XHTML válido
CSS válido

Artículos archivados

Tatlı Küçük Yalancılar 1.Bölüm Tek Parça izle

Tatlı Küçük Yalancılar dizisi ekrana gelmek için gün sayıyor. Star Tv'nin yaza özel dizisi Tatlı Küçük Yalancılar pazartesi akşamı başlıyor. Tatlı Küçük Yalancılar 1.Bölüm dizisi pazartesi akşamı izleyiciyle buluşuyor. Star Tv'nin yaza özel yeni dizisi Tatlı Küçük Yalancılar dizisinin ilk bölümünde neler olacak? İşte Tatlı Küçük Yalancılar ilk bölümden fragman ve detaylar..Star’da ekrana gelecek olan, yapımını O3 Turkey Medya’nın yaptığı, uyarlama senaryosunu Elif Usman Ergüden’in kaleme aldığı, Tatlı Küçük Yalancılar 1.Bölüm izle yönetmenliğini ise başarılı yönetmen Cem Karcı’nın üstlendiği, uzun süredir merakla beklenen “Tatlı Küçük Yalancılar” dizisinin jenerik müziğini ünlü sanatçı Sertab Erener hazırladı.Hayatlarının en deli dolu çağını yaşarken bir yandan da tehlikeli ve gizemli bir düşmanla..


 http://www.fulldiziizleyelim1.org/kategori/tatli-kucuk-yalancilar-izle.html --baş etmeye çalışan dört yakın arkadaşın dostlukları, aile bağları, okul hayatları ve aşkları ekrana getirecek olan “Tatlı Küçük Yalancılar” dizisi, Tatlı Küçük Yalancılar izle Warner Bros’un beş sezondur devam eden ve dünyaca izlenen Pretty Little Liars isimli diziden uyarlanıyor. Dizinin jenerik müziği de, Sertab Erener tarafından Tatlı Küçük Yalancılar için cover’landı.Kaynak :  http://www.fulldiziizleyelim1.org/tatli-kucuk-yalancilar-1bolum-tek-parca-6-temmuz-2015.html

Kırgın Çiçekler 2.Bölüm Tek Parça HD izle

ATV ekranlarının yeni dizisi izleyici karşısına çıkacak. İlk bölümüyle dizi severlerin beğenisini toplayan Kırgın Çiçekler, 2.bölümde izleyicilere Kırgın Çiçekler 2.Bölüm heyecan dolu dakikalar yaşatacak. Kırgın Çiçekler'in yeni bölümü 6 Temmuz Pazartesi saat 21:15'de ATV ekranlarında olacak.
Yapımcılığını NTC Medya Mehmet Yiğit ALP, yönetmenliğini ise Serkan Birinci'nin yaptığı Kırgın Çiçekler dizisinin senaryosunu Kırgın Çiçekler 2.Bölüm izle Gül Abus Semerci ve Yelda Eroğlu kaleme alıyor. Pazartesi akşamları ATV ekranında yayınlanmaya başlayan dizinin 2. bölümü bu akşam izleyici karşısına çıkacak. İşte yeni bölümde yaşanacaklar..


 http://www.fulldiziizleyelim1.org/kategori/kirgin-cicekler-son-bolum.html --Okulun en zengin, en popüler kızlarından biri olan Cemre de kimsesiz kalmıştır. Artık o da küçümsediği yurt kızlarının hayatını Kırgın Çiçekler izle yaşayacaktır. Bunca yıllık arkadaşları ona sırtını dönerken, yurttaki kızlar ona sahip çıkar. En çok da Eylül...
Ama onun derdi de başından aşkındır. Üvey babası Kemal yine izini bulmuş, peşine düşmüştür. Eylül çaresizlik içinde Kemal'in saldırısından kendini kurtarmaya çalışırken elini kana bular.Kaynak :  http://www.fulldiziizleyelim1.org/kirgin-cicekler-2bolum-tek-parca-6-temmuz-2015.html

No más daño cerebral! Lo primero en la psiqui

La terapia electro-convulsiva directa (ECT) - generalmente conocido como electroshock - se utiliza para tratar a los pacientes con enfermedades mentales. Recomendado para los pacientes con depresión severa que no responden a otros tratamientos.

