XHTML válido
CSS válido

Justicia

Tatlı Küçük Yalancılar 4.Bölüm Full izle

Tatlı Küçük Yalancılar dizisi izleyicilerini ekranlara kilitlemeye devam ediyor. Star Tv'nin yaza özel dizisi bu akşam yayınlanacak Tatlı Küçük Yalancılar yeni bölümüyle izleyenlerinin karşısına çıkıyor. Star Tv'nin Tatlı Küçük Yalancılar 4.Bölüm sevilerek izlenen dizisi Tatlı Küçük Yalancılar'ın yeni bölümünde neler olacak? İşte Tatlı Küçük Yalancılar yeni bölümden detaylar..
Selin, hiç beklemediği bir anda karşısına çıkan Toprak’tan, Açelya’nın kaybolduğu geceye dair yeni detaylar öğrenir. Toprak’ın anlattıkları gerçek midir yoksa yalan mı? Selin bu soruya, yüreğinden geçen cevabı verir ve Tatlı Küçük Yalancılar 4.Bölüm izle Toprak’a inanmayı seçer. Ancak verdiği karar, kendisini de tehlikeye atmasına sebep olacaktır. Toprak’ın aleyhinde ortaya çıkan delil ve kayıplara karışmış olması, Eren’i de harekete geçirir.


 http://www.fulldiziizleyelim1.org/kategori/tatli-kucuk-yalancilar-izle.html --A.’nın ördüğü ağ giderek daha ciddi bir boyut kazanmaktadır. Eren, Toprak’ı bulmaya çalışırken, A’dan aldığı mesajla, öğrenmek Tatlı Küçük Yalancılar izle istemeyeceği bir sırrın ortağı haline gelir. Kendisini sevimsiz bir ikilemin içinde bulur. Şimdi sadece Aslı’yla ilişkisi değil, okuldaki görevi de tehlikededir. Birilerini korumak ve işlerin daha kötü bir hal almasını engellemek için, kendini zor duruma düşürmek ve yine Aslı’yı üzmek zorundadır.Kaynak :  http://www.fulldiziizleyelim1.org/tatli-kucuk-yalancilar-4bolum-tek-parca-27-temmuz-2015.html

Kırgın Çiçekler 5.Bölüm Tek Parça Full izle

Atv ekranının ilgiyle takip edilen dizisi Kırgın Çiçekler bu akşam 5. bölümü ile ekrana gelecek. Kader ailesini bulmak için Kırgın Çiçekler 5.Bölüm arkadaşlarından vazgeçmeyi göze alıyor. Kader'i nasıl bir son bekliyor? İşte Kırgın Çiçekler yeni bölüm detayları..Kırgın Çiçekler 5. bölümde yollar ayrılıyorKader, ailesini bulmak için arkadaşlarını satabilecek kadar gözünü karartır.


Kader'in kendilerini sattığını öğrenen Songül de aralarındaki bütün kardeşlik köprülerini atar. Ailesini bulmak için acıklı bir yolculuğa çıkan Kader'e hiç beklemediği biri; Cemre yoldaşlık eder... Ve bu arada denizden Kırgın Çiçekler 5.Bölüm izle çıkan bir ceset tüm dengeleri bozar. Mesude kocasının başına gelenlerden sorumlu gördüğü Eylül'ü kolundan tutup karakola sürüklemek için okula gelir... Ne kızlar ne de Serkan Mesude'nin öfkesinin önünde duramayacaktır.


 http://www.fulldiziizleyelim1.org/kategori/kirgin-cicekler-son-bolum.html ---Eylül'e yardım etmeye çalışan Feride ve Toprak ise, cevabını bilmedikleri sorular karşısında çaresizdir... Eylül hastanede Kırgın Çiçekler Son Bölüm doğum yapan annesinin başındadır. Feride onu yalnız bırakmaz. Feride'nin Kemal'i araması için üstelemesiyle kızcağızın sinirleri boşalır. Feride, Eylül'ün tepkisinden şüphelenir. Ne kadar sıkıştırsa da Eylül olanları anlatmaz. Ancak Feride işin peşini bırakmayacaktır.Diğer tarafta kızlar yazıyı kimin yazdığını bulmaya çalışmaktadır.Kaynak :  http://www.fulldiziizleyelim1.org/kirgin-cicekler-5bolum-tek-parca-27-temmuz-2015.html

