XHTML válido
CSS válido

Artículos archivados

Kalbim Egede Kaldı 10.Bölüm Full HD izle

Kanal D'nin sevilen dizisi Kalbim Ege'de Kaldı bu akşam 10. bölümü ile izleyenleri ekrana kilitleyecek. Teknenin kıyıya Kalbim Ege Kaldı 10.Bölüm vurması ile birlikte Zeliş, Mustafa ve Yaman adada mahsur kalıyorlar. Peki bu üçlüyü adada neler bekliyor? Kalbim Ege'de Kaldı 10. bölüm detayları haberimizde.Kalbim Ege'de Kaldı 10. bölümde Zeliş ve Mustafa adada Mustafa, Zeliş ve Yaman Issız Bir Adada Mahsur Kalıyor!Mustafa, Zeliş ve Yaman denizin ortasında kalakalmışlardır. Kıyıya vuran tekneyi bulan Sahil Güvenlik alarm durumuna geçer ve Kalbim Ege Kaldı 10.Bölüm izle aramalar başlar. Çocuklarının kaybolduğunu öğrenen Gıpgıp’lar ve Kürük’lerde acılı bekleyiş başlar. Cabbar kimseyi dinlemez ve kız kardeşini aramak için kolları sıvar ancak kendi başını da derde sokar. Diğer yandan çocuklarını merak eden sadece.


 http://www.fulldiziizleyelim1.org/kategori/kalbim-egede-kaldi-son-bolum-hd-izle.html --


Müzeyyen oğlunun kaybolma acısını köylülerden çıkarmak isteyince olaylar iyice karışır. Oysa o sırada Mustafa, Zeliş ve Yaman bir Kalbim Egede Kaldı izle kıyıya vurmuşlardır, iyilerdir. Ancak çıktıkları yer bir adadır. Aralarında olan onca şeyden sonra Mustafa, Zeliş ve Yaman ıssız bir adada, bir arada kalırlarsa ne olur? Neler olmaz ki?Zeliş’le Mustafa arasına kara kedi mi giriyor? Zeliş tam da Mustafa’ya yaklaşıyorken Mustafa’yı beklenmedik bir şekilde başkasıyla görür. Kıskançlık krizi geçiren.Kaynak :  http://www.fulldiziizleyelim1.org/kalbim-egede-kaldi-10bolum-tek-parca-26-agustos-2015.html

Çilek Kokusu 10.Bölüm Tek Parça HD izle

Star'da bu akşam yepyeni bir bölüm ile ekrana gelecek olan Çilek Kokusu dizisi izleyiciyi yine ekrana kilitleyecek. Dizinin Çilek Kokusu 10.Bölüm yayınlanan 2. fragmanı ile büyük merak uyandıran Çilek Kokusun'nda bu hafta sürpriz gelişmeler yaşanacak. İşte Çilek Kokusu 10. yeni bölüm fragmanı ve özet ayrıntıları...Çilek Kokusu 10. yeni bölüm 2. fragmanında sürpriz bir gelişme Yapımını Gold Film‘in, senaristliğini Aslı Zengin yönetmenliğini Filiz Gülmez Pakman’nın yaptığı, kadrosunda Demet Özdemir,Yusuf Çim, Çilek Kokusu 10.Bölüm izle Ekin Mert Daymaz, Mahir Günşiray, Mine Tugay, Murat Başoğlu ve Laçin Ceylan’ın yer aldığı “Çilek Kokusu” yeni bölümü ile bu akşam Star'da.Heyecan dolu yeni bölümü ile bu akşam ekrana gelecek olan Çilek Kokusu'nda yine heyecan dorukta. Merakla beklenen.