Tatlı Küçük Yalancılar 1.Bölüm 6 Temmuz 2015

Farklı konusuyla dikkat çekmesi beklenen Tatlı Küçük Yalancılar ilk bölümü bomba gibi sahneleriyle ekranlara damga vurmaya, Tatlı Küçük Yalancılar 1.Bölüm izleyicilerini şaşırtmaya geliyor. Şükrü Özyıldız, Bensu Soral, Dilan Çiçek Deniz gibi isimlerin rol aldığı Tatlı Küçük Yalancılar, beş yakın arkadaştan birinin kaybolması sonucunda gelişenler olayları, hayatı bir anda değişen gençlerin aile bağları ve dostluklarını anlatıyor.Tatlı Küçük Yalancılar ilk bölümünde; aynı üniversitede okuyan beş yakın arkadaşın, hep beraber eğlendikleri bir gecenin sonunda, Tatlı Küçük Yalancılar 1.Bölüm izle aralarından birinin aniden kayıplara karışması, geride kalan dört genç kızın hayatını alt üst eder. Bu olayın ardından uzun süre görüşmeyen Selin, Hande, Aslı ve Ebru, Açelya'nın ortadan kayboluşunun yıldönümünde, özel mesajlar alır.

 http://www.fulldiziizleyelim1.org/kategori/tatli-kucuk-yalancilar-izle.html ---


Tatlı Küçük Yalancılar; 5 yakın arkadaştan birinin aralarından kaybolmasıyla değişen hayatlarını ve bir anda kendilerini bir cinayet soruşturmasının baş tanıkları olarak bulmalarını anlatan gençlik dizisidir. Tatlı Küçük Yalancılar izle Hayatlarının en deli dolu çağını yaşarken bir yandan da tehlikeli ve gizemli bir düşmanla baş etmeye çalışan dört yakın arkadaşın dostlukları, aile bağları, okul hayatları ve aşkları ekrana getirecek olan "Tatlı Küçük Yalancılar" dizisi, Warner Bros'un beş sezondur devam eden ve dünyaca izlenen Pretty Little Liars isimli diziden uyarlanıyor.


Kaynak :  http://www.fulldiziizleyelim1.org/tatli-kucuk-yalancilar-1bolum-6-temmuz-2015.html

Kırgın Çiçekler 2.Bölüm 6 Temmuz 2015

ATV ekranının yeni dizisi Kırgın Çiçekler bu akşam 2. bölümü ile izleyici karşısına çıkıyor. İlk bölümü ile büyük ilgi gören dizinin yeni bölümünde neler olacak Kırgın Çiçekler 2.Bölüm merak konusu. İşte Kırgın Çiçekler 2. bölümden sürpriz gelişmeler..Yapımcılığını NTC Medya Mehmet Yiğit ALP, yönetmenliğini ise Serkan Birinci yapıyor.


Pazartesi akşamları ATV ekranında yayınlanmaya başlayan dizinin 2. bölümü bu akşam izleyici karşısına çıkacak. İşte yeni Kırgın Çiçekler 2.Bölüm izle bölümde yaşanacaklar..Okulun en zengin, en popüler kızlarından biri olan Cemre de kimsesiz kalmıştır. Artık o da küçümsediği yurt kızlarının hayatını yaşayacaktır. Bunca yıllık arkadaşları ona sırtını dönerken, yurttaki kızlar ona sahip çıkar. En çok da Eylül.


 http://www.fulldiziizleyelim1.org/kategori/kirgin-cicekler-son-bolum.html --


Eylül çaresizlik içinde Kemal'in saldırısından kendini kurtarmaya çalışırken elini kana bular.Eylül 16'sında bir kız. Bir gecekonduda Kırgın Çiçekler izle annesi Mesude, kız kardeşi Büşra ve üvey babası Kemal'le birlikte yaşıyor. Eylül, Kemal'in tacizine uğruyor. Durumu annesine anlatıyor. Annesi düşünüp taşınıp bir çözüm buluyor, Eylül'ü yetimhaneye teslim ediyor.Yetimhanenin karşısındaki binada Cemre oturuyor.