Sen Benimsin 6.Bölüm Tek Parça 26 Temmuz 2015

Sen Benimsin dizisi yepyeni bir bölümle daha izleyenlerinin ekranlarına geliyor. Fox Tv'nin yaza özel dizisi Sen Benimsin'in Sen Benimsin 6.Bölüm yayınlanan yeni bölümünde neler oluyor? İşte Sen Benimsin yeni bölüm ve detaylar..Sen Benimsin 6. bölümde heyecan dorukta!Sen Benimsin dizisi yeni bölümüyle izleyenlerinin ekranlarına geliyor.Fox Tv'nin beğenilerek izlenen dizisi Sen Benimsin'in bu akşam yayınlanan bölümünde neler oluyor? İşte Sen Benimsin yeni bölüm ve detaylar..Sen Benimsin 5. bölümde neler olmuştu:Şimal iflas ettiklerini Sen Benimsin 6.Bölüm izle açıklamış, çiftliktekiler bu durumdan nasıl kurtulacaklarını kara kara düşünmeye başlamıştır. İstanbul’a gitme planlarını açıklamak üzere çiftliğe gelen Nağme ve Ejder de ne yapacaklarını bilmez haldedir.

 http://www.fulldiziizleyelim1.org/kategori/sen-benimsin-son-bolum-izle.html --


Ejder, ailesini böyle bir durumda bırakıp gidebilecek midir? Ya Nağme… Yenilmezler Çiftliği’nde bir gün daha kalmaya nasıl tahammül edecektir? Bir kez daha Ejder’in yanında olmayı seçer Nağme. Bursa’da kalır. Sen Benimsin izle Ancak bunun bir bedeli, Nağme’nin Ejder’den bir isteği vardır. Aşkı ile doğruları arasında seçim yapması gereken bu defa Ejder olacaktır.Şimal’se ne yapıp edip Bereket’in güvenini ve desteğini arkasına alan Ejder’den önce şirketi ve aileyi kurtarmalıdır.


Kaynak :  http://www.fulldiziizleyelim1.org/sen-benimsin-6bolum-tek-parca-26-temmuz-2015.html

Yazın Öyküsü 4.Bölüm Tek Parça 26 Temmuz 2015

Yaz'ın Öyküsü 4. bölümde heyecan dorukta. Bu hafta Umut'un zor bir karar vermesi gerekiyor. Yaz ise büyük Yazın Öyküsü 4.Bölüm bir tehlike içinde! Sonunda, beklediği fırsatı elde eden Yaz, anne ve babası ile ilk kez baş başa kalıyor. Kıskançlık krizine giren Ferhat ise Yaz ve Umut'un hayatını büyük bir tehlikeye atıyor! Ferhat, Yaz'a silah çekiyor. Yaz’ın Öyküsü yeni bölüm ve detaylar haberimizde..Yaz’ın Öyküsü 4. bölümünde Ferhat namluyu Yaz’a doğrultuyor26 Temmuz akşamı ekrana gelecek Yaz’ın Öyküsü 4. bölüm Yaz’ın önceki bölümde getirdiği şart nedeniyle büyük bir değişimin başlangıcı oluyor. Yazın Öyküsü 4.Bölüm izle Umut’un Tunç ile ilişkisini yeniden değerlendirmesi gerekiyor.Bunun dışında Yaz yeni bölümde Ferhat’ı bırakacak ve her şeyi bitirecek ama Ferhat’ın ise Yaz’ı büırakmaya niyeti yok ki Yaz’ı yeni bölümde büyük bir tehlike bekliyor.

 http://www.fulldiziizleyelim1.org/kategori/yazin-oykusu-son-bolum-izle.html --


Ferhat eline silah alacak!Yaz’ın, açıklaması herkesin üzerinde büyük bir şok etkisi yaratırken, kızlarının kararı karşısında Yazın Öyküsü izle Umut ve Mert, ne diyeceklerini bilemezler. Ferhat’ın Ege ve Yaz’ın arkadaşlığına verdiği tepki, Ekim’inde bazı gerçeklerle yüz yüze gelmesine sebep olur.Ekim'le arası açılan Yaz, çareyi annesine gitmekte bulur. Bu sırada Mert’in de orada olması ve Yaz’ın hastalanması, genç kızın ailesi ile birlikte vakit geçirmesini sağlar.