 http://www.fulldiziizleyelim1.org/kategori/cilek-kokusu-son-bolum-izle.html --
Burak’ın Çağla’dan ayrılma kararı ortalığı karıştırıyor.Evde baş başa kalan Burak ve Aslı harika bir gün geçirirler ve gittikçe yakınlaşırlar. Aslı, Burak’ın hislerinden emin olmaya başlar. Her şey iyi giderken, onları kötü bir Çilek Kokusu izle sürpriz beklemektedir. Burak’tan ayrılmayı kabullenemeyen Çağla, onun peşini bırakmaz ve bunun nedenini araştırmaya başlar. Burak’ın ayrılık kararı, Çağla’nın çevresindekileri de harekete geçirmesine sebep olur.Kaynak :  http://www.fulldiziizleyelim1.org/cilek-kokusu-10bolum-tek-parca-26-agustos-2015.html

Qué es la Fundación por un mundo libre de Dro

La Fundación por un Mundo Libre de Drogas es una organización sin fines de lucro, dedicada a la erradicación de las drogas ilegales, el abuso y la criminalidad que deriva de ellos.

Çilek Kokusu 11.Bölüm Fragman

Çilek Kokusu Fragmanı gerçekleşecen müstehcen olayların gözü ardından kapalınan değerlendirmek üzeri Çilek Kokusu 11.Bölüm Fragmanı yorumcuların eşliğinde faili meçhul üzerinden sunulmasında maksat görülmeksizin, dumanlaşma yönteminin iletişiminde etkisi vurgulandırılmaktadır.

Çilek Kokusu 11.Bölüm Fragmanı Sinan, hayatının derecesine düşmüşken eşinin acısının üzerinden yaşadığı olumsuzluk şartlarıyla hayat mücadelesinin değerlendirmemesinden şikayetçidir. Sonunda istediği kadını bulmasına sebeptir. Çilek Kokusu 11.Bölüm Fragmanı başlayan ilişkinin kanser etkisi üzerindende bırakacaktır. Kızının Eda, özellikle bunun sorumlusundan etkilenerek nasıl olduğunu, babasını kıskanarak noktalamaktadır. Üzüntüsünü yaşarken kopucaktır.

 http://www.cilekkokusuizle.net/2015/08/cilek-kokusu-11bolum-fragmani.html

Adı Mutluluk 10.Bölüm Tek Parça HD izle

FOX'ta ekrana gelen Adı Mutluluk dizisi yepyeni bir bölüm ile ekrana gelmeye hazırlanıyor. Merakla beklenen Adı Mutluluk 10.Bölüm 2. fragmanı yayınlandı. İzleyiciyi heyecanlandıran yeni bölüm fragmanı ile Adı Mutluluk dizisi ayrıntıları haberimizde...Ekranların sevilen dizisi Adı Mutluluk yeni bölümüyle izleyicilerinin karşısına çıkmaya hazırlanıyor.Fox ekranlarına yeni bir soluk getiren Adı Mutluluk 10. bölüm fragmanı, yayınlandı. Kumsal ve Batu'nun yeni maceralara atılacağı Adı Mutluluk 10. bölümden ilk kareler haberimizde!Gençlerin Adı Mutluluk 10.Bölüm izle fenomen dizisi Adı Mutluluk 10. bölüm fragmanı izleyicilerinin karşısına bomba sahneleriyle çıktı, sabırsız bekleyiş başladı. Hayallerinin peşinden giden gençlerin yurt .


 http://www.fulldiziizleyelim1.org/kategori/adi-mutluluk-son-bolum-izle.html --


Samimi sahneleriyle gönülleri fetheden Adı Mutluluk yeni bölüm fragmanına bakılırsa; Kumsal annesine bu kez çok yaklaşıyor.Başrollerinde Kaan Yıldırım ve Ezgi Eyüpoğlu'nun rol aldığı Adı Mutluluk izle yeni bölümünde Batu ise annesi ile kalabileceği yeni bir ev arayışını giriyor. Olayların ardı arkası kesilmeyen Adı Mutluluk yeni bölümüyle 25 Ağustos Salı akşamı saat 20.00'de Fox Tv ekranlarında!Adı Mutluluk 10. bölümünde Kumsal, annesinin hayatta ve İstanbul'da olduğunu öğrenince çok sevinir.Kaynak :  http://www.fulldiziizleyelim1.org/adi-mutluluk-10bolum-tek-parca-25-agustos-2015.html

Paraphysique de contextualité

Mentalité de contexte, contexte de mentalité...