Kaynak :  http://www.fulldiziizleyelim1.org/kirgin-cicekler-2bolum-6-temmuz-2015.html

Yazın Öyküsü 1.Bölüm Tek Parça 5 Temmuz 2015

Kanal D ekranlarına damgasını vuracak Yaz'ın Öyküsü dizisi ilk bölümü ile bu akşam saat 20:00'de başladı! Merakla beklenen Yazın Öyküsü 1.Bölüm haberimizde izleyebilirsiniz. Heyecanın dorukta olduğu ilk bölümü ile Yaz'ın Öyküsü dizisi izleyiciyi ekrana kilitliyor..Yaz'ın Öyküsü bugün saat 20:00'de Kanal D'de başladı! Merakla beklenen Yaz'ın Öyküsü 1. bölümde heyecan doruktaya! Dizide bu akşam, Yaz, 18 senedir hiç görmediği annesi Umut ve babası Mert’le tanışır. Detaylar ve yeni gelişmeler haberimizde...


Kanal D’nin, yapımcılığını D Yapım’ın üstlendiği, yönetmenliğini Yağız Alp Akaydın’ın yaptığı, senaryosunu İlker Arslan, Cem Görgeç, Cenk Boğatur ve Gamze Arslan’ın kaleme Yazın Öyküsü 1.Bölüm izle aldığı, oyuncu kadrosunda; Vildan Atasever, Tansel Öngel, Ece Çeşmioğlu, Çağdaş Onur Öztürk gibi isimlerin yer aldığı, yeni dizisi “Yaz’ın Öyküsü” 1. bölümü ile bu akşam izleyiciyle buluşuyor.Yaz'ın Öyküsü 1. Bölüm Özeti Yetiştirme yurdunda büyüyen ve en büyük motivasyonu özgürleşip, kendi ayakları üzerinde durmak olan Yaz’ın bu hayali, yurtta da sorun çıkarması yüzünden erkene alınır. Tam da işlerin sarpa sardığı bir anda gerçekleşir.


 http://www.fulldiziizleyelim1.org/kategori/yazin-oykusu-son-bolum-izle.html --


Bir anda kendilerini köşeye sıkışmış bulan Yaz ve Ekim; Caner ve Ferhat’la yurt dışına, Almanya’ya kaçma planlarını harekete geçirmeye başlarlar. Bu sırada, yakın arkadaşı Yazın Öyküsü izle Ekim’in her sabah izlediği, Yaz’ın da zerre kadar sevmediği Umut Erpek’in meşhur ‘Umudunu Kaybetme’ programında Yaz’ın bilmediği, göremediği bir olay cereyan eder. Umut Erpek’i canlı yayında arayan bir hemşire, Umut’a 18 yıl önce ölü doğduğu kızının aslında hayatta olduğunu ve adı Yaz olan bu kızın, çocuk esirgemeye verildiğini söyler. Geçmişte doğum sırasında kaybettiği kızının peşine düşen Umut, henüz 18 yaşındayken Mert’le yaşadığı tek gecelik birliktelikten olan kızının, Mert’in babası Doğu tarafından ölü gösterildiğini öğrenir.


Kaynak :  http://www.fulldiziizleyelim1.org/yazin-oykusu-1bolum-tek-parca-5-temmuz-2015.html

Acil Aşk Aranıyor 16.Bölüm Tek Parça izle

Nisan yaralı yüzlü adam sorunundan artık kurtulmuş bulunmaktadır. Sinan ile aralarında olan birliktelik ise artık ciddi anlamda çok hoş bir biçimde ilerlemektedir. Acil Aşk Aranıyor 16.Bölüm İkilinin evliliği dahi yakın gibi mi görülüyor iler ki bölümlerde karşımıza gelecek gibi görülmektedir. show tv acil aşk aranıyor dizisi yeni bölüm fragman 16. son bölüm…Acil Aşk Aranıyor, yolları bir hastanenin acil servisinde kesişen iki doktorun.


