XHTML válido
CSS válido

Artículos archivados

REBELIONES EN AMÉRICA DEL NORTE

Image REBELIONES EN AMÉRICA DEL NORTE: NECESIDADES DE AVANCE, SÍNTOMAS DEL FUTURO

Paraphysique de l'anaphore

Nous sommes ce qui se passe...

Pastor Bautista Cubano Habla Derechos humanos

United for Human Rights invitó al Pastor Mario Felix Lleonart Barroso para ser el destacado orador en un evento para conmemorar el 66 Aniversario de la Declaración Universal de los Derechos Humanos.

Adı Yok Dizisi

Image türkiye'de çevreyi ve doğal sorunları üzerinden bunları tartışmaya başlıyor çünkü bunda konuşulmaz betül bu anlamda itibar kazanan bir görüntüsü var yoksa daha başka bir fotoğraf mı çıktı özge yapmak gerekirse belli bir cümleyle bütün bunları izleyince sıkma yağdığı zaman geçti üzerinden sesi aç sesi ve konuşmak için şimdi doğru çünkü bazen bir şeyi çok Adı Yok içinde olan seni çok sıcak yaşanan bu toprakların insanları ermeniler yahudiler mesafe geçmezse biraz zaman geçmesi gerekir ki daha sakin konuşabilirim şimdi konuşmak lazım cezaevi kapatmaktır ne olsa ne yaşandı en zor yaz geçirdim ben hepimiz çok sanatsal duygusal olarak Adı Yok izle birçoğu da morali çok bozuldu kaygısının en çok  http://www.adiyokizle.org/

Día Internacional de los Voluntarios

Madrid, 15 de diciembre 2014 – El pasado 5 de diciembre – Día Internacional de los Voluntarios - El video rinde homenaje a los más de 700.000 ayudantes desinteresados, de todas las creencias y estilos de vida que disfrutan de las iniciativas humanitarias y programas de mejoramiento social patrocinados por la Iglesia de Cienciología para abordar los problemas que nos afectan a todos.

Politique de la poésie

Politique de la poésie, poésie de la politique...

Notas sobre la fotografía

Notas sobre la fotografía

Hosgelsin 2015

Image Her yıl başı kimimiz için yeni bir başlangıç veya yeni bir hayata merhaba demektir. Her yıla büyük umutlar ve hayallerle gireriz. Yeni yıldan beklentilerimiz sürekli büyür.

Apprentissage irrémissible

L'humanité comme des liquidateurs de Tchernobyl...

Kaçak Son Bölüm

Image Kaçak Dizisi Fan sitesidir. Kaçak hakkında tüm detaylar bilgiler ve veriler bu sayfada sizlerle.

Talon de fer

" Le talon de fer du spectacle "... ( Guy Debord )

Paraphysique du catastrophisme

Spectacle de la catastrophe, la catastrophe du spectacle...

Diriliş Ertuğrul 1.Bölüm izle

TRT 1 Ekranlarında 10 Aralık 2014 tarihinde Diriliş Ertuğrul 1.Bölüm yayınlanıyor. Osmanlı Devletinini kuruluş dönemlerini detaylı olarak öncesinden başlayarak anlatacak olan Diriliş Ertuğrul Dizisi için oluşturduğumuz dizi-fan sitesi olan www.dirilisertugrulizle.com adresinden Diriliş Ertuğrul Dizisi 'ne ait Bölüm Fragmanlarını ve Bölümlerini Tek Parça HD kalitede izleyebilirsiniz.

El Congreso Mundial de Psiquiatría alerta

El Congreso Mundial de Psiquiatría alerta en Madrid de que se están recetando medicinas a pacientes que no las necesitan.
<< 505 / 505