Adı Mutluluk 11.Bölüm Fragmanı

Adı Mutluluk 11.bölüm fragmanı duygusunun ağır basarak size karşılıksız sevginin sunumu eşliğinde gösterilecek, önemli konusunun üstüne basarak yararlanmanız gerektiğine uyarmadan geçinmeyerek, ekiplerin toplantısı karşılığında edinilen sonuçta kitlenin, önerisini almaktadır.

Adı Mutluluk 11.bölüm düşüncelerinizden arınarak toplumsal olanakların, gelecek adına düzenlenen stratejiler uygulamaktadır. Adı Mutluluk 11.Bölüm Fragmanı kumsal, hayatının değişikliğine uğrayacak karşılaşmalarıyla göz dolduracaktır.
 http://www.adimutluluk.net/2015/08/adi-mutluluk-11bolum-fragmani.html

Tatlı Küçük Yalancılar 8.Bölüm Full izle

Tatlı Küçük Yalancılar dizisinin 8. bölümü bu akşam 20.00'de Star TV ekranlarında izlenebilecek. Son bölümde Toprak, kendisinin Tatlı Küçük Yalancılar 8.Bölüm hapse girmesine, kız kardeşinin kör olmasına neden olan olayların içinde Selin'in de olduğunu öğrenir. Tatlı Küçük Yalancılar dizisinin canlı yayın linkini aşağıda bulabilirsiniz.Tatlı Küçük Yalancılar dizisi 8. bölümüTatlı Küçük Yalancılr'ı yeni bölümü saat 20.00'de başlayacak.Selin’in kısa süren mutluluğu tek bir mesajla kabusa dönüşür. Tatlı Küçük Yalancılar 8.Bölüm izle Toprak, kız kardeşinin kör kalmasına, kendisinin de hapse girmesine sebep olan olayda Selin’in de parmağı olduğunu öğrenir. Bu olay onun yıkılmasına neden olur. Selin, Toprak’ı kaybetmenin acısıyla soluğu Hande’nin yanında alır.


 http://www.fulldiziizleyelim1.org/kategori/tatli-kucuk-yalancilar-izle.html --Birkaç cephede birden mücadele vererek kendini affettirmeye, yaptıklarını düzeltmeye çalışır. Ancak A’nın bozduklarını düzeltmek Tatlı Küçük Yalancılar izle o kadar da kolay olmaz.Aslı ve Eren arasındaki ilişkiye tanık olan Müge rahat durmaz. İsim vermeden herkese Eren’in bir öğrencisiyle ilişkisi olduğundan bahsetmeye başlar. Hande, çok geç olmadan, Müge’nin çektiği .Kaynak :  http://www.fulldiziizleyelim1.org/tatli-kucuk-yalancilar-8bolum-tek-parca-24-agustos-2015.html

Kırgın Çiçekler 9.Bölüm Tek Parça HD izle

Bu akşam Atv ekranlarında yepyeni bir bölüm ile ekrana gelen Kırgın Çiçekler dizisinde sürpriz gelişmeler yaşanıyor. Merakla Kırgın Çiçekler 9.Bölüm beklenen bölümde heyecan dotukta. Heyecanın bir an olsun eksik olmadığı Kırgın Çiçekler dizisinin 9. bölümünde Kader'in annesi ortaya çıkıyor...Ekranların dram yüklü dizisi Kırgın Çiçekler 9. bölümü yine duygu yüklü sahnelerle ekrana geliyorr.Kırgın Çiçekler yeni bölümde Kader'in annesinin ortaya çıkması, Songül'ün ise yetimhaneye veda etmesi bekleniyor.Pazartesi akşamlarının fenomen dizisi Kırgın Çiçekler 9. bölümü için izleyiciler geri Kırgın Çiçekler 9.Bölüm izle sayıma hazırlandı. Genç kadrosu ve güçlü senaryosuyla adından söz ettiren dizinin yeni bölümünde Songül veda edecek ve duygusal sahneler yaşanacak. Kırgın Çiçekler'in yeni bölümüne asıl damga vuracak sahne ise yetimhaneye gelen gizemli isim olacak.