Kaynak :  http://www.fulldiziizleyelim1.org/yazin-oykusu-4bolum-tek-parca-26-temmuz-2015.html

İlişki Durumu Karışık 4.Bölüm Tek Parça izle

İlişki Durumu Karışık'ta dedenin büyük operasyonu başlıyor! İlişki Durumu Karışık 4. yeni bölümüyle bu akşam saat ekrana geliyor. Merakla beklenen İlişki Durumu Karışık dizisinin 4. yeni bölüm detaylar İlişki Durumu Karışık 4.Bölüm haberimizde bulabilirsiniz...Show TV’nin yaz ekranına damgasını vuracak projelerden birisi olan “İlişki Durumu: Karışık”; Aşk, kıskançlık, gurur, dostluk ve yanlış anlamaların el ele gideceği bir aşk oyunu hikayesi.Dizide neşe, duygusallık ve heyecan da hiç eksik olmuyor. Dizinin yeni bölümünde, Dede Ayşegül ve Can'ın evliliğinden İlişki Durumu Karışık 4.Bölüm izle şüpheleniyor ve İlişki Durumu Karışık 4. yeni bölümde çiftin yanlarına taşınmasını istiyor! Can ve Ayşegül ne yapacak?Yapımcılığını MF Yapım-Faruk Bayhan’ın üstlendiği “İlişki Durumu: Karışık” dizisinin güçlü oyuncu kadrosunda.


 http://www.fulldiziizleyelim1.org/kategori/iliski-durumu-karisik-izle.html --Bülent İşbilen’in yönettiği dizinin senaryosunu ise Banu Kiremitçi Bozkurt kaleme alıyor.Ayşegül ve Can evliliklerini İlişki Durumu Karışık izle daha inandırıcı hale getirmek için birbirlerini daha iyi tanımaya karar verirler ve ‘çocukluklarına inerler’. Ayşegül, Tekin Ailesi’ne akşam yemeğine gider ve gelin olarak ilk ciddi sınavını verir. Elif yurtdışına gitme planlarından Murat’a bahseder ve beklemediği bir tepki alır.


Kaynak :  http://www.fulldiziizleyelim1.org/iliski-durumu-karisik-4bolum-tek-parca-25-temmuz-2015.html

Kiralık Aşk 6.Bölüm Tek Parça 24 Temmuz 2015

GönderYazdırYorum YazKiralık Aşk yeni bölümüyle ekrana kilitliyor! - İzle
Başrollerini Elçin Sangu, Barış Arduç, Salih Bademci, Kiralık Aşk 6.Bölüm Sinem Öztürk, Levent Ülgen ve Nergis Kumbasar’ın paylaştığı Kiralık Aşk dizisi yepyeni bir bölüm ile ekrana geliyor. Merakla beklenen heyecan dorukta..Bu hafta Ömer’in doğum günü var. Doğum günü kutlamayı sevmeyen Ömer’e, Defne bu defa kendince, Neriman’dan bağımsız bir sürpriz yapmak istiyor.Fakat Ömer de zor adam, ne yapılır ki? Bu arada Ömer, Defne ve Sinan’ın yakınlığından rahatsız olmaya başlıyor. Sinan’da Defne’nin bilekliğini görmek, Ömer’e hiç iyi gelmiyor. Peki Neriman ne yapacak Ömer’in doğum Kiralık Aşk 6.Bölüm izle günü için? Defne’yi ne türlü hazırlayacak, bu fırsatı nasıl değerlendirecek? Peki ya Yasemin neden istifa etmedi? Neriman’ı asıl çıldırtan bu. Yasemin, hiç beklenmedik bir gol atıyor Neriman’a…