Nisan ile Sinan'ın, eğlenceli vе çekişmeli aşk hikayesini konu ediyor. Kaderin görünmez iplerle birbirine bağladığı Nisan ve Sinan, bazı tatsız tesadüflerle, önce kоmşu olduklarını, Acil Aşk Aranıyor 16.Bölüm izle sonra da aynı hastanede birlikte çalışacaklarını öğrenirler...Kahramanlarımız bir yandan birbirinden ilginç vakaların altından kalkarak hayat kurtarmaya çalışırken, bir yandan da tatlı sert çekişmeleriyle, hem güldürecek hem de romantizm rüzgarları estirecek!acil aşk aranıyor 16. bölüm


 http://www.fulldiziizleyelim1.org/kategori/acil-ask-araniyor-son-bolum.html --Acil Aşk Aranıyor son bölüm de önünde hiç bir engel kalmadıkları düşünülen Nisan ve Sinan'ı yeni bir sürpriz bekliyordu. Yüzü yaralıadam Nisan'ı, Sinan'a ve sevdiklerine zarar Acil Aşk Aranıyor izle vermekle tehdit eder. Sinan'a henüz kavuşan Nisan onu kaybetmek istemez ve uzak durmaya karar verdi. Sinan'a zarаr gelmemesi için ondan köşe bucak kaçmaya çalışacaktı. Acil Aşk Aranıyor 15. bölümünde; Ayla'nın lise arkadaşı Çiğdem küçük bir rahatsızlıktan dolayı hastaneye geldi. Çiğdem Aylа'nın gеçmişte ortaya attığı bir iddiayı ona hatırlatınca, Ayla Berzan'la оln ilişkisini saklamak zorunda kaldı


Kaynak :  http://www.fulldiziizleyelim1.org/acil-ask-araniyor-16bolum-tek-parca-5-temmuz-2015.html

Yazın Öyküsü 1.Bölüm HD 5 Temmuz 2015

Yetiştirme yurdunda büyüyen ve en büyük motivasyonu özgürleşip, kendi ayakları üzerinde durmak olan Yaz’ın bu hayali, Yazın Öyküsü 1.Bölüm yurtta da sorun çıkarması yüzünden erkene alınır. Tam da işlerin sarpa sardığı bir anda gerçekleşir. Bir anda kendilerini köşeye sıkışmış bulan Yaz ve Ekim; Caner ve Ferhat’la yurt dışına, Almanya’ya kaçma planlarını harekete geçirmeye başlarlar.Bu sırada, yakın arkadaşı Ekim’in her sabah izlediği, Yaz’ın da zerre kadar sevmediği Umut Erpek’in meşhur ‘Umudunu Kaybetme’ programında Yaz’ın bilmediği, göremediği bir olay cereyan eder. Umut Erpek’i canlı Yazın Öyküsü 1.Bölüm izle yayında arayan bir hemşire, Umut’a 18 yıl önce ölü doğduğu kızının aslında hayatta olduğunu ve adı Yaz olan bu kızın, çocuk esirgemeye verildiğini söyler.


 http://www.fulldiziizleyelim1.org/kategori/yazin-oykusu-son-bolum-izle.html --Geçmişte doğum sırasında kaybettiği kızının peşine düşen Umut, henüz 18 yaşındayken Mert’le yaşadığı tek gecelik birliktelikten olan kızının, Yazın Öyküsü izle Mert’in babası Doğu tarafından ölü gösterildiğini öğrenir. Bu süreçte yıllarca nefretini diri tuttuğu, geçmişte kendisini hamileyken yarı yolda bırakıp giden Mert’le karşılaşan Umut için sert yüzleşmeler gerçekleşir.Kaynak :  http://www.fulldiziizleyelim1.org/yazin-oykusu-1bolum-5-temmuz-2015.html