 http://www.fulldiziizleyelim1.org/kategori/kirgin-cicekler-son-bolum.html --Başrollerini İpek Karapınar, Özgür Çevik, Biran Damla Yılmaz ve Hazar Motan gibi genç isimlerin paylaştığı Kırgın Çiçekler 8. bölümü bu akşam saat 20.00'da Atv ekranlarında izleyicileriyle buluşacak.Kırgın Çiçekler yeni Kırgın Çiçekler izle bölümünde yetimhanenin en hırçın kızı Songül, yetimhaneden ayrılıyor. Songül'ün vedası, duygusal sahnelerin yaşanmasına neden oluyor, kızların hepsi göz yaşlarına boğuluyor.Kaynak :  http://www.fulldiziizleyelim1.org/kirgin-cicekler-9bolum-tek-parca-24-agustos-2015.html

Sen Benimsin 10.Bölüm Tek Parça Full HD izle

Sen Benimsin dizisi 10. yeni bölümüyle izleyenlerinin ekranlarına gelmeye hazırlanıyor. Fox Tv ekranlarının beğenilerek Sen Benimsin 10.Bölüm izlenen dizisi bu hafta yayınlanacak bölümünde neler olacak? İşte Sen Benimsin yeni bölümden detaylar..Sen Benimsin 10. bölüm fragmanı yayınlandı-İzleSen Benimsin dizisinden izleyenlerine heyecan dolu bir bölüm daha.Fox Tv'nin beğenilerek izlenen dizisi Sen Benimsin'in 10. bölümünde neler olacak? İşte Sen Benimsin yeni bölümden Sen Benimsin 10.Bölüm izle detaylar..Bölüm Tarihi: 23/08/2015 Sen Benimsin, yeni bölümüyle Pazar 20.15'te FOX'ta!Sen Benimsin 9. bölümde neler olmuştu:Ejder’in tanıştığı kız Şebnem, Kudret Soylu’nun kızından başkası değildir. Ejder’le arası son derece gergin olan Nağme, Şebnem’in bir de Kudret Soylu’nun kızı olduğunu öğrenince iyice delirir.


 http://www.fulldiziizleyelim1.org/kategori/sen-benimsin-son-bolum-izle.html ---Ejder’in Şebnem’le görüşmesini istemez. Şebnem ise, iyi niyetiyle Ejder’le arasında bir şey olmadığını ispatlamaya çalışır Sen Benimsin izle ve çiftliğe gelir. Şebnem’in çiftliğe gelişi Şefika ve Bereket’i fazlasıyla sevindirir. Aslında Şebnem tam da o çiftliğe uygun bir gelindir. Nağme’nin sevmediği bu kız yavaş yavaş hayatlarına sızmaya başlamıştır. Şebnem’in ise Ejder’le ilgili başka planları vardır.Kaynak :  http://www.fulldiziizleyelim1.org/sen-benimsin-10bolum-tek-parca-23-agustos-2015.html