 http://www.fulldiziizleyelim1.org/kategori/kiralik-ask-son-bolum-izle.html --


Defne,Ömer’i kıskanıyor. Yasemin, ortalığı yine çok fena karıştırıyor. Defne, İtalyan misafirlerle geçirdikleri akşamdan Kiralık Aşk izle sonra kendini Ömer’e daha yakın hisseder. her şeye rağmen kendisine inanıp, iyi davrandığı için ona teşekkür etmek için en sevdiği yemeği yapmaya karar verir: Pazı sarması! Elinde hediyesiyle Ömer’in evine geldiğinde ise onu çok nahoş bir sürpriz bekler: Ömer’le romantik bir gece geçiren Yasemin…Kaynak :  http://www.fulldiziizleyelim1.org/kiralik-ask-6bolum-tek-parca-24-temmuz-2015.html

İnadına Aşk 4.Bölüm Tek Parça 23 Temmuz 2015

FOX TV'nin yaza özel yeni dizisi İnadına Aşk yeni bölümde heyecan dorukta. Eğlenceli sahnelerin yaşandığı İnadına Aşk 4.Bölüm neler yaşanıyor? Nefes kesen son bölümün ardından İnadına Aşk dizisi bu hafta dikkat çekici sahneleriyle yine gündeme bomba gibi düşüyor..kranların fırtına gibi başlayan dizisi İnadına aşk dizisi yepyeni bir bölüm ile bu hafta kaldığı yerden devam ediyor.Yapımcılığını Sinegraf’ın üstlendiği, başrollerini Açelya Topaloğlu ile Can Yaman’ın paylaştığı İnadına Aşk dizisi merakla beklenen yeni bölümde heyecan dorukta!İnadına Aşk son bölümünde yine bol koşturmaca İnadına Aşk 4.Bölüm izle vardı. Bir önceki bölümde Damla'ya inat işe giren Defne ile hissettiği duygulara anlam veremeyen Yalın, dizinin son bölümünde plazanın içinde çocuklar gibi koşturdu.


 http://www.fulldiziizleyelim1.org/kategori/inadina-ask-son-bolum-izle.html --İnadına Aşk son bölümünün en eğlenceli anları ise bu sahneler oldu. Başrollerinde Açelya Topaloğlu, Can Yaman, Nilay Duru, Eren Vurdem, Cevahir Turan'ın rol aldığı İnadına Aşk dizisinin 3. bölümünde Çınar ve İnadına Aşk izle Yeşim arasında da kıskançlık rüzgarları esti. Deniz ile Ezgi arasında ilginç bir an yaşandı. Ezgi, Deniz'e mani olmak için onun gözünü korkutmaya çalıştı.Defne, çok zeki, çok inatçı ve çok geveze bir laz kızıdır.Kaynak :  http://www.fulldiziizleyelim1.org/inadina-ask-4bolum-tek-parca-23-temmuz-2015.html

Güneşin Kızları 6.Bölüm Tek Parça Full izle

Başrollerini Emre Kınay ve Evrim Alasya'nın paylaştığı Güneşın Kızları yepyeni bir bölüm ile bu akşam Kanal D'de. 3 kız çocuğunu Güneşin Kızları 6.Bölüm büyüten ve aşktan tamamen umudunu kesen Güneş, beyaz atlı prensini, 35 yaşında bulur ve aşık olur. İstanbullu işadamı Haluk Mertoğlu’nun evlilik teklifini kabul eden Güneş için hayat yeni başlamıştır ancak olayların ardı arkası kesilmez.Her bölümü ile ayrı bir heyecan katan Güneşın Kızları yeni bölümünde sürpriz gelişmeler yaşanıyor..Survivor 2013'te adını duyuran ve daha sonra çeşitli projelerde yer alan, bu sıralar Kanal D ekranlarında Güneşin Kızları 6.Bölüm izle yayınlanan Magazin D programının sunuculuğunu üstlenen Fatmagül Fakı, Güneşin Kızları dizisinin oyuncu kadrosuna katıldı.Kanal D ekranlarında yayınlandığı ilk günden beri büyük ilgi gören Güneşın Kızları merakla beklenen yeni bölüm fragmanı yayınlandı.