Acil Aşk Aranıyor 16.Bölüm 5 Temmuz 2015

Show TV ekranlarının eğlenceli dizisi Acil Aşk Aranıyor 16. bölümü renkli sahneleriyle ekrana gelmeye hazırlanıyor. Romantik Acil Aşk Aranıyor 16.Bölüm komedi tadındaki Acil Aşk Aranıyor yeni bölümünde evlilik teklifi sürprizi yaşanacak. Peki, bu teklif kimden gelecek?Abidin, Berzan'ın evlenme teklifi organizasyonunun kendi restoranında yapılması için Nisan'ı ikna eder. Yardım edeyim derken yine her şeyi eline yüzüne bulaştıracak, aksilikler peşini bırakmayacaktır.Merakla beklenen macera devam edecek. Bir önceki bölümde yaralı yüzlü adam yüzünden kabus dolu Acil Aşk Aranıyor 16.Bölüm izle günler geçiren Nisan, Acil Aşk Aranıyor yeni bölümünde romantizm dolu anlar yaşayacak. Med Yapım imzalı, kadrosunda; Serhat Teoman, Duygu Yetiş, Rojda Demirer, Tamer Tıraşoğlu, Sinem Uçar, Gökhan Soylu, Serkan Öztürk ve Sertan Erkaçan rol aldığı.

 http://www.fulldiziizleyelim1.org/kategori/acil-ask-araniyor-son-bolum.html --


Acil Aşk Aranıyor 16. bölümünde; Nisan kendisini kaçıran yaralı yüzlü adamın elinden Abidin sayesinde kurtulur. Acil Aşk Aranıyor izle Artık Sinan'la arasında bir engel kalmamıştır. Nisan, Berzan'ın Ayla'ya evlenme teklif edeceğini öğrenince büyük bir planlama içine girer. Sinan'ı da bu romantik koşuşturmanın içine sürükleyecektir. Acil Aşk Aranıyor yeni bölümünde; Ayla, Berzan'ın kendisine evlenme teklifi edeceğini tesadüfen öğrenir.


Kaynak :  http://www.fulldiziizleyelim1.org/acil-ask-araniyor-16bolum-5-temmuz-2015.html

Génétique de l'environnement

L'environnement de la génétique...

film izle

Seninle Bir Ömür izle Filmi>Seninle Bir Ömür izle Filmi Yönetmenliğini George Tillman Jr.’ın üstlendiği filmin senaryosunu Nicholas Sparks’tan uyarlayan isim ise Craig Bolotin. Filmin oyuncu kadrosunda ise Britt Robertson, Scott Eastwood ve Oona Chaplin yer alıyor.

dizi izle

9 dakika önce - Like lots of, Christmas Day was all about family. We keeping upped until 5 am Christmas Eve covering presents and promptly at 8 am our children were awake ...

İlişki Durumu Karışık 1.Bölüm Tek Parça izle

Show Tv'de yaz sezonunda izleyicileri ekranlara bağlayacak bir dizi başlıyor: MF Yapım'dan Faruk Bayhan'ın yapımcılığını İlişki Durumu Karışık 1.Bölüm üstlendiği, yönetmenliğini Bülent İşbilen'in yaptığı, senaryosunu ise Banu Kiremitçi Bozkurt'un yazdığı İlişki Durumu Karışık 1. bölümüyle izleyicilere keyifli bir akşam yaşatacak.Yönetmen koltuğunda Bülent İşbilen'in oturduğu dizinin senaryosunu Banu Kiremitçi Bozkurt kaleme alıyor.Başrollerini Seren Şirince ve Berk Oktay'ın paylaştığı, oyuncu kadrosunda ise Pamir Tekin, Eda Ece, Mert Türkoğlu, Özlem Öçalmaz ve İlişki Durumu Karışık 1.Bölüm izle Gülden Avşaroğlu'nun yer aldığı İlişki Durumu Karışık dizisinin ilk bölümünde izleyenler hem karakterleri tanıyacaklar, hem de dizinin hikayesini öğrenecekler. İlişki Durumu Karışık 1. bölümüyle bu akşam saat 21.00'da Show Tv'de ekrana gelecek.


 http://www.fulldiziizleyelim1.org/kategori/iliski-durumu-karisik-izle.html --


İLİŞKİ DURUMUN KARIŞIK DİZİSİNİN KONUSU Show TV'nin yaz ekranına damgasını vuracak projelerden birisi olan İlişki Durumu Karışık izle Aşk, kıskançlık, gurur, dostluk ve yanlış anlamaların el ele gideceği bir aşk oyunu hikayesi. Dizide neşe, duygusallık ve heyecan da hiç eksik olmayacak. Başrollerinde Seren Şirince, Berk Oktay, Pamir Pekin ve Eda Ece'nin yer aldığı dizinin yapımcılığını MF Yapım-Faruk Bayhan'ın üstleniyor.Kaynak :  http://www.fulldiziizleyelim1.org/iliski-durumu-karisik-1bolum-tek-parca-4-temmuz-2015.html