Yazın Öyküsü 8.Bölüm Tek Parça HD izle

Yaz'ın Öyküsü yeni bölüm fragman videosu yayınlandı. fragmanına Mert ve Umut'un öpüşme sahnesi damga vuruyor. Mert ve Yazın Öyküsü 8.Bölüm Umut arasında yaşananların Yaz'ı nasıl etkileyeceği ise merak konusu... Yaz'ın Öyküsü yeni bölümü ile reytingleri alt üst edecek gibi görünüyor.Yaz'ın Öyküsü yeni bölüm fragmanıyla izleyicilerini yine bir hayli heyecanlandıracak gibi görünüyor.Kanal D ekranlarının reyting rekortmeni dizisinin bu bölümünde önce annesiyle arasını düzelten Yaz, sonrasında Umut ve Mert'in Yazın Öyküsü 8.Bölüm izle yakınlaşmasını sağlıyor. Son bölümü çarpıcı bir şekilde biten Yaz'ın Öyküsü 8. bölümünde Tunç, Umut ve Tunç'un arasındaki duygusal bağı hissetmeye başlıyor. Başrollerinde Vildan Atasever, Tansel Öngel, Ece Çeşmioğlu, Çağdaş Onur Öztürk gibi isimlerin yer aldığı . http://www.fulldiziizleyelim1.org/kategori/yazin-oykusu-son-bolum-hd.html ---Yaz'ın Öyküsü yeni bölümün izleyicileri sürpriz dolu gelişmeler bekliyor. Son bölümde sürpriziyle Yaz'ı ve Umut'u çok mutlu eden Mert, yavaş yavaş bir aile olduklarını hissetmeye başlıyor. Annesi ile arasını Yazın Öyküsü izle düzelten Yaz, bu kez yıllar sonra bir araya gelen Umut ve Mert'in tekrar yakınlaşmasına ön ayak oluyor. Yaz'ın Öyküsü başladığından bu yana sürekli tartışan Mert ve Yaz, uzun süre sonra bir hayli yakınlaşıyor. Bir önceki hafta yayınlanan bölüm.Kaynak :  http://www.fulldiziizleyelim1.org/yazin-oykusu-8bolum-tek-parca-23-agustos-2015.html

SOBRE CUERNOS, TRISTEZAS Y RECUERDOS…

Image Nacho iba cabizbajo,… despacio,… como si el peso de sus amarguras fuera demasiado grande para levantarlo con sus propias fuerzas,… solitario,… lejano…. Se podría haber pensado que era un ser “casi destartalado”… o una simple sombra más….

PALO SANTO,… UN RELATO TRISTE PARA UNA TARDE

Image Nacho la conoció mucho tiempo atrás… Era linda, agradable,… parecía buena… y lo que más le fascinaba de ella eran sus ojos;…
y una vez, parafraseando al poeta Leopoldo Marechal, le dijo que sus ojos eran bonitos como dos mañanas juntas… y la verdad es que se enamoró mucho de ella… y hasta llegó a confiar totalmente en ella, en su persona, en su lealtad, en fin…

Yazın Öyküsü 9.Bölüm Fragmanı 30 Ağustos

Yazın öyküsü 9.bölüm halinin, hatırına vurgulanan gençliklerin yanlışlıklarını düzeltmek için girişen toplumsal örgütlerine karşıdan değerlendiirilmektedir. Yazın Öyküsü 9.Bölüm Fragmanı üstünden geçen olayların darcılığından grupların ağaçlar üstünde çıkmasından olanak sağlamaktadır.

Yazın Öyküsü 9.Bölüm 30 ağustos'un tonunun renginde belirtilerekten Tunç, yanlışlıklarını kötülükleriyle noktalayarak, tavırının üstünde gerçekleştirmek üzeri insanların sürgünlerine kafayı koydurtmakta olmadığının, bilinçindedir. Yazın Öyküsü 9.bölüm fragmanı haberlerinin ardı arkasındadır.  http://www.yazinoykusudizisi.com/2015/08/yazin-oykusu-9bolum-fragmani.html