 http://www.fulldiziizleyelim1.org/kategori/gunesin-kizlari-son-bolum.html ---Nefes kesen son bölümün ardından Güneşın Kızları 6. bölüm için heyecan dorukta. İşte Güneşın Kızları 6. bölüm fragmanı Güneşin Kızları izle ve özeti...Güneşin Kızları 6. Bölüm de: Haluk'tan sürpriz itiraf!Haluk’un bilgisayarında babasını gören Nazlı, kimse kendisine inanmasa da olayın peşine düşmeye karar verir. Güneş, Nazlı’nın kendi kendisini kandırdığını düşünmektedir.Kaynak :  http://www.fulldiziizleyelim1.org/gunesin-kizlari-6bolum-tek-parca-23-temmuz-2015.html

Kalbim Egede Kaldı 5.Bölüm HD 22 Temmuz 2015

Kalbim Ege'de Kaldı dizisi yepyeni bir bölümle daha izleyenlerinin ekranlarına geliyor. Kanal D ekranlarının sevilerek izlenen Kalbim Egede Kaldı 5.Bölüm dizisi Kalbim Ege'de Kaldı'nın bu hafta yayınlanan yeni bölümünde neler oluyor? İşte Kalbim Ege'de Kaldı yeni bölüm ve detaylar..Kalbim Ege'de Kaldı 5. bölümde neler oluyor?Kanal D'nin eğlenceli dizisi Kalbim Ege'de Kaldı 5. bölümde heyecan dorukta.Son bölümü ile herkesi ekrana kilitleyen dizinin yeni bölümünde neler oluyor merak konusu. Kalbim Ege'de Kaldı 5. bölüm ve ayrıntılar Kalbim Egede Kaldı 5.Bölüm izle haberimizde.Son bölümde neler oldu: Mustafa ve Zeliş, Herkesi Evliliklerine İnandırmaya Çalıştı.Mustafa, Zeliş’e herkesin gözlerinin önünde ilan-ı aşk etmiştir ama muhtarın onları ayırmaktan kolay kolay vaz geçeceği yoktur.


 http://www.fulldiziizleyelim1.org/kategori/kalbim-egede-kaldi-son-bolum.html ---Muhtar, Mustafa ve Zeliş’in formaliteden evli olduğunu herkese kanıtlamak için yeni planlar yaparken, Iraz Nene de Mustafa ve Kalbim Egede Kaldı izle Zeliş’e yeni bir şart koşar; bir hafta içinde bütün köylüyü birbirlerini sevdiklerine ikna edeceklerdir. Aksi halde Iraz Nene, Mustafa ve Zeliş’e mirastan zırnık koklatmayacaktır.Ancak Mustafa ve Zeliş bütün köye birbirlerini sevdiklerini kanıtlamaya çalışırken tek engelleri muhtar değildir. Yaman’da Zeliş’e karşı gözle görülür bir değişim vardır.Kaynak :  http://www.fulldiziizleyelim1.org/kalbim-egede-kaldi-5bolum-22-temmuz-2015.html

Çilek Kokusu 5.Bölüm Tek Parça 22 Temmuz 2015

Star'da bu akşam ekrana gelen Çilek Kokusu dizisi merakla beklenen yeni bölümde heyecan dorukta. Çilek Kokusu 5.Bölüm ile izleyiciyi şoke eden bir sahne ile gündeme bomba gibi düştüyor. İlk bölümüyle tüm dikkatleri üzerine çeken Çilek Kokusu dizinin 5. bölümü ve tüm detaylar haberimizde..Çarşamba akşamlarının vazgeçilmez dizisi Çilek Kokusu 5. yeni bölümde Aslı şokta!Çilek Kokusu yeni bölümüyle yine izleyicilerini ekran başına kilitleyeceğinin sinyalini verdi. Sevilen gençlik dizisi Çilek Kokusu 5. bölüm ve tüm detaylar haberimizde..İleride çok ünlü bir pastacı olmayı düşleyen Çilek Kokusu 5.Bölüm izle genç bir kız ile her gününü hovardaca harcayan zengin bir gencin hikayesini anlatan, Demet Özdemir, Yusuf Çim Ekin Mert Daymaz'ın başrollerini paylaştığı Çilek Kokusu 5. bölümü 22 Temmuz Çarşamba akşamı Star Tv ekranlarına gelecek.