Kiralık Aşk Yeni Bölüm 12 Temmuz 2015 HD izle

Star Tv'nin yeni dizisi Kiralık Aşk dün akşam 3. bölüm ile izleyici karşısına çıktı. Reytinglerde büyük bir başarı yakalayan Kiralık Aşk izle fenomen olma yolunda ilerliyor. Peki Kiralık Aşk son bölümde neler oldu? İşte son bölüm ve detaylar..Kiralık Aşk 3. bölümde romantik dakikalar!Star Tv ekranının yeni yaz dizilerinden birisi olan Kiralık Aşk 3. bölümü ile seyirci karşısına çıktı. İlk iki bölümü ile reyting Kiralık Aşk Son Bölüm sıralamasında büyük bir başarı yakalayan dizi fenomen olma yolunda ilerliyor. Peki yeni bölümde neler oldu? İşte 3. bölüm ve detaylar..Yaklaşan büyük moda buluşması için hazırlıklar başlamıştır. Bu büyük gün, bir anda herkes için duygusal bir fırsata dönüşür.Yasemin bu özel gecede Ömer’in kalbini çalmayı planlarken, Sinan ise Yasemin’le yakınlaşmanın yollarını arar. Ömer, davete Kiralık Aşk Son Bölüm izle son anda Defne’yle katılmaya karar verince bütün planlar değişir.Neriman, Defne’yi gecenin yıldızı olması için hummalı bir hazırlığa sokar. Ancak bu büyük gece, finalinde çok daha büyük sürprizlere gebedir. Herkesi büyük bir şok beklemektedir. Kiralık Aşk, heyecan ve eğlenceli dolu yepyeni bölümüyle Cuma akşamı Star’da!Kaynak :  http://www.fulldiziizleyelim1.org/kategori/kiralik-ask-son-bolum-izle.html

İlişki Durumu Karışık 1.Bölüm 4 Temmuz 2015

Show tv ekranında yeni bir dizi başlıyor. İlişki Durumu Karışık bu akşam 1. bölüm ile ekrana gelecek. Peki dizinin oyuncu kadrosunda kimler var? İşte İlişki Durumu Karışık 1.Bölüm fragmanı ve ayrıntılar..Show TV’nin yaz ekranına damgasını vuracak projelerden birisi olan “İlişki Durumu: Karışık”; Aşk, kıskançlık, gurur, dostluk ve yanlış anlamaların el ele gideceği bir aşk oyunu hikayesi. Dizide neşe, duygusallık ve heyecan da hiç eksik olmayacak.


Başrollerinde Seren Şirince, Berk Oktay, Pamir Pekin ve Eda Ece’nin yer aldığı dizinin yapımcılığını MF Yapım-Faruk Bayhan’ın İlişki Durumu Karışık 1.Bölüm izle üstleniyor.Yönetmen koltuğunda Bülent İşbilen'in oturduğu dizinin senaryosunu Banu Kiremitçi Bozkurt kaleme alıyor.İlişki Durumu: Karışık Cumartesi akşamı saat 21.00'de Show TV'de başlıyor...!


 http://www.fulldiziizleyelim1.org/kategori/iliski-durumu-karisik-izle.html --


Aşk, kıskançlık, gurur, dostluk, yanlış anlamaların birbirine girdiği bir aşk dizisi..seren Şirince, Berk Oktay, Pamir Pekin ve İlişki Durumu Karışık izle Eda Ece'nin başrolerini paylaştığı İlişki Durumu Karışık dizisinin yapımcılığını MF Yapım-Faruk Bayhan üstleniyor.Yönetmenliğini tecrübeli isim Bülent İşbilen'in yaptığı dizinin senaryosunu Banu Kiremitçi Bozkurt yazıyor.Kaynak :  http://www.fulldiziizleyelim1.org/iliski-durumu-karisik-1bolum-4-temmuz-2015.html
<< 523 / 523