukta gibidir. Yaşadığı acılar Bahar’ı git gide yalnızlaştırıyordur. Ortada bir çocuk olması gerçeğini Ateş’e olan aşkını bitirmeyecektir ama bunu kabullenmek de Bahar için çok zor olacaktır.Kaynak :  http://www.fulldiziizleyelimm.com/o-hayat-benim-67bolum-tek-parca-8-kasim-2015-pazar.html

Evli ve Öfkeli 5.Bölüm Tek Parça 8 Kasım 2015

Dilek, Engin'in dövüldüğünü duyup hastaneye koşar. Engin'i kötü gününde yalnız bırakmaz. Engin ise Dilek'in ilgisine kayıtsız kalamaz ve aralarını yumuşatmaya çalışır. Dilek'in evliliğini kurtarmaya dair Evli ve Öfkeli 5.Bölüm umutları yeşerir.Esra, Efkan komiser tarafından Kenan operasyonundan azat edilir ama Esra'yı durduramaz.EVLİ VE ÖFKELİ YENİ BÖLÜM İZLEMEK İÇİN Ne olursa olsun o adamın peşini bırakmayacaktır.Murat Esra'dan şüphelenir ve peşine düşer. Macit ve Seray arasında evde kim kalacak savaşları başlar. Macit evi film setine çevirir ve Seray'ı çıldırtır. Seray kendine kalacak bir yer bulmak zorunda kalır. Metin, Cenk'i işten kovar. Mine'nin sabrı taşmıştır. Metin'in hayatında sahip olduğu en değerli şeyden; mesleğinden uzaklaştırarak cezasını verecektir. Evli ve Öfkeli 5.Bölüm izle ile 8 Kasım Pazar saat 20.00'de ATV'de.Dilek, Engin'in onu aldattığına şahit olur. Kadının kim olduğunu göremeyen Dilek'in elindeki tek ipucu kadının kırmızı ayakkabısının tekidir.

 http://www.fulldiziizleyelimm.com/kategori/evli-ve-ofkeli-son-bolum.html ---


Macit ile kavgaları medyaya yansıyan Seray bunalıma girer. Seray, hırsını çıkaracak yer ararken Dilek'in aakkabı mevzunun peşine düşer. Mine'nin çocuk için Metin ile birlikte olma planı işe yaramaz. Mine'nin panik Evli Ve Öfkeli izle atak geçirdiği ortaya çıkar. Mine için karar verme zamanıdır. Ama kararını tamamen değiştirecek bir sürpriz onu beklemektedir.Kaynak :  http://www.fulldiziizleyelimm.com/evli-ve-ofkeli-5bolum-tek-parca-8-kasim-2015-pazar.html

Kırgın Çiçekler 19.Bölüm Full HD Tek Parti

Serkan, Kemal'in oyununa gelerek haksız yere hapse girer. Eylül'den durumu öğrenen Nazan çılgına dönerek olaydan Eylül'ü Kırgın Çiçekler 19.Bölüm sorumlu tutar. Mesude, Eylül'ü Serkan'dan uzaklaştırmak için yetimhaneden alarak tekrar eve götürür. Eylül için dehşet dolu günler yeniden başlar. Kızlar ortadan kaybolan Meral'i bulmak.için Feride ile seferber olurlar. Gerçekten annesine kavuşmuş olabileceği hepsinin aklında soru işaretidir. Neriman'ın evinde zor günler geçiren Banu, dayanamayarak ucuz bir otele yerleşir. Annesinin nerede Çiçekler 19.Bölüm izle olduğunu merak eden Kader, kimseyi dinlemeyerek tekrar aramaya başlar. Eylül ve Serkan içine düştükleri açmazdan kurtulup her şeyi geride bırakmak için bir plan yapar...


 http://www.fulldiziizleyelimm.com/kategori/kirgin-cicekler-son-bolum.html ---


Eylül ortada kalan kardeşlerini kurtarmak için Mesude'yi hapisten kurtarmak zorundadır. Bir tarafta Serkan, bir tarafta kardeşleri arasında zor bir seçimle yüz yüze gelir. Kader, Derin'i yakalandığı amansız Kırgın Çiçekler izle hastalıktan kurtarmak için iliğini vermeye razı olur. Kızı kurtulacağı için çok sevinen Banu'yu ameliyat sonrası büyük bir şok beklemektedir. Okula gelen bir grup gazeteci şarkı yarışmasını kazanan Meral'le röportaj yapmak ister.Kızlar büyük sevinç yaşarken.Kaynak :  http://www.fulldiziizleyelimm.com/kirgin-cicekler-19bolum-full-hd-tek-parti-2-kasim-2015.html
<< 170 / 170