 http://www.fulldiziizleyelim1.org/kategori/cilek-kokusu-son-bolum-izle.html --

Dizinin bu bölümünde yeni bir eve yerleşme şoku yaşayan Aslı, bir de o evde Burak ile yaşayacağını öğrenince, büyük şaşkınlık Çilek Kokusu izle yaşayacak. İkili ilk önce aynı evde yaşadıklarını inkar etse de Çilek Kokusu 5. bölümünün ilerleyen dakikalarında aynı çatı altında yaşayacaklarını kabullenecek ancak atışmaları devam edecek.Burak ve Aslı artık aynı evde yaşamaktadır. Ama bunu ikisi de farkında değildir.Kaynak :  http://www.fulldiziizleyelim1.org/cilek-kokusu-5bolum-tek-parca-22-temmuz-2015.html

Beş Kardeş 11.Bölüm Full 720p 21 Temmuz 2015

Beş Kardeş dizisi yeni bölümüyle izleyenlerinin ekranlarına çıkmaya hazırlanıyor. Kanal D'nin başarılı dizisi Beş Kardeş'in bu hafta yayınlanacak bölümünde neler olacak? İşte Beş Kardeş 11. bölümden detaylar.. Beş Kardeş 11.Bölüm neler olacak?Beş Kardeş dizisi yeni bölümüyle izleyicilerinin ekranlarına gelmeye hazırlanıyor.Öte yandan Başeğmez Kardeşler'in yıllardır bilmedikleri ablaları aniden ortaya çıkıyor! Beş Kardeş yeni bölümüyle Salı 22:30'da Kanal D'de!Kanal D'nin sevilerek izlenen dizisi Beş Kardeş'in bu hafta yayınlanacak bölümünde neler olacak? İşte Beş Kardeş yeni bölümden Beş Kardeş 11.Bölüm izle fragman ve detaylar..Sait, sonunda Canan'ın parmağına yüzüğü takıyor mu? Beş Kardeş heyecan dolu yeni bölümüyle Salı 22:30'da Kanal D'de!Beş Kardeş 10. bölümde neler olmuştu:Beş Kardeş 10.Bölüm ÖzetiBaşeğmez Kardeşler’in Hiç Bilmedikleri..

 http://www.fulldiziizleyelim1.org/kategori/bes-kardes-son-bolum-izle.html --Bir Ablaları Ortaya Çıkıyor.Canan, Sait'in odasında tesadüfen bulduğu mektuplarla büyük bir sırrı açığa çıkarır. Başeğmez Beş Kardeş izle Kardeşlerin hiç bilmedikleri bir ablaları vardır. Sait ve kardeşleri, eski mektuplardan kayıp ablanın izini sürecekler ve hiç beklemedikleri bir sürprizle arşılaşacaklardır.“Beş Kardeş” güçlü kadrosu ve sürükleyici hikayesi ile her Salı saat 22.30’da Kanal D’de… Sakın Kaçırmayın!Sait, Canan'ı istemeye gidiyor.Kaynak :  http://www.fulldiziizleyelim1.org/bes-kardes-11bolum-21-temmuz-2015.html

Tatlı Küçük Yalancılar 3.Bölüm Tek Parça izle

Selin’e bir türlü ulaşamayan Hande, Aslı ve Ebru paniğe kapılırlar. A’dan gelen mesaj da korkularını iyice arttırır. Tatlı Küçük Yalancılar 3.Bölüm Bir an önce Selin’i bulmak için harekete geçerler. Ancak Selin’i değil, sadece telefonunu bulabilirler. Yerdeki kan izleri de kızların endişelerini haklı çıkartır gibidir. Eren’in yönlendirmesiyle önce Selin’in ailesi sonra da Komiser Vecip olaya dahil olur.