Aşk Zamanı 8.Bölüm Tek Parça 22 Ağustos 2015

Atv ekranlarının vazgeçilmez dizisi Aşk Zamanı yepyeni bir bölüm ile kaldığı yerden devam ediyor. Merakla beklenen Aşk Zamanı 8.Bölüm heyecan dorukta. Sürpiz gelişmelerin yaşanacağı yeni bölümünde Aşk Zamanı dizisi tüm detaylar ve yeni gelişmeler haberimizde...Aşk Zamanı yeni bölümü ile bu akşam kaldığı yerden devam ediyor. Başrollerini Yavuz Bingöl ve Deniz Uğur'un oynadığı aşk Zamanı heyecanla beklenen yeni bölümde neler yaşanıyor?İşte Aşk Zamanı 8. yeni bölüm ve dahası..2 Temmuz Perşembe ekrana gelen dizi daha ilk bölümüyle 25. sırada reytinglerde yer bularak hayal kırıklığına neden olmuştu.Dizi ikinci bölümünden itibaren reytinglerde Aşk Zamanı 8.Bölüm izle daha üst sıralarda yer almaya başlasa da bir türlü istenilen sonuçları alamadı. Aşk Zamanı Total'de 15. sırada AB grubunda ise 19. olabildi. ATV yönetimi düşük reytingler nedeniyle dizinin yayın gününü de değiştirdi.


 http://www.fulldiziizleyelim1.org/kategori/ask-zamani-son-bolum-izle.html ---


Romantik bir Ege komedisi olan dizide beş kızını İstanbul'da zapt edemeyerek, Ege'de küçük bir kasabaya yerleşen otoriter bir babanın ailesiyle birlikte yaşadığı olaylar konu alınıyor.Silahların çekildiği, Reyhan'ın Aşk Zamanı izle Orhan'ı kurtardığı hengâmeli gece, Orhan ve Reyhan aşkının iyice ortaya çıkmasını sağlamıştır. İkinci baharını yaşayan çift bir araya gelip birbirlerine duydular.Kaynak :  http://www.fulldiziizleyelim1.org/ask-zamani-8bolum-tek-parca-22-agustos-2015.html

İlişki Durumu Karışık 7.Bölüm Full HD izle

Show tv ekranının eğlenceli dizisi İlişki Durumu Karışık bu akşam 7. bölümü ile ekrana geliyor. Can ve Elif artık uzak duruyorlar. İlişki Durumu Karışık 7.Bölüm Fakat Murat'ın Ayşegül'e hissettiklerini söylemesi ortalığı karıştırıyor. İlişki Durumu Karışık yeni bölüm ve detayları haberimizde. sürpriz gelişmeler yaşanıyor.Can ve Ayşegül'ün arasında yaşanan kıskançlık krizi nasıl sonuçlanıyor? İlişki Durumu Karışık 7. yeni bölüm ve detaylar haberimizde..“İlişki Durumu: Karışık”ın yedinci bölümünde; Ayşegül kalbini Can’a açmış, İlişki Durumu Karışık 7.Bölüm izle hislerini dile dökmüştür. Can’ın Ayşegül’e cevabı Ayşegül’ü sinir krizine sokmaya yetecektir! Can’ın Elif’le yakın arkadaş olması herkesin dilindedir.Handan tarafından uyarılan Can, Elif’ten uzak kalmayı başarabilecek midir? Yoksa Elif’in bir sözüyle ona mı koşacaktır?


 http://www.fulldiziizleyelim1.org/kategori/iliski-durumu-karisik-izle.html --


İsmail, Ayşegül için büyük bir sürpriz hazırlamıştır. Ayşegül’ün tarzı İsmail’e emanettir! Ayşegül, İsmail’in “lady okuluna” kayıt olur! Eve gelecek olan gazeteciler için Ayşegül’ün ev sahipliği yapması gerekir. İlişki Durumu Karışık izle Eline büyük bir koz geçen Ayşegül bu durumu Can’a karşı kullanır. Can elinde bez ile bütün evi Ayşegül’e inat temizleyebilecek midir? Murat doğum gününü Ayşegül’le birlikte geçirir. Murat, Ayşegül’e karşı hissettiklerini dile döker.Kaynak :  http://www.fulldiziizleyelim1.org/iliski-durumu-karisik-7bolum-tek-parca-22-agustos-2015.html
<< 530 / 530