Dört bir yanda aranan Toprak, kapana kısılmıştır. Bundan sonra atacağı her adımın onu karanlığa biraz daha yaklaştıracağını bilmektedir artık. Korkularından kaçmak için de tek bir çözüm gelmektedir aklına. Aslı, Tatlı Küçük Yalancılar 3.Bölüm izle yaşadıkları yorucu gecenin sonunda Eren’e sığınır. Ancak onu koruyabilmek adına fazlaca soru soran Eren, Aslı’nın yine canını acıtır. Aslı, unutmak istediği suçuyla, vicdanıyla yüzleşmesine sebep olduğu için öfkeyle ayrılır Eren’in yanından.

 http://www.fulldiziizleyelim1.org/kategori/tatli-kucuk-yalancilar-izle.html --


Kızlar bir yandan Selin’in başına gelenin şokunu üzerlerinden atmaya çalışırken bir yandan da gizli düşmanlarının kim Tatlı Küçük Yalancılar izle olabileceğiyle ilgili yeni şüphelere kapılırlar. Sürekli etraflarında dolanan, adını bile bilmedikleri genç bir adam dikkatlerini çeker. Onun kim olduğunu öğrenmelidirler. Bu konuda, adım adım Hande’nin hayatının bir parçası olmaya başlayan Barış’tan yardım alacaklardır.Kaynak :  http://www.fulldiziizleyelim1.org/tatli-kucuk-yalancilar-3bolum-tek-parca-20-temmuz-2015.html

Sen Benimsin 5.Bölüm Tek Parça 19 Temmuz 2015

Şimal iflas ettiklerini açıklamış, çiftliktekiler bu durumdan nasıl kurtulacaklarını kara kara düşünmeye başlamıştır. İstanbul’a gitme Sen Benimsin 5.Bölüm planlarını açıklamak üzere çiftliğe gelen Nağme ve Ejder de ne yapacaklarını bilmez haldedir. Ejder, ailesini böyle bir durumda bırakıp gidebilecek midir? Ya Nağme… Yenilmezler Çiftliği’nde bir gün daha kalmaya nasıl tahammül edecektir?Bir kez daha Ejder’in yanında olmayı seçer Nağme. Bursa’da kalır.Ancak bunun bir bedeli, Nağme’nin Ejder’den bir isteği vardır. Aşkı ile doğruları arasında seçim yapması gereken bu defa Ejder olacaktır. Şimal’se ne yapıp edip Bereket’in güvenini ve desteğini arkasına Sen Benimsin 5.Bölüm izle alan Ejder’den önce şirketi ve aileyi kurtarmalıdır. Bu uğurda karanlık işlere girişmesi gerekse bile yapmalıdır bunu.Nağme, Ejder’in Elvan’a imam nikâhı kıymasına izin vermiştir. Nikâh kıyılacak, namusu temizlenen.


 http://www.fulldiziizleyelim1.org/kategori/sen-benimsin-son-bolum-izle.html --


Fakat Nağme buna nasıl tahammül edecek, tamamen göstermelik de olsa, kıyılacak bu nikâhtan sonra orada, o çiftlikte mutlu Sen Benimsin izle olabilecek midir? Elvan dediğini yapmış, Ejder’in karısı olmuştur sonunda; sevinç içindedir. Nikâh kıyıldıktan sonra çiftlikte Nağme’yi bulamayan Ejder endişelenir. Yoksa Nağme çekip gitmiş midir? Onu bulmalı, bir delilik yapmasına engel olmalıdır. Bu sırada Beşir, Defne’yi bırakmış, genç kız perişan halde çiftliğe gelmiştir.


Kaynak :  http://www.fulldiziizleyelim1.org/sen-benimsin-5bolum-tek-parca-19-temmuz-2015.html
<< 67 / 67